PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 6 SAVAITĖ

Savaitė prasidės ir baigsis puikiai. Pirmadienis, antradienis šventinės Mėnulio pilnaties dienos, kai būsime kupini įkvėpimo bei optimizmo. Itin romantiškas pirmadienis, ir šios dienos pažintys laimingos. Vėliau, iki pat šeštadienio sudėtingas, įtemptas laikas, provokuojantis konfliktus, lemiantis įvairias traumas, avarijas, technikos (ypač transporto) gedimą. Šiomis dienomis gali itin suaktyvėti vagys. Nuo trečiadieni iki šeštadienio imtinai neverta pradėti naujų darbų, pirkti vertingą techniką, pasirašinėti atsakingus dokumentus.  Sekmadienis žada smagius bičiuliškus susitikimus. Diena palanki kažko mokytis, keistis informacija, sukaupta patirtimi.

Nuoroda į video: https://youtu.be/6pO7ZUKec9U

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (6sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

SAVAITĖS PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS (2023 02.06-02.12):

AVINAS (03.21- 04.20) Pirmadienį bus lengva įsimylėti, o taip pat ir laimėti jums patinkančio asmens dėmesį. Antradienis, nors vis dar tęsis smagus pilnaties metas, tačiau jūsų nuotaikos bus labiau darbinės nei romantiškos. Tai puiki diena imtis kūrybinių užduočių, susitikti su veiklai reikalingais žmonėmis, – ruoškite dirvą sėkmei. Ir pasistenkite kuo daugiau svarbių reikalų sutvarkyti. Tai  geras laikas ne tik įvairiems darbiniams susitikimams, mokymams, palankus ir naujos darbo vietos paieškai, taip pat tinkamas pertvarkymo darbams namuose imtis. Neblogas ir trečiadienis, jei liksite taikūs, diplomatiški ir niekur neskubėsite. Nuo trečiadienio iki šeštadienio pavakarės – nepalankus metas Avinams, kai bus sunku sulaukti pritarimo ir lengvai įgysite priešų. Bus svarbi vidinė ramybė, santūrumas, kitaip gresia suirutė darbuose, konfliktai su savais ir svetimais. Atsiras nenumatytų kliuvinių, rūpesčių (ir nebūtinai su jumis susijusių – tai gali būti jūsų sutuoktinio, giminaičių reikalai, netikėtos problemos darbe ir pan.). Išaugs nelaimingų atsitikimų, avarijų kelyje tikimybė. Tad būtina atida ką nors dirbant rankomis, vairuojant automobilį, na ir ypač bendraujant su tais, kuriuos mylite – vienas netikęs žodis gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius. Sekmadienį pamąstykite apie susitaikymo dovanėlę (pietus, kelionę, pramogą ir pan.)

JAUTIS (04.20- 05.20) Pirmadienis – ramybės metas, kurį geriausia praleisti namuose ir skirti šeimai, sutuoktiniui. Suskubkite  antradienį, trečiadienį tvarkyti ir svarbius dalykinius reikalus – dabar sulauksite reikalingų asmenų simpatijos bei pagalbos, na, o reikaluose ir komercinės sėkmės. Antradienis – pati palankiausia diena aktyviai veiklai, džiugių netikėtumų galite tikėtis ir trečiadienį, tačiau nieko atsakingo neatidėkite antrai savaitės pusei. Tai nemalonių nutikimų dienos, kai gresia konfliktai (dažniau dėl aplinkinių nesugebėjimo įvertinti jūsų geras idėjas, suprasti jų naudą). Nepergyvenkite – jums dar bus galimybių paaiškinti pasauliui, kaip reikia teisingai mąstyti bei gyventi! Labiau pasaugokite sveikatą. Galima netikėta trauma, avarija, kai gali netikėtai užpulti liga, arba tiesiog piktas naminis gyvūnas.Savaitės pradžia (pirmadienis itin) palanki ir sprendžiantiems meilės dilemas, negalintiems pasirinkti teisingo kelio. Pamėginkite  plačiai atverti akis, dar kartą į viską iš naujo pažvelgti, išsiaiškinti? Dabar būsite stiprūs, savimi pasitikintys, nesunkiai galėsite atsiriboti nuo emocijų ir blaiviai, iš aukštesnių pozicijų įvertinti tai, kas anksčiau siutino…  Ir, jei reikia „taip“ pasakyti, tam tinkamas pirmadienis, antradienis, o jei nukirsti – šeštadienio vakaras. Vis dėl to savaitgalį geriausia skirti ramiam poilsiui su antrąja puse. Deja jis gali tapti nemagiu nestabilioms sutuoktinių poroms, mat paaštrins neišspręstas partneriškų santykių problemas.

