PAVASARIO LYGIADIENIS – NAUJOJO ZODIAKO CIKLO PRADŽIA, NAUJIEJI SENOVĖS PERSŲ, ARIJŲ METAI

PLANETA MARSAS

Pavasario lygiadienis – Naujojo Zodiako ciklo pradžia bei naujųjų Arijų metų, o taip pat astrologinių metų atskaitos taškas. Saulei tekant pasitiksime ir Povo (pagal senąjį Arijų kalendorių), ir Marso metus pagal Magų žvaigždę.

„Viskas arba nieko!“ sako veržlusis Marsas. Ir puola į mūšį. Viskas paprasta: „Atėjau, pamačiau, nugalėjau!“ Marsas karys. Tačiau jis ir kuria, stato. Tiesa, vėliau sugriauna, kas atgyvenę. Tai ugnis, be kurios šilumos negalėtume gyventi. Tiesa, kontrolės praradimas – reiškia pelenus. Bet kokiu atveju, Marsas veržiasi į pergalę. Tik ji viena jam svarbi! Net, jei bus sumokėta nuosavos gyvybės kaina. Kaip teisingai išgyventi aršiojo kovotojo Marso metus? Juk vienas iš jo epitetu: „Mažoji Nelaimė“, „Mažasis Priešas“.

Kokios saugumo technikos, taisyklės? Senovės astrologai rekomendavo įsisavinti Marso energijas pagal šiuos principus: „Judėdamas su tikėjimu ir energija, tu įveiksi visas kliūtis, nes tam, kad galėtum, reikia tikėti, kad gali. Norėdamas tapti stipriu, turi įveikti proto svyravimus, širdies silpnybes ir aistras. Kad užsitarnautum teises, pirmiausia išmoki vykdyti pareigas. Kad užsitarnautum meilę, praktikuoki teisingumą.“

 • Marso energijų realizacija – iniciatyva, impulsas, agresija, protestas (kaip apsaugos mechanizmas), žūtis.
 • Valdymo sfera – gaivališki instinktai, norai, vyriška seksualinė energija.
 • Pasireiškimo sfera – ginklai, aštrūs metaliniai instrumentais, karas, gaisras, chirurgija, žaizdos, pjūviai, nudegimai, nelaimės, prievarta.
 • Marso metai – 1988, 1995, 20021, 2009, 2016.
 • Savaitės diena – antradienis.
 • Spalva – raudona.
 • Metalas – geležis, plienas.
 • Kvapas – eteriniai aliejai: čiobrelis, juodasis pipiras, gvazdikėlis, imbieras, šalavijas, frankincensas.
 • Gyvūnas – vilkas, šuo, tigras, šernas, ožys, vanagas, genys, širšė, gyvatė, skorpionas.
 • Akmuo – rubinas, raudonas granatas, hematitas, taip pat Marso energijų turi raudonas koralas, raudonas jaspis, raudonas agatas, ugninis karneolis.
 • Augalai – visi kartūs, dygliuoti, spygliuoti, nuodingi augalai (kaktusas, alijošius, kadagys, dilgėlė, ridikėliai, pelynas, svogūnas, česnakas, garstyčios ir pan.)
 • Skonis – aštrus, deginantis.
 • Maistas – dominuoja baltymai, raudonos spalvos daržoves, aštrūs prieskoniai (raudoni pipirai), karšti patiekalai.
 • Šalys – Vokietija, Airija, Škotija.
 • Skaičius – 3.
 • Simbolis – ietis su skydu.

POVO METAI

Povo metai – 22- ieji Arijų kalendoriaus 32 metų cikle, kurie visada skaičiuojami nuo vieno pavasario lygiadienio iki kito (kovo 21d.). Tad Povo metai buvo: nuo kovo 21d.1927 iki kovo 20d. 1928m.; nuo kovo 21d.1959 iki 1960m. kovo 20d.; nuo kovo 21d.1991m. iki 1992 kovo 20d., nuo kovo 21d; nuo 2023 iki kovo 20d. 2024m. Metų spalva – geltona.

Metai Izedas: Spenta – Manju, išvertus reikštų – „Šventa Dvasia“, „Šviesos Dvasia“. Gyvenimo prasmės ieškojimas taps lemtingu. Tai bus pasirinkimo laikas, galintis kardinaliai pakeisti ateitį. Turite būti atidūs bei atsargūs žengdami lemtingą žingsnį: teisingi sprendimai, gali padėti tapti savo likimo šeimininku 32-iems metas, tačiau klaidos – pavers likimo auka, pritrauks į gyvenimą sudėtingų komplikacijų, žadančių dramatiškas pasekmes.

