RUGPJŪTIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Jums atrodo, kad norai pildosi. Ką gi – džiaukitės ir dėkokite likimui už jo dovanas! Jūs dažnai atsidursite dėmesio bei tikro susižavėjimo centre, sulauksite įdomiausių dalykinių pasiūlymų… Dabar nestigs ir romantikos, ypač mėnesio viduryje – šis laikas skatins įsimylėti. Nuo mėnesio pradžios be ypatingų pastangų ims spręstis net sudėtingiausios problemos. Kita vertus, būsite darbingesni, labiau sumanūs, tad šį mėnesį nuveiksite daugiau nei paprastai ir antrą mėnesio pusę būsite įvertinti. Taip pat tikėtinas ir naujas, naudingesnis pasiūlymas tarnyboje, sėkminga galimybė pereiti į naują darbovietę ar rasti darbo vietą. Tiesa, būtina atida antrąją mėnesio savaitę tiek dirbant, tiek bendraujat – galite apsirikti vertindami situaciją, savo galimybes. Tai pavojingas laikas kai viskas gali pakrypti nenumatyta linkme, tad rizika nepasiteisins. Reikėtų labiau pasaugoti darbo vietą, gerus santykius su antrąja puse, su draugais. Mėnesiui baigiantis būkite atidesni sveikatai. Gali atsirasti netikėtų rūpesčių darbe. Nerizikuokite pinigais. Gresia išbandymai meilėje.

JAUTIS. Šio mėnesio užduotis nusiraminti, gal kažkiek paliūdėti, nostalgiškai ašarą nubraukti ir nebesiveržti į priekį, nors ūpo kalnus versti pakaks! Savo entuziazmą, norą veikti dabar geriau nukreipti artimųjų labui. Prioritetu turi būti ne veikla, bet namai. Kad mėnuo būtų laimingas bus svarbu suvokti, jog visą ko pagrindas, šaknys – šeima. Neišsprendus šeimyninių problemų, nėra prasmės kovoti už naujas aukštumas veikloje. Labiau pasirūpinkite tėvais, seneliais, dažniau prisiminkite mirusiuosius. Raskite daugiau laiko savo vaikams – jūsų santykiai žymiai pagerės. Labiausia nepalanki piniginių – turtinių reikalų tvarkymui bus antra savaitė. Pirmoji mėnesio pusė gali tapti išbadymu nestabilioms poroms. Į naujus romantinius santykius veltis nepatartina. Mėnuo bus naudingas bei sėkmingas dirbantiems kūrybinį darbą, taip pat laisvai samdomiems darbuotojams.

DVYNIAI. Tiek naujų įspūdžių, žavių netikėtumų ir neišvengiamų rūpesčių, tiesa, suteiksiančių pasitenkinimą. Norisi aprėpti daug, bet per pirmas dvi dekadas yra pavojus visko nespėti – tad nesiblaškykite, nenorėkite visur visko suspėti, pamatyti, išgirsti bei įsigyti. Būtent tuomet jus aplankys tikra laimė ir net meilė. Šį mėnesį gali išsipildyti jūsų senos, slaptos svajonės. Kad bendravimas su mylimu asmeniu ar sutuoktiniu netaptų pergyvenimo priežastimi – venkite įtarinėti, nepavyduliaukite bei nesivelkite į santykių aiškinimąsi (ypač: 5-12, 26-28d.). Mėnesiui baigiantis gali tekti spręsti nemenkas problemas darbe bei šeimoje. Išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė.

VĖŽYS. Visai smagus mėnuo. Laukia netikėti susitikimai, nepaprasti pasiūlymai, intriguojančios pažintys. Veiklai, aktyviam reikalų tvarkymui geriausia skirti pirmas dvi dekadas. Tuomet imkitės įgyvendinti svarbius sumanymus, spręskite finansines problemas. Šis laikas skatins permainas, tad, jei jaučiatės įstrigę rutinoje, jei norisi gaivaus vėjo, būkite atidūs naujiems žmonėms, naujiems pasiūlymams, naujoms galimybėms. Kai kas gali pasikeisti ir meilės fronte – mėnesio pirma dekada žada ir spontaniškus susižavėjimus. Trečia dekada pokyčiams jau nebetiks. Patartina atsitraukti nuo aktyvios veiklos, daugiau dėmesio skiriant sveikatos bei gerų santykių su artimaisiais stiprinimui.

LIŪTAS. Jūsų siekiai vis labiau maksimalistiški – ir jie ne tušti. Pagaliau jums pavyks įkūnyti tai, ko tiek ilgai siekėte. Tiesa, iki gimtadienio labiau patausokite savo sveikatą – nepersitempkite, na o atšventę gimtadienį imkitės įgyvendinti savo didžiuosius užmojus. Tiesa, 5-7, 9-11, 12-14, 26 – 27d. nepriiminėkite svarbių sprendimų veikloje bei nieko nekeiskite santykiuose su mylimu žmogumi. Beje, palankiausia bus trečia mėnesio savaitė, kai reikia kuo aktyviau judėti į priekį. Dabar tinkama proga ryžtis lemtingam žingsniui tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Mėnesiui baigiantis geriau pasisaugoti Amūro strėlių, – tai tas laikas, kai nepastebimai įsiveliama į naujus žavius santykius, kurie vėliau virsta rimta našta, sunkiai išsprendžiama problema.