DVYNIAI (05.21- 06.21) Aktyviam reikalų tvarkymui tinkamas nebent pirmadienis, o nuo antradienio jau nebe palankus metas imtis kažko atsakingo, lemtingo veikloje. Antradienis, trečiadienis  – atsipalaidavimo metas namų aplinkoje, puikus bendravimui (pasinaudokite  nuotolinio ryšio privalumais) su senais draugais, su giminaičiais. Tai ir palanki proga tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamus turto įsigijimui, keitimu, nuoma. Nuo ketvirtadienio atgausite ūpą, tačiau antra savaitės pusė – sudėtingas provokacijų laikas, kai galite neišvysti pavojaus, pervertinti savo galimybes ir įsivelti į pavojingą konfliktą, nuostolingą reikalą, sekinančią romantišką avantiūrą.  Ir nebūkite patiklūs, – nereikia visų paeiliui gailėtis, ginti. Ketvirtadienis, penktadienis žada permainas santykiuose su mylimu asmeniu, mat  būsite linkę dvejoti, tikrinti: ar jūs mylite vienas kitą, ar esate vienas kitam skirti? Beje, likimas netikėtai gali suvesti ir su nauju gerbėju. Tik vargu ar tai bus džiugus ryšys. Savaitgalį patartina labiau užsiimti  tvarkymosi, remonto darbais namuose. Beje, daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui.

VĖŽYS (06.22 – 07.22) Savaitės pradžioje gali atsirasti nauji žmonės jūsų gyvenime, kurie taps jums pagalba, atrama, jėgos, įkvėpimo šaltinis. Šis laikas bus geras ir biurokratinių problemų sprendimui. Na, o finansinius klausimus spręsti, tvarkyti piniginius – turtinius reikalus geriausia pirmadienį. Tądien verta ieškoti naujų galimybių užsidirbti. Ir būtinai raskite laiko pasikalbėti su geru draugu, su mama, su sese, broliu – šių žmonių nuojautos, pasakyti žodžiai gana greitai virs pranašiškais. Antrąja savaitės pusę verta atsitraukti nuo darbų, nuo reikalų, nuo žmonių, su kuriais bendraujate, nuo įprastos aplinkos. Mat dabar bus svarbu, kad jumyse nesikauptų įtampa, nepasitenkinimas. Nuo ketvirtadienio gali išryškėti ir problemos veikloje, susijusios su senomis klaidomis, neįvykdytais įsipareigojimais, su vadovybės ar klientų nepasitenkinimu. Būkite apsukrūs, diplomatiški – pasistenkite gražiuoju išspręsti susidariusią keblią padėtį. Šeštadienio vakaro bei sekmadienio nuotaikos gana romantiškos, – gali atsinaujinti senas meilės ryšys, megztis naujas.

LIŪTAS (07.23 – 08.22) Veiklūs būsite savaitės pradžioje (pirmadienį itin), – gali pasisekti įgyvendinti senai brandintą sumanymą. Nors gali atsirasti progų ir imtis naujų sumanymų įkūnijimo. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti. Antradienį, trečiadienį tiks spręsti ir finansines problemas, – bus palanku ieškoti ir naujų uždarbio, pelno šaltinių, kaip ir rėmėjų, investuotojų ar tiesiog pagalbininkų. Jumis, beje, žavėsis, jus palaikys svarbūs asmenys, draugai. O štai nuo ketvirtadienio stabtelkite, kad ir kuo užsiimtumėte – skuboti sprendimai bus žalingi. Nieko nebekeiskite, saugokite darnius santykius su aplinkiniais, ypač draugais. Ir mažiau planuokite – dabartiniams ketinimams nebus lemta išsipildyti. Savaitgalį galite susidursi su situacija, kurią jau anksčiau yra tekę išgyventi, – patirtis suteiks tam tikro privalumo, tad sureaguosite optimistiškiau nei anksčiau. Vis dėl to daug nereikės, kad sukeltumėte triukšmo dėl nieko. Ypač turite būti atidūs besiklostantiems santykiams su draugais, – ne laikas pyktis. Savaitgalį patartina praleisti namuose – kelionės, išvykos nerekomenduojamos, nebent pas savo tėvus.

