PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 8 SAVAITĖ

Jei jums viskas tapo įprasta, žinoma, tad ir atsibodę, gera žinia: nuo pirmadienio – atsinaujinimo metas! Saulė jau Žuvyse (nuo sekmadienio), Venera Avine, na ir naujas Mėnulio mėnuo. Taigi nori ar ne, bet teks kažką keisti – ankstesni standartai nebeveiks! Beje, net, jei ir nesieksite persitvarkyti, tačiau teks – pirma savaitės pusė žada permainas net ir tiems, kas to nesiekia, baidosi…

Deja, ne viskas klosis, kaip norėsite, įprastos metodikos nebeveiks, ir teks karštligiškai ieškoti kažko naujo, kas bus veiksminga! Streso pakaks, bet jis bus įveikiamas ir padės išgryninti tikslus, būdus juos įveikti, suprasti planavimo klaidas, – tai kas nerealu, kur per daug užsimota, atkris pirmąją savaitės pusę.

Nuo ketvirtadienio viskas ims rimti, dėliotis į savas vietas, ir prasidės tinkamas laikas svarbesniems reikalams. Pirma savaitės pusė – itin nestabilus metas, kai tuščia kažką planuoti, kažko viltis, kai nereikia niekam nieko žadėti bei įsipareigoti.

Na, o svarbiausias savaitės įvykis: Jaunatis, kuri stos pirmadienį 9val. 6min. Būtent nuo tada ir verta per pirmas dešimt minučių susimąstyti apie ateitį, užrašyti ant popieriaus savo norus, svajones. Be abejo, gerai, jei tuo metu įsižiebsite žvakę.

Džiugins ir dar viena astrologiškai reta ir vertinga aplinkybė – Neptūnas šiuo metu jungsis su Baltuoju Mėnuliu Žuvų ženklo pabaigoje, tuo sustiprindamas mūsų tikėjimą, kad esame mylimi, saugomi, globojami bei vedami Aukštesniųjų jėgų.

Nuoroda į video: https://youtu.be/1U0JwxYyHCI

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (8sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Bendri produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×