PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 51 SAVAITĖ

Tai esminių permainų savaitė: laukia net keturi esminiai pokyčiai!

  1. Antradienį 16val. 33min. Jupiteris sugrįš į Avino ženklą, tuo pakeisdamas dominavimo santykį Zodiako rate. Jėgų pusiausvyra pasislinks į Ugnies ženklų pusę (Avino, Liūto, Šaulio ženklai), ir tokia išliks iki gegužės 16d.
  2. Trečiadienį – žiemos saulėgrįža. Palengva imsime kopti iš tamsaus metų laiko. Elnias Devyniaragis parneša naująją Saulę ant savo ragų.
  3. Taip pat trečiadienį 23val. 49min. Saulė įeina į naują Zodiako ženklą Ožiaragį. Prasideda ypatingas metas (iki Trijų Karalių), kai Žemė savo kelyje apie Saule labiausias prie jos priartėja, tad daugėja aiškumo, grynumo.
  4. Penktadienį baigsis senas Mėnulio mėnuo ir 12val. 17min. stos Jaunatis. Prasidės ateities vizijų kūrimo, planavimo metas. Ateities modeliavimui labiausia tinkamos pirmos dešimt minučių, t.y.: nuo 12val.7min. iki 12val. 17min.

Visa savaitė bus įtempta ir sudėtinga, taps pavojinga pervertinti savas galimybes. Pakaks nesusipratimų, nesusikalbėjimo, tad neskubėkite nieko vertinti, teisti ar besąlygiškai žavėtis. Savaitės bus lengvesnė saikingiems bei geranoriškiems. Nuo trečiadienio šios vertybės padės ne tik sėkmingiau reikalus tvarkyti, bet ir be streso pasiruošti šventėms. Iš ties, puikiu taps sekmadienis. Diena bus džiugi, verta Kalėdų stebuklo vardo.

Nuoroda į video: https://youtu.be/TUoX3Jcko10

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (51sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×