PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 8 SAVAITĖ

Retas atvejis – savaitės pradžia sutampa su naujo Zodiako ženklo pradžia: pirmadienį 6val. 14min. Saulė įeina į Žuvis. Smagu ir tai, kad dabar augantis Mėnulis – antra ketvirtis, kai pakanka jėgų bei entuziazmo imtis kažko naujo, svarbaus. Penktadienį 9val. 30min. dar ir Merkurijus įeis į Žuvis. Veiklai palankiausios dienos – trečiadienis bei penktadienis iki pavakarės. Romantiškiems pasimatymams bei pažintims savaitės pradžia. Nors savaitgalis ir įkvėpiantis aistras pilnaties metas (stos šeštadienį 14val.30min.), tačiau šios dienos itin konfliktinės, tad turite būti atidūs, kad netyčia neįskaudintumėte mylimo žmogaus.

AVINAS Pirmadienis, antradienis, trečiadienis iki pavakarės palankūs užsiimti namais, šeima, tvarkyti reikalus, susijusius su gyvenamos vietos pakeitimu. Beje, trečiadienio vakaras gana romantiškas, tad netikėtai jūsų širdyje gali įsižiebti karštas jausmas. Ketvirtadienis itin sudėtingas, kuomet savitvarda bei sveikas protas taps itin svarbūs bendraujant su mylimu asmeniu, auklėjant vaikus. Ne viskas bus taip, kaip pasirodys pirmą akimirką, tad jokių radikalių veiksmų, ypač, jei tai susiję su bausmėmis. Į šios dienos veiklos susitikimus bei gautus pažadus vilčių nedėkite. Antra penktadienio pusė bei savaitgalis komplikuotas, apgaulingas metas: jausitės kupini optimizmo ir nepastebėsite spąstų. Ypač sekmadieniui nepatartina planuoti kelionių. Neužmezginėkite ir naujų pažinčių. Labiau pasaugokite sveikatą. Būkite atidesni maisto kokybei, savo virškinimui. Galimos problemos kelyje dėl transporto gedimo. Ir neanalizuokite šeimos biudžeto su antrąja puse, jei nenorite išgirsti neteisingų žodžių, nepelnytos kritikos.

JAUTIS Susitikimams, kelionėms, susitarimams palankus pirmadienis, antradienis, trečiadienis iki pavakarės. Šiomis dienoms kaip tik ir reikėtų planuoti svarbiausius savaitės darbus. Vėliau gana pasyvus, intravertiškas laikas, kai geriau jausitės namie nei svetur, beje, darbas iš namų bus produktyvesnis bei saugesnis, – buvimas savo erdvėje padės išlikti ramiems, nesierzinti. O to prireiks, deja, antra savaitės pusė žada patikrinti nervų atsparumą, kai teks susidurti su jums brangių žmonių problemomis. Tai gali būti ir jūsų vaikai, ir mylimas asmuo. Kad ir ką iš kitų sužinosite, išgirsite bendraujat su savais, venkite teisti, mėginkite suprasti ir nesistenkite primesti savo nuomonės.   Savaitgalis – retų, bet kvailų atradimų metas. Tad nesidžiaukite ką nors ypatingo sumanę ar gavę intriguojantį pasiūlymą (ne tik dalykinį, finansinį, bet ir romantišką). Tomis dienomis išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Labiau pasaugokite sveikatą bei gerus santykius su savo pora. 

DVYNIAI Jei gausite pasiūlymą darbui savaitės pradžioje – sutikite. Nors ne iš karto, bet jis bus naudingas. Išbandymai laukią antrą savaitės pusę. Jei norite išvengti galimų komplikacijų bendraujat (ypač su vyresniais, viršesniais žmonėmis, su vadovais, su  tėvais) ketvirtadienį, o ir vėlesnėmis dienomis, geriau dažniau patylėti. Nors, kai veikia pilnatis, ir esame perpildyti emocijų – tai nemenkas iššūkis. Į klausimą: „kažkas nepatinka?“, ko gero atsakysite: “viskas”. Ir nebūkite reiklūs artimiesiems,  patiklūs svetimiems. Sekmadienį itin. Neplanuokite tądien svarbių susitikimų, kelionių bei brangaus daikto pirkimo. Tądien galite nukentėti dėl per didelio patiklumo, skubėjimo. Pasisaugokite sukčių, melagių, apgavikų.

VĖŽYS Nuo pirmadienio Saulė jau Žuvų ženkle, tad jūsų nuotaikos taps vis labiau optimistiškos, –  jausitės energingi ir dabar pavyks suprasti teisingai tai, dėl ko esate nepatenkinti bei pakreipti įvykius norima linkme. Pirmadienis, antradienis, trečiadienis iki pavakarės pačios naudingiausios bei sėkmingiausios šios savaitės dienos, kai jėgų persvara bus jūsų naudai. Nuo ketvirtadienio prasidės neramus bei įtemptas metas. Ne viskas klostysis, kaip tikėsitės, –  galimi apmaudūs netikėtumai, kurių geriau nesureikšminti. Savaitgalį mažiau kitų klausykite – susipainiosite. Ir nesitikėkite, jog kas nors deramai įvertins jūsų nuomonę, patarimus, įspėjimus. Visos šios dienos nuo ketvirtadienio – jūsų brandumo bei blaivumo jausmuose išbandymas. Ne laikas įsimylėti bei užmegzti flirtą. Ne ką geriau bus ir aiškintis santykius su savo pora – tai gali prišaukti išsiskyrimą.

