PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 44 SAVAITĖ

Nuo pirmadienio prasideda įspūdingas metas – viena diena geresnė už kitą. Gerų progų pakaks ir pasitaikys visų Zodiako ženklų atstovams. Gal tik viena diena bus kebloka, kai galima nukentėti dėl per didelio aktyvumo, neatsargumo, patiklumo. Tai ketvirtadienis, – tuomet verta apriboti savo bendravimo ratą, mokėti negirdėti paskalų, pažadų ar pasiūlymų. Pasisaugokite sukčių, melagių, apgavikų, vagių. Būkite atidesni kelyje. Na, ir pasaugokite asmeninius daiktus, telefonus, raktus itin – jie gali „paslaptingai“ pasimesti.  

AVINAS Savaitės pradžios nuotaikos lyriškos. Tai romantiškas laikas, kai netikėtai mezgasi naujos pažintys… Antradienis, geras taikymuisi – pagalvokite ko reikėtų atsiprašyti, kieno reikėtų paprašyti atleidimo? Trečiadienis palankus kelionėms, susitikimams. Deja, ketvirtadienis gana komplikuotas, kai neatsargiu žodžiu, netikusiu veiksmu galite pakenkti įsivyravusiai santarvei. Būkite tądien ne tik santūrūs bendraudami, bet ir atsargūs kelyje. Neužmezginėkite naujų pažinčių, neįsipareigokite, ypač finansiniuose dalykuose. Penktadienį bei savaitgalį – širdyje vėl džiaugsmas. Tai malonių netikėtumų dienos: jausite artimųjų, mylimo asmens atsidavimą, sulauksite nuoširdaus draugų dėmesio. Šiomis dienomis gali užsimegzti ir labai aistringas meilės romanas, tiesa, nesitikėkite ramių, nuoseklių santykių su naujuoju(a) gerbėju(a). Savaitgalis itin palankus  kūrybai – aplankys įkvėpimas.

JAUTIS Savaitės pradžia romantiška, – puiki puoselėti tiek jau esamus santykius, tiek naujus užmegzti. Beje, ši savaitė bus gera ir spręsti finansines problemas. Piniginių – turtinių reikalų tvarkymui itin tiks antradienis ir penktadienis. Ši diena žada ir malonias staigmenas  iš mylimo žmogaus. Beje, jei užsimegztų tądien romantiška pažintis, ji būtų perspektyvi, laiminga, galinti peraugti į santuokinį ryšį.  Tik ketvirtadieniui nereikia nieko svarbaus planuoti. Beje, kažkas nežinant penktadienį ar savaitgalį pasitarnaus – užtars, naudingai rekomenduos ir dėl kažkieno slaptų simpatijų svarbus reikalas išsispręs jums palankiai. Savaitgalį skirkite savo šeimai, būkit kartu su artimaisiais, aplankykite tėvus. Beje, savaitgalį Baltasis Mėnulis įeis į jūsų ženklą, tad šviesių akimirkų jūsų gyvenime padaugės. Jus gali pasiekti keistoki ženklai iš mirusiųjų pasaulio apie jūsų ateitį. Būkite atidūs, jei nutiks kas neįprasto.

DVYNIAI Antradienis, trečiadienis –  naudingų postūmių dienos, kai pavyksta suvaldyti situaciją, įvykius pakreipti jums norima linkme. Suprantama, bus svarbi jūsų iniciatyva, tad imkitės energingai tvarkyti jums svarbius reikalus, ir ne tik dalykinius – antradienis meilės metas, kai galima laiminga romantiška pažintis. Tądien verta su mylimu asmeniu pasiklabėti apie jūs ateitų. Ketvirtadienis ne koks (ypač po 13val.): pasistenkite negirdėti bei patys nekalbėti nieko blogo apie artimus žmones, kitą vertus galite ir nemenkai nustebti, sužinoję, jog dalykas, kurį ilgai slėpėte iškilo aikštėn. Būtina didesnė atida kelyje. Pasisaugokite sukčių, vagių, ypač iš toli atvykusių. Visai kitoks penktadienis bei savaitgalis – tai lengvos sėkmės metas, kai viskas savaime(nors ir netikėtu būdu) susitvarko taip, kaip jums reikia. Savaitgalį galima laiminga romantiška pažintis. Šeštadienio vakarą, sekmadienį vėlgi vertėtų pasikalbėti su mylimu asmeniu apie jūsų ateitų. Keliones bei susitikimus su draugais skirkite savaitgaliui. Beje, jei ketinate įsigyti virtuvės(taip pat miegamojo) baldų komplektą, pirkti naują viryklę  – šis penktadienis bei savaitgalis tinkamas.

