PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 9 SAVAITĖ

Nuo pirmadienio prasideda retas, išskirtinis metas, kuris pasikartoja tik kartą per 29-is metus: Saturnas atsiduria ypatingoje, sau itin palankioje pozicijoje. Atsiveria proga išsigryninti svarbiausius gyvenimo tikslus, suvokti, kas mums reikšmingiausia, į ką remiamės ir remsimės dar ilgai?

Šis nepaprastas laikas tęsis iki  kito pirmadienio imtinai. Dabar verta priiminėti atsakingus, ilgalaikius karjeros sprendimus. Na, o tie, kas dar tik ieško savo pašaukimo, tik renkasi, kuriuo keliu geriau pasukti, būtent dabar gali atrasti savo tikrąjį kelią.

Veiklai, svarbių reikalų tvarkymui tinkama visa savaitė išskyrus antradienį, kuris taps sudėtingu prasidėjus kritiniam laikui (devintai Mėnulio parai) nuo 10val. 6min.

Beje, nors savaitės pagrindinis akcentas – veikla, koncentracija į save, tačiau nebus nuskriausi ir tie, kas kupini romantiškų pavasarinių nuotaikų ir ieško sau poros… Antrąją savaite pusę gali megztis ir perspektyvūs, romantiški ryšiai, kurie bus ilgalaikiai bei taps patikima atrama, leisianti pasijusti saugiai, lyg už sienos, sunkiais išbandymų tarpsniais. Ši savaitė, beje, itin palanki vyresnio amžiau asmenims ieškoti sau gyvenimo draugo, to su kuriuo norėsite būti kartu iki paskutinio atodūsio. Prognozę visiems ženklams rasite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/bLW1tC-XHeY

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (9sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×