PINIGŲ PRITRAUKIMO KVAPAI, RITUALAI IR TALISMANAI

Venerą senovės astrologai buvo praminę Mažąja Laime. O Štai Jupiterį– Didžiąja Laime (2022m. nuo kovo 1d. būtent jo metai). Kad ir kaip keista, bet senieji astrologai manė, kad išsiversti bei Didžiosios Laimės galima, o štai be Mažosios Laimės – niekaip… Suprantama: juk Venera – tai meilė, būtent ji lemia bazinį komfortą!

Venera mus moko ne tik meilės: jos disciplinos ir pastovumas, paprastumas, pirmapradė harmonija, grožis, ramus džiaugsmas, bendravimo etika (ypač šeimoje bei tarp įsimylėjusių), natūralumo estetika, menai, valgis, darbas, poilsis, jėgų atgavimas, turto, pinigų kaupimas.

Siekiant sustiprinti Veneros energiją, kitaip kalbat pritraukti sėkmę meilėje bei piniguose gali būti naudojami patys įvairiausi metodai – lengvi ir sunkūs. Prie sunkiasvorių metodų galima priskirti akmenų talismanų nešiojimą – siekiant pritraukti pinigus galima rinktis žiedą su kahalongu (ant vidurinio piršo), su chrizoprazu (ant bevardžio piršto), su karneliu (taip pat ant bevardžio piršto). Beje, pastarasis dar ir padeda prisišaukti meilę.

Na, o jei jums per sunki akmenų našta, tuomet yra ir lengvesnė išeitis – tai lašelis pačiulio aliejaus. Pačiulio kvapas nuo seno laikomas pinigų magnetu. Kaip juo naudotis, bei kokie dar kiti metodai padės spręsti finansinį klausimą pamatysite mūsų paruoštame video.

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×