PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 7 SAVAITĖ

Ši paskutinė Mėnulio mėnesio savaitė visiškai priešinga prabėgusiai sudėtingai savaitei: darni planetų padėtis džiugins, padės taikiai išspręsti ankstesnius nesklandumus – tiek reikaluose, tiek meilės fronte! Savaitė bus kupina ramių šventiškų nuotaikų – lyg specialiai parengta pasidžiaugti Valentino diena, pagerbti Vasario 16-ąją!

Antradienį, trečiadienį itin ryškiai sudominuos Veneros, Neptūno ir Balto Mėnulio jungtis, leisdama pasinerti švelnios romantikos okeaną… Ir tai nišinis metas ieškantiems meilės Juodojo Mėnulio okupaciniame periode (terminas: nuo sausio 8d. iki spalio 4d.). Beje, Venera šalia Neptūno ir Baltojo Mėnulio išliks kartu iki savaitės pabaigos.

Ženklu, kad vasario 16-ąją Saulė bus susijungusi su Saturnu, kad lemia rimtį, suteikia tvirtumo, sustiprina atsparumą viskam, kas svetima, priešiška, kas atėję iš šalies.

Vienintelis sudėtingas ir nepalankus metas – sekmadienis. Jis išpuola kritišku laiku pagal Mėnulio kalendorių – tai 29-a Mėnulio para, kai dera atsiriboti nuo bendravimo, pramogų, šventimų (net, jei tai jūsų gimtadienis) ir apmąstyti prabėgusios mėnesio įvykius. Mėginkite taisyti klaidas, atsiprašyti, atlyginti padarytą skriaudą. O kažko naujo planuoti, svajoti apie ateitį tikrai nereikėtų, nors Saulė jau bus nuo vidurnakčio (0val. 35min.) įėjus į Žuvų ženklą, skatindama naujas idėjas, kviesdama naujiems žygiams. Palaukite iki pirmadienio kai stos Mėnulio Jaunatis (9val. 6min.).

Na, o daugiau apie šią savaitę bei prognozes kiekvienam Zodiako ženklui rasite žemiau video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/OfO0GHLekCw

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (7sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×