PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 45 SAVAITĖ

Nuo pirmųjų šios užtemiminės savaitės dienų gali tekti susidurti su dramatiškais klausimais, kuriuos aplinkybės vers spręsti neatidėliotinai. Vis dėl to – tai bus klaida. Užtemimai (ir visai nesvarbu – Mėnulio ar Saulės), tarsi savotiškai įkalina įvykius, tad, bet kokie skubėjimai, mėginimai išjudinti situaciją tampa bevaisiais. Nors tai savotiškai gerai, nes dėl užtemimų įtakos žmonės labiau klysta,  daroma daugiau klaidų. Tai tas metas, kai geriau nedaryti nei daryti, mat nuveikti ką nors kokybiškai nebus paprasta, o atitaisyti klaidas, dėl užtemimų stingdančio poveikio tampa keblu. Ne laikas atsakingiems žingsniams, – vėliau gali tekti pasigailėti priimtų sprendimų, jau vien dėl to, kad juos bus sunku koreguoti, kartais ir neįmanoma atšaukti.

Imkitės  to, ką gerai žinote. Nieko nekeiskite, nieko naujo nepradėkite šią savaitę. Norimų rezultatų nepasieksite. Netvarkykite ir svarbių piniginių turtinių reikalų, nepirkite vertingų daiktų. Kelionėms irgi ne pats geriausias laikas.

Įvykių neskubinkite, na, o ką galite atidėti, atidėkite antrai mėnesio pusei ar bent jau savaitgaliui? Tai bus netikėtai džiugios dienos, malonus kontrastas po išgyventos įtampos, stresų. Savaitgali leis nusiraminti, viską ramiai galvoje susidėlioti ir suprasti, kad viskas tik į gerą…    

Nuoroda į video: https://youtu.be/Sx_KnLTFWmM

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (45sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×