MERGELĖ. Prieš gimtadienį visada norisi ramybės, poilsio, tačiau mėnuo bus kupinas netikėtumų, permainų, kurios gali sutrikdyti tiek darbo, tiek atostogų planus. Vis dėl to mėnuo bus įdomus ir sėkmingas – pavyks suderinti teoriją su praktika, norus su galimybėmis. Tiesa, neskubėkite pasinaudoti naujomis galimybėmis, atsiveriančiomis perspektyvomis, – tai metas iki gimtadienio, kai netikslinga ką nors iš esmės naujo pradėti. Gerų pasiūlymų įgyvendinimą verta atidėti, o dabar naudinga imtis koreguoti veiklą, įtvirtinti laimėjimus. Na, o jei įsitraukėte į naujus reikalus, labai greitai, jau mėnesio pabaigoje bus aišku, ko buvo verti naujieji siekiai? Kažko teks atsisakyti, ne viskas pasiteisins. Labiausia romantiška taps pirmoji mėnesio dekada – gerės santykiai tarp įsimylėjusių, sutuoktinių, na, o vieniši turės puikių progų sutikti gyvenimo draugą ar draugę.

SVARSTYKLĖS. Pirmos dvi mėnesio dekados įtemptas ir intensyvus metas, kai tenka susitelkti, – balansuosite ties neregima riba tarp sėkmės, kurią žada naujai atsiveriančios galimybės ir stagnacija (net pralaimėjimu) dėl senų neišspręstų problemų, neįvykdytų įsipareigojimų. Bent jau pirmąją mėnesio pusę verta pašvęsti veiklai, kad nepaleistumėte laimės paukštės, na ir neatsidurtumėte neįveiktų rūpesčių nelaisvėje. Tad mėnesio pirma pusė – reikšmingas jūsų ateičiai laikas. Daugiau dėmesio skirkite nepanaudotoms galimybėms – ieškokite naujumo bei sėkmės pamirštuose dalykuose. Gilinkitės į neatskleistus vidinius rezervus, ugdykite juos – jūsų asmeninės galimybės išties dar mažai atskleistos. Trečia dekada labiau tinkama atsipalaidavimui, poilsiui. Permainoms, ar rizikingiems finansiniams projektams tai nebus protingas laikas. Nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime geriau nieko nekeisti – dabar veiks taisyklė: „nuo vilko – ant meškos“.

SKORPIONAS. Pirmas dvi dekadas sėkmė lydės kylant karjeros laiptais, įgyvendinant svarbius projektus, reorganizuojant veiklą – rasite naujų finansinių galimybių, susitiksite su naujais įtakingais žmonėmis, galinčiais tapti jūsų partneriais, rėmėjais. Ypač pirmą mėnesio dekadą verta siekti viešumos. Palankūs taps pasirodymai bei pasisakymai aukštuomenės susitikimuose, tai pat renginiuose užsienio šalyse. Šis laikas puikiai tinkamas pakeliauti po tolimus kraštus, pasidairyti po svetimas kultūras, pasimėgauti nežinomybės egzotika. Antra dekada itin svarbi karjerai, veiklos plėtrai. Gauti pasiūlymai bus naudingi – verta priimti. Tiesa, pasiūlymai gauti 10, 11, 19d. gali nepasiteisinti. Trečia dekada sudėtinga, – gali tekti susidurti su slaptų priešų intrigomis, provokacijomis. Tik neskubėkite veltis į atvirą kovą su priešais, konkurentais, verčiau siekite bent laikinų paliaubų, ieškokite kompromisų. Mėnesiui baigiantis labiau branginkite ramius santykius su sutuoktiniu, vertinkite gaunamą dėmesį, paramą.

ŠAULYS. Permainų, staigmenų bei romantiškų nuotykių mėnuo. Dabar esate kupini kilnių norų, taurių siekių. Mėnuo bus itin geras poilsiui, ypač turistiniam – kelionės po svetimus kraštus, pažintis su svetimomis kultūromis įkvėps, sustiprins. Jei užsiimsite veikla, daugiau dėmesio skirkite reklamai, ryšių su partneriais, su įtakingais žmonėmis bei visuomene puoselėjimui. Tai bus geras mėnuo dalykiniams susitikimams bei susitarimams su užsieniečiais. Mėnuo žada svarbių laimėjimų. Antra mėnesio pusė bus ypač palanki veiklos plėtimui ar pakeitimui, perėjimui į naują darbovietę, taip pat dalykinėms kelionėms, stažuotei (ypač užsienyje). Pelną lems mokėjimas pristatyti save bei savo idėjas visuomenei, vadovybei, partneriams. Beje, didelis užimtumas netaps kliūtimi naujo romano užmezgimui, kuris tikėtinas mėnesio viduryje. O štai mėnesio pabaigos romantiškos intrigos geruoju nesibaigs, tad verta visiškai susitelkti tik ties veikla.

