PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 52 SAVAITĖ

Džiugu, kad ši savaitė palankesnė už prabėgusias, ir tai gera proga užbaigti metų darbus, atlikti tai, ką žadėjome, bet nespėjome. Ir nors dabar Augančio Mėnulio metas – pirma ketvirtis, tačiau nepatartina ko nors iš esmės naujo imtis. Reikalas tas, kad šią savaitę – ketvirtadienį 11val. 26min. Merkurijus ims judėti atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu. Verčiau jau prisiminkime ką nors gerai pamiršto ir atnaujinkime – tai suskambės nauja nata.

Per Naujųjų sutikimą, nors Saulė ir papuolą į itin palankų Karališką laipsnį, tačiau labai dėl to džiaugtis nereikėtų… Deja, jau antrąją šeštadienio pusę 12val. 29min. pasidės kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių – devinta Mėnulio para (totemas šikšnosparnis), siejama su iliuzijomis bei nepalanki šventimams, svaigalų vartojimui. Rūpesčių gali sukelti ir maistas, – reikėtų vengti persivalgymo. Būkite atidesni maisto kokybei, o taip pat produktų deriniams – išaugs apsinuodijimų tikimybė. Gera žinia pirčių mėgėjams, – palanku išsimaudyti pirtyje. Tai padės atsipalaiduoti, pabėgti nuo varginančių minčių. Pagerinti savijautą padėtų ir devintos Mėnulio paros akmenys – rauhtopazas, juodas perlas.

Na, o apsauginės spalvos būtų: mėlyna, žydra, alyvinė. Vengti reikėtų baltos, geltonos, žalios, – bent jau šių spalvų dominavimo.

Beje, pats geriausias laikas sveikinimams, palinkėjimas bei dovanų teikimui būtų jau sausio 1d. po 12val. 40min., – tuomet baigsis devinta Mėnulio  para. Džiugins ir dar viena nuostabi bei reta aplinkybė: kuriam laikui net dvi planetos atsidurs magiškuose karališkuose laipsniuose (iki 18val. 53min.). Beje, šis laikas bus puikus ir išspręsti per Naujųjų sutikimą kilusius nesklandumus.

Nuoroda į video: https://youtu.be/NUjrSwt8QdE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (52sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×