LIŪTAS Pirmadieniui, antradieniui, trečiadieniui iki pavakarės nieko svarbaus ar naujo neplanuokite, – imkitės to, ką gerai žinote. Daugiau dėmesio skirkite poilsiui. Derėtų gerai išsimiegoti. Verta gerti nervus raminančias arbatas ar pradėti vartoti tam skirtus maisto papildus, vitaminus. Nors ketvirtadienį vėl pasijusite energingi, tačiau diena nebus tinkama svarbiems susitikimams bei susitarimams, atsakingo sprendimo veikloje priėmimui. Gautus tądien pasiūlymus vertinkite skeptiškai. Darbo reikalams tvarkyti tiktų nebent penktadienis iki pavakarės. Savaitgalis dvilypis: vienu metu galite susidurti su dalykinėmis bei asmeninėmis problemomis. Tik nesiimkite jų skubotai spręsti.

MERGELĖ Savaitės pradžia kupina netikėtumų, – nelauktai galite asmeniui, kurį nelabai vertinote, pasakyti “taip”, o senam gerbėju(ai), ištarti “ne”. Nuo ketvirtadienio verta atsiriboti tiek nuo aplinkinių dėmesio (rūpesčio), tiek nuo veiklos. Tiesiog susikurkite sau „ilgąjį savaitgalį“. O tai nebus paprastos dienos, – gresia iššūkiai verčiantis imtis skubių priemonių įvairių „gaisrų“ gesinimui. Tik labai nepersistenkite, neprisiimkite visos atsakomybės. Verčiau pasikliaukite savieiga (bei sutuoktiniu) – tarkite sau: “tegu būna, kaip einasi”. Sekmadienį teks itin susitelkti – tai išbandymų diena nedarnioms sutuoktinių poroms. Jei tarp jūsų jau senai tvyro įtampa, gal savaitgalį verta leisti atskirai? Ir nepamirškite: dabar, kai Saulė Žuvų ženkle, turite mokytis išlaikyti darną su antrąja puse.

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžia palanki dalykinių reikalų tvarkymui. Ketvirtadienį, penktadienį būsite energingi, sumanūs. Vis dėl to – tai pavojingas laikas, kai nepakanka vien vadovautis blaivia galva, kai reikia dar ir šiek tiek sėkmės. Deja, aplinkybės klostysis ne visada palankiai, – geriau be reikalo nerizikuoti. Penktadienio vakaras bei savaitgalis, įtemtas, konfliktinis metas –  saugokite ne tik pinigus, turtą, sveikatą, bet ir savo gerą vardą, sutuoktinio (mylimo asmens) pasitikėjimą. Nebūkite patiklūs piniginiuose – turtiniuose reikaluose. Ypač sekmadienį nereikėtų rizikuoti finansiniu klausimu, – galite priimti sau žalingą sprendimą.

SKORPIONAS Sėkminga bus savaitės pradžia. Pirmadieniui, antradieniui, trečiadieniui iki pavakarės verta planuoti svarbius susitikimus, keliones, bent jau savaitgaliui to tikrai neatidėkite. Šios dienos palankios imtis plėtros veikloje, tinkamos įvairiems (darbo bei asmeniniams) susitikimams su žmonėmis iš toli. Ketvirtadienis gali suklaidinti, apgauti – nepriiminėkite jokių naujų veiklos sprendimų. Penktadienis iki pavakarės puikus dirbantiems kūrybinį darbą. Tiesa, nesiimkite vakare priekaištauti artimiesiems. Savaitgalio pilnatis gali provokuoti spręsti besikaupiančias asmeninių santykių problemas. Gal atsibodo būti priklausomam nuo dabartinio ryšio, siekiate naujos patirties, naujų jausmų? O gal kažkas naujo plevena ar mėgina atsinaujinti kai kas seno? Tiesa, ne visos mintys apie išsivadavimą padaro asmenį laisvu… Tad neskubėkite pranešti, kad daugiau nenorite jo(jos) matyti. Svarbiausia nepradėti kaltinti antrosios pusės nedėkingumu (sekmadienį itin).

