PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 46 SAVAITĖ

Malonus atokvėpio metas, tarsi kompensacija už patirtus stresus dėl užtemimų įtakos. Tai bus jau dylančio Mėnulio savaitė: pirmoji pusė – trečio ketvirčio metas, antroji – ketvirto. 

Iki trečiadienio imtinai galėsime pasidžiaugti palankia Saulės, Neptūno, Merkurijaus ir Veneros bei Jupiterio padėtimi. Tai bus puikios dienos spręsti finansines problemas, tvarkyti piniginius – turtinius reikalus. Tinkamas laikas ir kelionėms, susitikimams su žmonėmis iš toli. Galite sulaukti naudingų patarimų bei pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Savaitės pradžia gera ir asmeninių santykių puoselėjimui. Tai palankios dienos romantiškiems pasimatymams bei pažintims.

Nuo ketvirtadienio įtampa ims augti. Veršis neišspręstos problemos, atsinaujins seni rūpesčiai, vėl atgys senos nuoskaudos, pamiršti konfliktai… Tad ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis bus tos dienos, kai taps svarbu išlikti ramiems bei saikingiems, mokantiems nepasiduoti provokacijai, nesureaguoti agresyviai į kilusius nesklandumus. O jų gali padaugėti. Kad ir kaip norėtųsi tuo metu išsiaiškinti santykius ar pamokyti skriaudiką, nevertėtų kelti vėjo. Tikrai pasėsite audrą, kuri nuneš ir jus pačius.

Antrą savaitės pusę gali kilti rūpesčių per įvairius fanatikus, per apsvaigusius ar tiesiog neadekvačius asmenis. Išaugs įvairių konfliktų, avarijų, traumų bei apsinuodijimų tikimybė. Patartina vengti svaigalų. Tai ir ne pats geriausias metas kelionėms jūra.

Šis laikas bus labiau nepalankus vyrams, asmenims dirbantiems vadovaujantį darbą, kariškiams, sportininkams, jūrininkams. Vis dėl to jūsų laukia puikus sekmadienis, kai viskas ims ir nurims, atsistos į savas vietas.

Nuoroda į video: https://youtu.be/gBZVpcnyhtY

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (46sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×