OŽIARAGIS. Būsite linkę nervintis, dramatizuoti situaciją mėnesiui prasidedant, kai be aiškios priežasties, be jokios logikos įtampa kažkodėl augs, rūpesčių daugės. Pirma savaitė gali tapti pačia sudėtingiausia mėnesio savaite, kai nebus paprasta išlaikyti pusiausvyrą, nepasimesti. Tuomet prisiminkite – tamsiausia naktis prieš aušrą? Saikingi bei atsargūs likite ir antrąją mėnesio savaitę. Kad ir kuo užsiimsite būkite atidūs – klaidos brangiai kainuos. Niekas neklausys pasiteisinimų, niekas nebesiderės. Atsiprašinėjimai nebebus priiminėjami. Pirmąją sudėtingąja mėnesio pusę vertėtų skirti poilsiui, o jei dirbsite, daugiau laiko atsipalaidavimui, harmonizuojantiems fiziniams pratimams. Ugdykite savyje pozityvų pasaulio vertinimą, ir šis laikas jūsų nenuvargins. Mėnesiui baigiantis pasijusite tvirčiau, padaugės optimizmo, tačiau išbandymų nesumažės. Tai bus gana konfliktinis laikas, kai reikia saugoti darbo vietą, turimus karjeros pasiekimus bei gerus santykius su savo pora – gali iškilti santykių atšalimo ar net skyrybų grėsmė…

VANDENIS. Nesistenkite visko atlikti vieni patys. Pats laikas namuose pasidalyti pareigomis su artimaisiais, o darbe – išmokti diplomatiškai atsisakyti to, kas jums nepriklauso, bei laiku pasitelkti kolegų, partnerių pagalbą – taupykite ne tik pinigus, bet ir jėgas, laiką. Kad išlaikytumėte gerą formą (veikloje, asmeniniame gyvenime, konkurencinėje kovoje) siekite gyventi pagal sveiko gyvenimo būdo principus, kurių esmė – energijos išsaugojimas, remiantis sveika mityba, fiziniais harmonizacijos pratimais bei pusiausvyra tarp darbo ir poilsio. Nuo antros dekados ypatingai taps svarbu bendravimas, visuomeniškumas. Tad kuo daugiau draugų, simpatizuojančių asmenų, tuo geriau – įstrigę reikalai vėl ims spręstis, atsivers naujos puikios galimybės ir asmeniniame gyvenime, ir veikloje. Mėnesio pradžia ir trečia savaitė suteiks progą įgyti puikių partnerių, pasirašyti perspektyvų sandorį, pereiti į naują darbovietę. Tikėtini ir malonūs siurprizai iš mylimo žmogaus. Labiau sudėtinga antra savaitė ir mėnesio pabaiga, kai gali pritrūkti kantrybės ir griežtuoju (santykių, veiklos nutraukimo) būdu spręsti kilusias problemas. Mėnesiui baigiantis būsite linkę neapdairiai išlaidauti, neatsargiai investuoti ar skolinti. Tai gali virsti dar viena šeimyninio konflikto priežastimi.

ŽUVYS. Pirmąją mėnesio pusę veikloje jums puikiai pavyks įgyvendinti ankstesnius sumanymus, kūrybines idėjas bei pelnyti pripažinimą, nes pakaks ne tik vidinės energijos. Daug ką lems asmeninis žavesys, kurio dėka įgysite patikimų sąjungininkų, rėmėjų. Pirma mėnesio dekada atneš pasisekimą ir romantiškuose santykiuose – gali užsimegzti ir karšti jausmai, priversiantys jus apsispręsti lemtingoms permainoms. Deja, šis mėnuo privers ne kartą rinktis tarp dviejų dalykų, kurių nesinori paleisti. Svarbiausius dalykinius reikalus patartina sutvarkyti per pirmas dvi dekadas. Šis laikas bus tinkamas spręsti ir nesklandumus darbe, taip pat užsiimti remontu namuose. Tiesa, jums reikėtų būti atidesniems savo sveikatai. Palengvės tik mėnesiui baigiantis – pagaliau suprasite, jog esate ne vieni, ir ne tik kasdieniniuose darbuose. Tai reikėtų vertinti, ypač, jei siekiate gerų postūmių ryšiuose su širdžiai svarbiu asmeniu, jei norite išsaugoti ryšių su savo pora tamprumą. Priešingu atveju, nedarnias poras gali ištikti krizė.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×