Povas – mistiškas, karališkas paukštis, apgaubtas paslapčių. Pagal 32 metų išsidėstymą Zodiako rate, Povo metai papuola į Gyvatnešio sritį. Gyvatnešis – priklauso Viršutiniam Zodiakui ir viena iš ypatingų jo savybių yra galimybė reikštis ne tik Viršutiniame, bet ir Apatiniame Zodiake (mums žinomu, kaip 12 Zodiako ženklų). Tad Povo metais galime tikėtis to, kas vadinama Stebuklu, Dievo Pirštu. Būtent dabar gali pasireikšti ir retos, fenomenalios asmenybės, apdovanotos ypatinga charizma. Nors Povo metais atsiskleidžia apgaulė, klasta, tačiau reikia žinoti, kad būtent dabar blogis aktyviai maskuosis po gėrio kauke. Pakaks vaidybos, grakščios pozos, karnavalinių kaukių… Daug netikrumo: pseudo pranašas, pseudo kovotojas, pseudo vadas… Pseudo meilė, pseudo karas… Daug apgaulės, iliuzijų. Tad, neskubėkite nieko vertinti – nei aukštinti, nei smerkti. Tiesiog palaukite – medį iš vaisų pažinsite. Povo metai suteikia asmeniui daug laisvės, įvairias pasirinkimo galimybes – griežtų rėmų nebus. Šie metai patiks ir bus naudingi kuriantiems, išradingiems asmenims – dabar atsiras galimybė visapusiškai atskleisti bei puoselėti savo talentus.

ŽVAKĖS UŽDEGIMAS PER NOVRŪZĄ

Norėčiau pridurti mažą patarimą besibaiminantiems švęsti Novrūzą (arijų, senovės persų Naujuosius Metus) kritinę 29-ą Mėnulio parą, kuri išpuola antradienio rytmetį. Žinia, šventimai, pramogavimai, naujų ciklų pradžią tuo metu draudžiamo. O čia, kaip tyčia –  Naujųjų Metų pradžia, pavasario lygiadienis… Kaip išsisukti iš tokios keblios padėties? Kaip suderinti nesuderinamą?

Naujieji Metai vis viena stos – sutiksime juos ar ne. O ritualo esmė yra sukurti apsaugą visiems metams. Šiuo tikslu deginami laužai, žvakės. Mūsų metų žvakės kaip tik ir yra tokia užduotis, kurią reikės uždegti kovo 21d. Saulei tekant (ritualo eiga nuosekliai pateikta žvakės aprašyme). Pasirinkimo nėra: teks Saulei tekant uždegti žvakę, gerti saldų, karštą vyną, išvirtą su medumi ir prieskoniais, gardžiuojantis varške su vaisiais, razinomis, riešutais.

Tądien dar valgomas keptas ėriukas. Gerai, jei galva uždengta balta skara, drabužiuose derinama raudona (Marso metų spalva), geltona (Povo metų spalva), o namuose pamerkta vėjo nulaužta pušies šaka (žmogaus rankai šakos laužti nederėtų), uždegamos žvakės (jei neturite įsigiję mūsų Metų žvakės). Jų iki galo sudeginti nereikėtų, kad būtų galima per visus metus jas retsykiais įžiebti didelės šventės metu, o gal ir liūdesio, nusivylimo, silpnumo minutę ar tuomet, kaip reikia magiškos jėgos norams bei tikslams įgyvendinti.

Norėčiau duoti mažą patarimą, kaip saugiau sutikti Nоvrūzą? Išeitis yra! Uždekite Naujųjų žvakę dar 20d. vakare 23val. 26min., kai Saulė įeis į Avino ženklą, pradėdama visam Žemės rutuliui naują metų atskaitą. Bent pusvalandį padeginkite. Žvakė savyje akumuliuos tą pozityvų  28-os Mėnulio paros, kurios totemas – Lotosas energiją.

Taip pat norėčiau priminti apie palaimingą (bei šiuo atveju ir išganingą) vakaro metą, kai 19val. 23min. stos Jaunatis. Būtent tuomet patarčiau dar kartą uždegti Metų žvakę ir pagalvoti apie metų planus! Juos verta užrašyti ant popieriaus ir metus pasaugoti nuošalioje vietoje iki kito lygiadienio (tuomet juos bus galima sudeginti).


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

 1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
 2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×