PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 50 SAVAITĖ

Savaitė kupina kontrastų, kurie taps sumaišties bei painiavos pagrindu. Geros naujienos, įkvėpiančios idėjos, naudingi pasiūlymai derės su naujomis (arba atsinaujinusiomis)  problemomis, nenumatytais kliuviniais. Tai tas laikas, kai užplaukiama ant povandeninių akmenų, ant rifų. Kas kaltas, kad nepastebėjome, nežinojome?

Jei nieko skubaus ir neatidėliotino neturite, geriausia šią savaitę nerizikuoti esamu stabilumu, gerais santykiais  – tiek  asmeniniais, tiek dalykiniais. Tad būkite atidūs, kad nepražiopsotumėte savo Laimės Paukštės, bet kita vertus neskubėkite griebti visko, kas žiba – tai nebūtinai auksas.

Situacija klostysis dažnai neprognozuojamai, kai blogas reikalas gali pavirsti naudingu, o naudingas atnešti žalą. Tad savaitės principas: „nesidžiauk suradęs, neliūdėk – pametęs“.  

Nuoroda į video: https://youtu.be/Qv3O77-3lnk

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (50sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×