PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 47 SAVAITĖ

Tai bus nusiraminimo, balanso atgavimo, o taip pat ir reikšmingų permainų metas, kai pavyksta ne tik spręsti įsisenėjusias problemas, bet ir rasti naujų kelių, naujų būdu norimiems tikslams pasiekti.

Tiesa, savaitės pradžia – tai Mėnulio mėnesio pabaigos metas, kai reikia orientuotis į darbų užbaigimą, apibendrinimą, senų klaidų taisymą. Beje, jei pirmadienis ir trečiadienis visiškai netinkami ką nors naujo pradėti, tai antradienis ta diena, kai verta pamąstyti apie ilgalaikius planus, kai  galima imtis ir kažkokio ilgalaikio projekto, darbų, kurių rezultatų greitai nesitikite sulaukti. Ši diena bus ypatinga ir tuo, kad baigsis sudėtingasis Skorpiono metas, jo paskutiniosios septynios dienos, susijusios su Gyvatnešio „Sudegintu keliu“ ir prasidės ugningasis Šaulys bei Gyvatnešio „Deimantinio kelio“ septyniosios dienos lemiančios sėkmę naujuose sumanymuose, svarbiuose darbuose. Prisiminkite, kad švenčiantiems gimtadienį (ar norintiems juos pasveikinti) bus taikoma nuolaida asmeninėms konsultacijoms!

Naktis iš trečiadienio į ketvirtadienį  – naujo Mėnulio mėnesio pradžios metas. Jaunatis stos 0val. 57min. Lietuvos laiku. Jei nemiegosite, tuomet pirmas dešimt minučių skirkite apmąstymams apie būsimus darbus, parašykite savo planus ant popieriaus, na, o įmigusiems – kita išeitis: suskubkite tik nubudę (patartina spėti iki 8val. 55min., kol tęsis pirma Mėnulio para) susitelkti ties tuo, kas jums bus svarbu, ko norite pasiekti per naująjį Mėnulio mėnesį. Savo svajones galite ir užrašyti (gerai užsidegus baltą žvakę, palanku „Norns“ iš Smelks like Spells). Ketvirtadienį laukia gera žinia ir tų, kurie mėgsta keliauti, kurių veikla susijusi su užsieniu ar mokomąją veikla, vadovaujamu darbu, teise – Jupiteris ims judėti tiesiai, tuo palengvindamas reikalus, susijusius su kelionėmis, įvairiais teisiniais reikalais, ugdymu, švietimu.

Savaitgalis puikus aktyviam poilsiui. Daugiau dėmesio skirkite tėvams, seneliams, apskritai vyresnio amžiaus žmonėms. Dienos bus palankios spręsti neformalioje aplinkoje darbo, karjeros klausimus. Na, ir daugiau dėmesio skirkite fizinėms apkrovoms. Šios dienos, o taip pat ir penktadienis puikios pradėti sportuoti, užsirašyti į treniruotes sporto klubuose.

Nuoroda į video: https://youtu.be/ukHFpFKSzis

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (47sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×