PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 48 SAVAITĖ

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (48sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2024m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2024/  O taip pat SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Šią savaitę bendrą prognozę rasite video, o prognozes dvylikai Zodiako ženklų galite pasiskaityti apačioje:

AVINAS Pirmadienis, antradienis atneš rūpesčių tiems, kas nori greitai: čia ir dabar, kas pirma pasako, paskui pagalvoja… Dienos netinkamos kelionėms, svarbiems susitikimams, susitarimams. Pasisaugokite vagių, sukčių (telefoninių itin), melagių, liežuvautojų. Galimos problemos per transportą. Ne laikas pirkti telefonus, transporto priemones. Nesivelkite į konfliktus, ypač darbe, viešuose vietose, prekyvietėse, kelyje. Ir nepageidautina aiškintis santykius su tais, kuriuos mylite. Jei nesusivaldysite, jums gali užtrenkti duris ilgam. Kad ir ką išgirstumėte, kad ir kas savaitės pradžioje atsitiktų, nepamirškite, jog esate neįkainuojama vertybė, tik šiuo metu jums svarbus asmuo to nesupranta. Trečiadienį jums pavyks susigrąžinti taiką namuose. Vėlesnės dienos irgi padės atgauti prarastas pozicijas santykiuose su mylimu asmeniu, o taip pat veikloje. Tik nieko nesugadinkite savaitei baigiantis., – neperlenkite lazdos kovodami už mylimo asmens jausmus, nesivelkite į pavyduliavimo dramas. Taipogi nepatartina veltis ir į naujus santykius: deja, būsite linkę flirtuoti, įsimylėti, gal būt norėsis kažko kito, naujo, nepaprasto, stipraus…  Norėtųsi įspėti, kad savaitgalio romantiški nuotykiai lemtingi (po jų ilgai neturėsit ramybės).

JAUTIS Pirmadienis, antradienis netinkamos dienos vertinti savo finansinę situaciją, o taip pat įsipareigojimams piniginiuose – turtiniuose reikaluose. Tai blogas laikas investuoti (nebent ilgam norite užšaldyti pinigus), taip pat nepalankus metas skolintis bei skolinti pinigus. Tiesa, labdarai geras laikas. Būkite dosnūs, – tai tas metas, kai savo turto aukojimas itin naudingas gražinant karmines skolas. Tiesa, šiomis dienomis daugės ir nepasitenkinimo antrąja puse, nors slaptai įtarsite, kad vieniems būtų dar blogiau? Ir tuo tikrai įsitikinsite, jei savaitės pradžioje pasiduosite pagundai sudėlioti visus taškus, santykiuose su sutuoktiniu (mylimu asmeniu). Svarbius darbinius susitikimus bei kelionės planuokite nuo trečiadienio. Savaitės vidurys – intriguojančių pažinčių metas, kurios kai ką pakeis ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Vis dėl to savaitgalis bus sudėtingas: pasistenkite, kad šios dienos būtų skirtos tik namas, šeimai, taptų džiugios jūsų vaikams, sutuoktiniui. Tvirtinkite šeimyninius saitus – artimųjų palaikymas gana greitai taps itin reikalingas.

DVYNIAI Pirmadienis, antradienis žada išbandymus, būsite saugesni, jei niekur neskubėsite, nelėksite, tylėsite, – dažniau prisiminkite, kad „tylėjimas – auksas“. Tad labiau pasaugokite save, gerus santykius tiek namie, tiek darbe, o taip pat savo darbo vietą. Savaitės pradžioje bus svarbu nesistengti darbe bei namie įrodinėti, kad esate teisūs visais klausimais – tai padės išvengti pavojingo konflikto, galinčio pakirsti tiek jūsų gerus santykius su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), partneriais darbe, su vadovybe, klientais. O štai trečiadienis, ketvirtadienis bus ramesnės dienos, kai lengviau rasite kompromisą, kai gausite tai, ko norite. Turėsite progą įveikti atšalimą, kuris gali būti nuo savaitgalio tarp jūsų įsivyravo, – pasijusite vėl mylimi ir reikalingi. Veikloje irgi seksis viskas, kuo užsiimsite. Tiesa, nepervarkite, raskite laiko poilsiui. Jei kaupiasi klausimai sutuoktiniui, pasikalbėkite trečiadienį, ketvirtadienį ir neatidėkite savaitgaliui – tai gali tapti pražūtinga jūsų meilei. Trečiadienis, ketvirtadienis bus tinkamos dienos ne tik taikymuisi, santykių harmonizavimui, net ir atsakingiems dalykiniams susitikimams, deryboms, svarbių darbo, taip pat kelionių reikalų tvarkymui. Nuo penktadienio rūpesčių padaugės, kai bus svarbu išmokti mąstyti bei kalbėti pozityviau.