MERGELĖ (08.23 – 09.22) Pirmadienis – pasyvus, intravertiškas laikas, kurį geriausia praleisti ramiai atsipalaidavus namuose. Vakarą padovanokite savo porai. Tai bus ir palankus metas naujai romantiškai pažinčiai. Asmeniniam pripažinimui, veiklai, kilimui karjeroje bus itin svarbus antradienis, trečiadienis – pasinaudokite kuo labiau šių dienų sėkme. Suskubkite šiomis dienomis sutvarkyti svarbius reikalus, ypač jei jie susiję su pinigais, su turtu. Ketvirtadieniui, penktadieniui, šeštadieniui nieko rimto neatidėkite – tai netikėtų kliuvinių dienos, kai patiriami nuostoliai (apdairūs būkite finansiniu klausimu), kai griūna planai, kai galima dėl paikų principų imti ir susipykti tiek su veiklai svarbiais žmonėmis. Deja, paaiškės, kad jūsų požiūriai pernelyg skirtingi. Šios dienos nepalankios ir aiškinimuisi meilės santykių su pora. Skyrybas greitai prisišauksite. Ir negrasinkite žodeliu “niekada”. Jau pavasarį viskas versis keisis jums palankia linkme. Ypač antrąją savaitės pusę patartina didesnį dėmesį skirti sveikatos stiprinimui, organizmo valymui. Tinkamas laikas bus iškrovos dietoms. Sekmadienis palankus aplankyti draugus, giminaičius.

SVARSTYKLĖS (09.23 – 10.23) Pirmadienis – pati sėkmingiausia šios savaitės diena, kai verta imtis svarbių reikalų tvarkymo – ir ne tik dalykinių… Nuo antradienio pasyvus, intravertiškas metas, kai verta pasikliauti savieiga. Aktyvesni pasijusite nuo ketvirtadienio. Deja, šių dienų pavojus, dėl per didelio aktyvumo, entuziazmo, iniciatyvos. Antradienį, trečiadienį nesiimkite naujų bei svarbių darbų – kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą, raminkite nervus: antrą savaitės pusę galimas sukrėtimas, kuriam įveikti prireiks dvasios ramybės, vidinio tvirtumo. Tiesa, palaikys mylimas asmuo, sutuoktinis. Jei netikėtai kas nusigręžtų, išsižadėtų – nesigailėdami pamirškite tą asmenį. Antrąją savaitės pusę būkite apdairesni su pinigais, atsargesni su ugnimi, degiomis sprogiomis medžiagomis bei asmenimis į jus įsimylėjusiais. Ir neplanuokite didelių darbų savaitgaliui. Skirkite šias dienas vidinių norų atskleidimui – juk turite ne menkesnes teises laisvei, asmeninei nuomonei nei jūsų mama, mylimas žmogus ar vaikai?  

SKORPIONAS (10.24 – 11.22) Marga savaitė, kupina tiek gerų progų, tiek ir nelauktų problemų, planų suirimų. Veiklai, svarbių sprendimų priėmimui bus tinkama savaitės pradžia – geriausia antradienis. O štai pirmadienis – nepalankus kažkuo svarbiu, nauju ar aktyviu užsiimti. Naujo reikalo pradžiai, atsakingam susitikimui, susitarimu, pokalbiams su vadovybe apie tai, ką norite keisti pati sėkmingiausia diena – antradienis. Beje tai bus geras laikas ir pokalbiui su savo pora, kas jus tenkina bendravime, kokių pastangų tikitės iš savo antrosios pusės? Trečiadienį bendraujant venkite kritikos. Deja, nuo ketvirtadienio viskas gali pakrypti nenumatyta linkme, ir kad nieko nesugadintumėte, bus svarbu nesivelti į santykių aiškinimąsi, atsisakyti reikšti pretenzijas artimiesiems, na, o darbe siekti kolegų palaikymo, vengti konfliktų su šefu ar partneriais. Antrąją savaitės pusę verta atsitraukti nuo aktyvios veiklos, daugiau laiko praleisti namuose. Tvirčiau pasijusite vėlų šeštadienio vakarą, sekmadienį.

