PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 49 SAVAITĖ

Nors jau įsivyravo šaltasis metų laikas, tačiau šią savaitę emocinis karštis neleis šalti, – emocijos kais, kils link virimo temperatūros. Tiesa, nemanykite, kad tai sušildys blėstančius meilės jausmus – paradoksalu, bet jei pernelyg „užvirsite“ nuo jūsų bus atsiribota ledo siena.

Neverta šią savaitę mėginti ne tik mylimo žmogaus, sutuoktinio, savo vaikų ar tėvų kantrybę, jei mėginsite kovoti už jums svarbų reikalą, jei aiškinsitės santykius su darbo partneriais ar konkurentais, su vadovybe, o gal kaimynais, giminaičiais – galvos skausmas garantuotas. O pergalė – nebūtinai!  Tai toks metas, kai nugalėtojų nebūna. Pralaimi visi.

Tad, kas lieka? Tik Didysis Kompromisas! Stenkitės geriau kitus suprasti, pateisinti. Neieškokite trūkumų, nuodėmių. Orientuokitės į tai, kas gerai!

Tiesa, tai nereiškia, kad reikia būti su kitais bendraujant bei tvarkant reikalus patikliems – sukčiai, apgavikai taps aktyvesni jau nuo savaitės pradžios. Saldžialiežuviai manipuliatoriai irgi  nesnaus. Tad galime apsigauti: ir ne tik veikloje, ne tik tvarkant piniginius – turtinius reikalu, bet ir įsimylint.

Labiausia įtemtas bus savaitės vidurys: nenuostabu, mus veiks  ne tik itin sudėtinga planetų padėtis (aktyvus bei agresyviai „nusiteikęs“ Marsas, Jupiteris – jie „konfliktuos“ su Saule ir Venera), bet ir Mėnulio pilnatis, kuris stos ketvirtadienio rytmetį 6val. 8min.

Galima nebent viltis, kad Merkuris, trečiadienio vidurnaktį įeisiantis į Ožiaragio ženklą, prives mąstyti racionaliau? Emocijoms nurimti savaitei baigiantis padės ir Venera, kuri šeštadienio rytmetį prisijungs prie Merkurijaus Ožiaragio ženkle.

Nuoroda į video: https://youtu.be/tIcYegZQUDM

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (49sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×