VĖŽYS Savaitės pradžia – šventinis pilnaties metas, kai Mėnulio globojami Vėžiai tampa kupini naujų jėgų, pakilios energijos, optimizmo! Tiesa, pirmadienis, antradienis sudėtingi, kai derėtų vengti svetimų, naujų žmonių – per juos galite patirti nemalonių dalykų. Pirmadienis bus itin apgaulingas, tad neplanuokite svarbių susitikimų, juolab susitarimų. Geriausia likti namie tokią sudėtingą dieną, jei yra galimybių. Savaitės pradžioje apskritai neverta įsipareigoti – nei dalykiniuose santykiuose, nei asmeniniuose. Galite apsirikti vertindami savo finansines galimybes, siūlomos veiklos perspektyvas ar jums dėmesį rodančio žmogaus jausmus…Nuo trečiadienio – puikios dienos. Atsidursite dėmesio centre. Trečiadienį, ketvirtadienį bus palanku spręsti susikaupusias problemas tiek darbe, tiek namie. Beje, verta pamąstyti apie aktyvesnį gyvenimo būdą. Nuo penktadienio tinkamas metas sveikatos tikrinimui, palanku rinktis dietą, pradėti sportuoti. Deja, tai sudėtingas metas įsimylėjėliams. Tiek penktadienis, tiek savaitgalis netinkamas laikas ir naujų santykių užmezgimui. Nepalanku bus ir su sutuoktiniu aiškintis, kas jūsų netenkina.

LIŪTAS Mokėkite susitaikyti su neišvengiamais dalykais savaitės pradžioje. Svarbiausia nenusigąskite, jei įvyks kai kas neplanuota, kam esate nepasirengę, – dabar jums sėkmingas Šaulio laikas, tad viskas kažkaip išsispręs ir išeis į naudą. Beje, galima pažintis su žmogumi, kuris gal iš pradžių ir nepatiks, tačiau vėliau jūsų požiūris pasikeis, ir tapsite simpatiška pora. Savaitės pradžioje būkite atsargesni su elektra. Galimi rūpesčiai dėl kompiuterių, išmaniųjų telefonų. Trečiadienį, ketvirtadienį pamąstykite apie susidariusią padėtį namuose, darbe ir mėginkite suvokti kuo ji gera, kuo naudinga? Itin energingi bei ryžtingi, o kartais ir perdėtai savimi pasitikintys būsite savaitgalį. Šis laikas bus naudingas imtis sunkių darbų namuose, palankus fizinėms treniruotėms, bet visiškai netinkamas artimųjų, mylimo asmens auklėjimui.  Kovai už jums patinkančio asmens dėmesį irgi abejotinas laikas – galite sulaukti priešingo rezultato.

MERGELĖ Kai Saulė Šaulyje (nuo lapkričio 22d. iki gruodžio 21d.),  ne viską galite, – turite taikytis prie aplinkybių, na. o svarbiausia – prie artimųjų. Ir pasistenkite mažiau save varginti bei saugoti. Savaitės pradžia sudėtinga. Pasistenkite darbe kuo geriau atlikti savo užduotis. Likite pagarbūs kolegoms, vadovybei. Pirmadienis, antradienis klaidinantis metas: net, jei išgirsite puikių pasiūlymų ir viskas atrodys nepriekaištingai, nepriiminėkite svarbių sprendimų darbo bei meilės klausimu – judėkite toliau įprasta vaga nieko nekeisdami. Svarbesniems reikalams tvarkyti (tiek darbe, tiek namuose) tiks trečiadienis, ketvirtadienis. Savaitei baigiantis niekuo nerizikuokite, nebūkite patiklūs – jus gali apgauti ar pasinaudoti: tiek reikaluose, tiek asmeniniuose santykiuose. Itin nepalanku bus su sutuoktiniu aiškintis kas jūsų netenkina.

