PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 9 SAVAITĖ

Šią savaitę prieš stojant Jaunačiai svarbu bus pabaigti darbus, taisyti klaidas, atsiprašyti bei gražinti skolas. Trečiadienį stos Jaunatis. Laikas kurti naujus planus, linkėti visa ko geriausio sau ir savo artimiesiems. Sudėtingas laikas laukia kovo 2-3d., pasistenkite šiomis dienomis nepaversti aplinkinių savo priešais.

  • Jaunatis stos 2d. 19val.25min.
  • Marsas Vandenyje 6d. 8val.24min.
  • Venera Vandenyje 6d. 8val.31min.

Kaip padėti Ukrainai?

Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras: https://stipruskartu.lt

Galite paaukoti VšĮ „Mėlyna ir geltona“, tai nevyriausybinė organizacija, nuo 2014 metų, remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius: https://www.blue-yellow.lt/

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (9sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.


Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×