ŠAULYS Pirmadieniui, antradieniui, trečiadieniui iki pavakarės neplanuokite svarbių reikalų. Tai sudėtingos dienos, kai reikalai strigs, komplikuosis be aiškios priežasties. Ketvirtadienis klaidins – lengvai pervertinsite savo galimybes ir neapdairiais pažadais, skubotais įsipareigojimais pakenksite savo reikalams. Darbams, kelionėms skirkite penktadienį, kuris iki pavakarės bus sėkmingas. Savaitgalį geriau kur išvykti, atitolti nuo darbų, pamiršti dalykinius rūpesčius. Bus svarbų ilsėtis, atsiribojant nuo reikalų, o taip pat santykių aiškinimosi šeimoje, – stenkitės saugoti sveikatą bei nervus. Likite optimistiški, geranoriški, – neskubėkite veltis į ginčus. Tiesa, savaitgalį reikėtų labiau pasaugoti savo pinigus bei turtą.

OŽIARAGIS Savaitės pradžioje namuose įsivyraus taika ir ramybė. Pirmadienis, antradienis, trečiadienis iki pavakarės bus tinkami taikymuisi, deryboms, naujų partneriškų ryšių užmezgimui. Ir ne tik dalykinių. Gali megztis ir perspektyvūs romantiški santykiai. Ketvirtadienis, penktadienis vers ieškoti tvirtesnės atsparos, – teks nusileisti ant žemės: tik būkite atidūs, kad tai nebūtų uola (nors jums Ožiaragiams – tai pats maloniausias landšaftas). Šį kart teks suprasti, kas negerai jūsų santykiuose su pačiais artimiausiais žmonėmis? Savaitgalį venkite naujų žmonių, – lengvai galite susižavėti jūsų nevertais asmenimis. Ir atvirkščiai: bendraudami su savais būsite linkę matyti problemas ten, kur jų nėra, be reikalo ginčytis, tuščiai pyktis. Net, jei būsite visiškai teisūs, jūsų vertingų patarimų aplinkiniai nebus linkę vertinti. Ir likite šaltakraujiški, kai būsite raginami ką nors pažadėti (ypač meilėje bei piniginiuose, turtiniuose reikaluose). Ne laikas ir reikšti savo nuomonę bei priiminėti atsakingus sprendimus kitos savaitės pradžioje. Būkite atsargesni kelyje ir nekerštaukite aplinkiniams už jų bukumą. Atvirkščiai prisiverskite rasti dalykus, už kuriuos turite būti dėkingi.

VANDENIS Pirmadienis, antradienis, trečiadienis palankūs darbo reikalų tvarkymui, taip pat sveikatos tikrinimui, gydimuisi, maisto papildų vartojimo pradžiai. Ketvirtadienis – tuščio vylio diena, netinkama susitikimams, reikalams, santykių aiškinimuisi (ypač su antrąja puse). Penktadienis atvirkščiai – iki pavakarės naudingas telkti sąjungininkus, pagalbininkus. Tai perspektyvių susitarimų metas. Savaitgalis ne koks. Jei nenorite sugadinti gerų santykių, neaptarinėkite su niekuo rūpesčių bei neprašykite pagalbos. Suturėkite save nuo pagundos paišlaidauti, – tikrai kažko neapskaičiuosite, kažką pervertinsite. Savaitgaliui bei kitos savaitės pradžiai nepatartina planuoti kelionių, ypač tolimų. Rūpesčių gali kilti ir viešint, pramogaujant. Geriau rinktis saugų poilsį namuose.

ŽUVYS Savaitės pradžia – džiugesio metas: Saulė jau Žuvyse ir ryškiai švies virš jūsų galvos (o ne tunelio gale). Pirmadienis, antradienis, trečiadienis sėkmingi, kad ir kuo užsiimsite. Būsite kūrybingi, žavūs, tad lengvai laimėsite palankumą, simpatijas. Ir ne tik darbo klausimuose. Tai romantiškos dienos, kai gali ištikti nauji jausmai. Gresia ir slaptas nuotykis… Nuo ketvirtadienio teks susidurti su apmąstymais: imsite dvejoti ar to jums reikia? Beje, tokie klausimai gali kilti ne tik santykių srityje. Galite imti dvejoti ir dėl savo veiklos. Tiesa, darbo reikalams ketvirtadienis visiškai netinkamas, – atidėkite savo rūpesčius (bei svarstymus) naudingam penktadieniui. Tiesa, tai trumpalaikė sėkmė: būkite pasirengę, kad jau pentadienio vakarą, o taip pat savaitgalį susidursite su ne itin smagiais netikėtumais. Rinkitės ramų, pasyvų poilsį: kilnus noras kažką veikti, kažko imtis, ką nors mokyti ne būtinai pasiteisins. Venkite šio entuziazmo, verčiau paklauskite savęs: dėl ko norite pamokyti, ką siekiate nubausti? Savo sutuoktinį, mylimą asmenį (nes prarado sąžinę, atsakomybės jausmą)? Bet ar viskas taip ir yra? Būkite tikri, likti teisingu teisėju nebus paprasta. Ir ne tik jums – objektyvumas savaitgalio deficitinė prekė. Beje, venkite skųstis (ypač sekmadienį), – vargu ką nors naudingo išgirsite, o paskalų padaugės…


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706. Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×