SVARSTYKLĖS Pilantis gali iškrėsti pokštą – netikėtas susitikimas, nauja pažintis, ir jus būsite pasirengę viską pakeisti? Ypač savaitgalį bus pavojingos mintys apie permainų būtinumą, svajonės apie naujus santykius. Vis dėl to neskubėkite nutraukti saitus su tuo, kas ilgai buvo brangu, ypač dėl atsiradusios šiuo metu naujos pažinties. Beje, naujas ryšys vargu ar bus perspektyvus, – jis gali tapti sunkia našta, net ir tiems, kas neapsunkinti jau esamų santykių…  Beje,  jei senai vargina dviprasmiška situacija, kurioje negalite pasirinkti tarp dviejų kelių – savaitgalis padės žengti ryžtingą žingsnį. Savaitės pradžioje nepervertinkite savo galimybių. Labai nepasikliaukite žmonėmis iš toli. Pirmadienį, antradienį gali suirti planuotas susitikimas, bet tai į naudą. Už tai trečiadienis, ketvirtadienis aktyviam reikalų tvarkymui, svarbiems dalykiniams susitikimams tinkamas laikas.

SKORPIONAS Kelias į laimę nebus nuoseklus ar tiesus, – čia pasirodys, jog sklandote aukštai padangėse, čia – galite imti ir nusivilti. Ir tuo įsitikinsite jau antradienį, – tai ne pati palankiausia diena, kai dera pasaugoti save bei gerus santykius šeimoje, o taip pat darbe.Kad išvengtumėte problemų veikloje, neplanuokite svarbių dalykinių susitikimų, atsakingų pokalbių su vadovybe pirmadieniui, antradieniui, o taip pat penktadieniui. Šiomis dienomis galimos priverstinės permainos bei išlaidos. Didesnė traumų, avarijų tikimybė.Kad nereikėtų graužtis dėl mylimo asmens elgesio –  neskirkite meilės pasimatymų penktadienio vakarą, savaitgalį. Tai bus pavojingos dienos ir drąsiam pokalbiui su sutuoktiniu. Pamirškite per išeigines problemas – tiek darbines, finansines, tiek  romaniškas: svarbiausia – pasistenkite gerai pailsėti. Atsakingiems susitikimams, reikalų tvarkymui palankiausias laikas: trečiadienis, ketvirtadienis.

ŠAULYS Savaitės pradžios nepasitenkinimas “nepaklusniu” sutuoktiniu gali virsti rimta veiksmų programa iki pat savaitės pabaigos. Vis tik nesistenkite sudėti visų taškų ant „i“. Ne laikas šiomis dienomis aiškintis santykius, juolab  juos nutraukinėti – nei su savais, nei su svetimais. Neskubėkite išrinktojo(-osios) iškraustyti iš savo namų bei širdies – gana greitai apims nerimas dėl vienatvės. Ir vargu ar padės tuomet kas nusiraminti?Šią savaitę rasti teisingą sprendimą, juolab nusiraminimą apskritai bus keblu. Gal jums padės aplinkos pakeitimas, išvyka iš namų per išeigines, tiesa, atsiribojant nuo naujų pažinčių ar romantiškų nuotykių. Šią savaitę stenkitės likti labiau tolerantiški artimųjų atžvilgiu, – nepasiduokite pagundai manyti, kad tik jūs žinote, kaip reikia elgtis?