ŠAULYS (11.23 – 12.21) Pirmadienis atneš geras permainas, ir ne tik veikloje, bet ir santykiuose su mylimu žmogumi. Ypač antradienis  – svarbus veiklai metas, kai išsisprendžia svarbus klausimas jūsų naudai, kai pavyksta išrišti bendravimo nesklandumus šeimoje. Reikškite savaitės pradžioje drąsiai iniciatyvą, – jums pavyks sudominti savo sumanymais, darbais svarbius asmenis, visuomenę. Jei antradienį aptarsite jums svarbius klausimus, sulauksite tinkamo rezonanso – tiek darbe, tiek namie. Liks tik pakoreguoti jų (vadovybės, sutuoktinio, mylimo asmens) pastangas. Nuo trečiadienio vakaro verta stabtelti. Prasideda konfliktinis metas, kai galite apsirikti vertindami: kas teisus kas ne ir priimti neteisingus sprendimus, ypač santykiuose su antrąja puse. Nebus tikęs sumanymas ir kreiptis į šefą ketvirtadienį, penktadienį – jūsų pokalbis gali nemaloniai komplikuotis. Beje, šiomis dienomis galite sulaukti žinių, naujienų iš toli, kurios vers keisti planus. Vis dėl to, neskubėkite reaguoti, daryti išvadas. Kol kas reikia truputį palaukti. Netikėtumų, kurie gali sugriauti jūsų planus galima tikėtis penktadienį, šeštadienį, nors vakaras žada smagių staigmenų.  Sekmadienį skirkite ramiam poilsiui.

OŽIARAGIS (12.22 – 01.19) Gera savaitės pradžia – palanki bendravimui su įtakingais, svarbiais asmenimis. Tinkama ir kelionėms. Pirmadienis tinamas atsakingam pokalbiui su vadovybe. Antradienis,  trečiadienis – sąlyginai lengvos sėkmės metas, kai aplinkybės klostosi palankiai ir net anksčiau jums priešiški asmenys ima ir maloniai suteikia pagalbą.Gana sudėtinga antra savaitės pusė. Ketvirtadienis, penktadienis – išbandymų dienos, kai galite išgirsti viršininko priekaištus, susidurti su tėvų nepasitenkinimu. Būkite kantrūs – jūsų laukia nuostabus metas nuo pavasario pabaigos, ir tam tikri kliuviniai metų pradžioje nebus lemtingi. Sekmadienį verta aplankyti senus draugus, – bendravimas su bičiuliais nuteiks optimistiškai.

VANDENIS (01.20 – 02.18) Pirmadienis džiugus – pasinaudokite šios dienos sėkme, – nors ir trumpa, kad išspręstumėte jus varginantį klausimą. Neatidėkite to vėlesnėms dienoms. Nuo antradienio jau sudėtingas laikas, – neplanuokite atsakingų pokalbių, nesiimkite rizikingų reikalų tvarkymo. Būkite apdairesni piniginiuose, turtiniuose reikaluose – vydamiesi mažą pelną galite netekti jau to, kas įgyta.Antrą savaitės pusę galimi pokyčiai ir santykiuose su mylimu asmeniu ar sutuoktiniu – jie gali arba visai nutrūkti, arba peraugti į labai aistringą romaną. Būkite atidūs bendraudami su savo pora, – klausykite kas jums kalbama, klausykite ką kalba jūsų vidus? Patys mažiau šnekėkite, – galite pasakyti tai, kas įskaudins kitą (mylimą žmogų, jūsų vaikus) ir privers jus ilgai gailėtis. Bendraujant su mylimu asmeniu venkite ultimatumų, –  dabar jūsų porai gali būti lengviau susitaikyti su „ne“ nei su „taip“, jei kaina pasirodys per aukšta.  

ŽUVYS (02.19 – 03.20) Pirmadienį bus svarbu likti ramiems ir taikiems – tai mėnesiui lems gerus santykius poroje. Startuosite puikiai antradienį, trečiadienį – dienos bus sėkmingos ambicingų užmojų įgyvendinimui. Pakaks ir gerų progų bei tinkamų pagalbininkų. Jus vertins, parems. Suskubkite tartis, derėtis – tai geras laikas sąjungai. Pasistenkite būti atidesni ir sutuoktiniui. Jei yra ginčytinų klausimų, juos verta aptarti dabar neatidedant vėlesnėms dienoms. Ypač ketvirtadienis, penktadienis sudėtingi – tapsite labiau įsitempę, emocingi, kategoriški, tad pasiekimus darbe ir santykius su antrąja puse vertinsite gana dramatiškai. Galite imti blaškytis, karštligiškai griaudami senus darnius santykius… Nes daug kas atsibodo, nes esate dėl kažko nepatenkinti, nes vilioja nauji horizontai?  Vis dėl to neskubėkite įsimylėti, nesiveržkite į naują veiklą ar į naujas pareigas. Sekmadienis atneš išmintingą nusiraminimą – vėl viskas aišku ir paprasta. Diena tinkama kur nors išvykti iš namų, aplankyti senai nematytus draugus, giminaičius.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×