OŽIARAGIS Pirmadienį, antradienį būsite gana radikaliai nusiteikę ir galite dėl nežymios priežasties sugadinti (net nutraukti) santykius su artimaisiais, su mylimu asmeniu. Savaitės pradžia žada rūpesčių ir veikloje – tai metas, kai netyčia daromos žioplos klaidos, priimami neapgalvoti sprendimai, kurie vėliau nemaloniai atsirūgsta. Beje, labiau pasaugokite sveikatą. Šiomis dienomis gali išryškėti slaptos ligos, gali sustiprėti ir negalavimai ir dėl lėtinių ligų. Bus svarbu dėmesys maistui. Na, o svarbiausia jūsų geros savijautos sąlyga šiuo metu ir iki gimtadienio – tai tinkamas poilsis, kokybiškas miegas. Naujų, papildomų darbų iki gimtadienio nebesiimkite, atvirkščiai – labiau koncentruokitės  ties darbų apibendrinimu, užbaigimu.Šia savaitę bus svarbu saugoti savo ramybę, išlikti saikingiems, diplomatiškiems. Dabar jūsų sumanumas, ryšiai su draugais gali padėti sutvarkyti problemas, susijusias su veikla. Stiprinkite sveikatą, daugiau ilsėkitės, stenkitės gerai išsimiegoti. Dvilypis savaitgalis: būsite kupini puikių sumanymų, bet gali paaiškėti, jog jūs bei jūsų jausmai nėra suprasti, įvertinti. Nesiimkite šiomis dienomis ką nors spręsti – atidėkite pirmadieniui, kai vėl viskas pasidarys paprasta ir aišku.

VANDENIS Savaitės pradžia apgaulinga, – situacija gali pasirodyti geresnė nei yra iš tiesų. Dabar galite pervertinti savo jėgas bei įtaką, ypač jei mėginsite aiškintis meilės santykius, jei kelsite ultimatumus sutuoktiniui, o taip pat vaikams (gali pasirodyti, jog ne jūs patys svarbiausi…). Būkite atidesni santykiams su žmogumi, kuri mylite – jie gali nutrūkti. Labiau pasaugokite vaikus, būkite atidesni jų aplinkai, bendravimui su draugais, – šiuo metu jie gali patirti žalingų įtakų.Nuo trečiadienio vėjas ims rimti, ir jums pavyks rasti kompromisą, susitaikyti su antrąja puse, su artimaisiais, išspręsti keblumus darbe. Savaitgalį nesiimkite sunkių darbų namuose, na ir nesivelkite į santykių aiškinimąsi, šeimos biudžeto aptarinėjimą su antrąja puse (tai irgi bus sunkus darbas). Gana įtemptas savaitgalis, – jausitės daug kuo nepatenkinti. Tačiau nemanykite, jog pavyks kažką pakeisti: jūsų rankos bus surištos, o burna užkimšta.

ŽUVYS Stabtelkite, nurimkite pirmadienį, antradienį – tai kliūčių ruožo metas, kai geriau  mažiau norėti. Sudėtingos dienos – ne laikas tvarkyti svarbius darbo reikalus, planuoti kelionės. Galimi nenumatyti rūpesčiai namuose. Būkite atidesni tėvams, mamai itin. Šiomis dienomis labiau pasaugokite savo sveikatą bei šiltus santykiu su artimaisiais. Pamirškite pretenzijas, – verčiau pagalvokite: už ką jiems esate dėkingi?Nuo trečiadienio imsite atsigauti, reikalai beveik savaime ims tvarkytis, problemos spręstis. Būsite kūrybingi, galima imtis naujų drąsių sumanymų. Gali megztis ir tarnybinis romanas. Sudėtingas savaitgalis, kai nereikėtų skubėti įsimylėti, juolab dėl to aukoti savo gyvenimo – tai tas, metas, kai galite būti nubausti už dosnumą bei patiklumą. Savaitgalį skirkite susikaupusiems darbams atlikti, – ypač šeštadienis bus naudingas namų pertvarkymui, siekiant juos paversti racionalesniais. Savaitgalį būkite atidesni savo sveikatai, maisto kokybei. Tai tinkamas metas iškrovos dietoms, organizmo valymui.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×