VĖŽYS Antradienis žada netikėtą sėkmę, – pasiduokite nešami įvykių srauto ir viskas susiklostys puikiai. Trečiadienį nebūkite vieni – jums gali prireikti šilto žodžio, palaikymo. Ketvirtadienį būkite apdairesni su pinigais, taip pat atsargesni bendraudami, ne laikas ir įsipareigoti. O štai penktadienis puikus piniginių – turtinių reikalų tvarkymui, verta spręsti ir darbo bei uždarbio klausimus. Dabar bus galimybių gauti geresnę darbo vietą, verta pasirašyti naują darbdavystės sutartį. Galite tądien sulaukti ir netikėtos pagalbos, paramos. Šis penktadienis ypatingas moterims, – padės pažinti savo galimybes bei suvokti savo įtaką, savo gožį, savo žavesį. Džiaukitės savimi, žvelkite drąsiai į ateitį. Savaitgalis romantiškas, tiesa, bus tinkamas vaikščioti ir meilės pasimatymus ir po parduotuves, siekiant įsigyti kažką itin gražaus ar naudingo. Penktadienio bei savaitgalio romantiškos pažintys bus laimingos. Beje, šiomis dienomis palanku nešioti meilės amuletus, ir ne tik tiems, kas ieško poros, bet ir tiems, kas nori sustiprinti jau esamą ryšį.

LIŪTAS Antradienis – nelauktos sėkmės metas. Tad mažiau planuokite – tegu viskas klostosi savaime. Antradienis, trečiadienis – puiki proga susitikti su senai matytais draugais. Atsakingam dalykiniam pokalbiui tinkamas antradienis. O štai ketvirtadienį būkite apdairesni su pinigais, ir nepasirašinėkite dokumentų, ypač turtinių. Kupini romantiškų nuojautų būsite penktadienį… Ir jos gali pildytis. Tai bus nepaprastas laikas, kai kas savo noru(ir be jūsų žinios) pagelbės, pasitarnaus. Gali įgyti nežinomą globėją, užtarėją ar atsidavusį gerbėją. Romantiškas šeštadienio vakaras, sekmadienis – tai puikios dienos meilės pasimatymui. Šios dienos bus puikios surengti namuose mažą šventę. Daugiau dėmesio skirkite tėvams, – mamai itin. Jei užsimegztų jausmai šeštadienio vakarą, sekmadienį iki pavakarės, nemaža tikimybė, jog jums pavyks sukurti jaukius santykius, tvirtą šeimą.

MERGELĖ Itin energingi būsite antradienį, trečiadienį. Ir daug ką nuveiksite, – tai sėkmingos dienos. Finansines problemas nesugalvokite spręsti ketvirtadienį, atidėkite šį sumanymą penktadieniui. Diena bus tinkama su šefu pašnekėti apie uždarbį, ar ieškoti naujo užsakymo, pasirašinėti naują sandorį. Tai gera proga kažką pakeisti santykiuose su kolega ar šefu, su partneriais ar draugais. Savaitgalį apims prisiminimai apie seną meilę, gal senus draugus… Tikėtinos ir malonios staigmenos – galite sulaukti netikėtos dovanos ar senos skolos gražinimo. Pasikalbėkite šeštadienio vakarą, sekmadienį nuoširdžiau su sutuoktiniu(mylimu asmeniu), spręskite nesusipratimas jūsų santykiuose. Beje, nedidelė išvyka šiomis dienomis padės norintiems bendravimą su pora pripildyti pozityvia energija, optimizmu.

SVARSTYKLĖS Antradienis, trečiadienis – įkvėpimo dienos, kupinos pakilių nuotaikos. Antradienį seksis tiek sprendžiant keblumus meilės santykiuose, tiek tvarkant darbo reikalus. Dienos bus palankios kelionėms, susitikimams su svarbiais, įtakingais asmenimis, su užsieniečiais. Tik ketvirtadienį nieko nesugadinkite – geriau tądien nesiimti nieko atsakingo bei su niekuo nesiaiškinti santykių. Penktadienis – gera proga dar kartą pasikalbėti su šefu, priminti jo pažadą, taip pat imkis to, kas anksčiau nepavyko. Penktadienis palankus senai svajoto daikto įsigijimui. Savaitgalis – laimingas penktadienio tęsinys, ypač jei jį praleisi su draugais, su giminaičiais. Tai puikios dienos tiek viešnagėms, tiek kviestis pas save svečius. Savaitgalis bus palankus pirkti transporto priemones, telefonus.

SKORPIONAS Pasiekimai veikloje jums pelnys vadovybės įvertinimus bei visuomenės pagarbą. Tiesa, tai patirsite tik savaitei baigiantis… Na, savaitės pradžia kiek sudėtinga – tai bus gana įtemptos dienos, kai svarbu kontroliuoti emocijas, ir neskubėti priiminėti sprendimo. Tiesa, antradienis žada romantišką nuotykį, – tik vargu ar ši istorija turės tęsinį? Ketvirtadienis irgi netinkamas niekuo svarbiu užsiimti – delskite. Ir tik penktadienis tinkamas atsakingiems reikalams. Būkite atidūs pasiūlymams bei užsimezgusioms naujoms pažintims(ne tik dalykinėms, bet ir romantiškoms) – tai išplės jūsų galimybių bei įtakos ratą, suteiks tikrumo ateitimi pojūtį. Penktadienis atneš nemaža džiaugsmo, – dabar būsite patenkinti ne tik savimi bei santykiais su pora. Savaitgalis bus geras svarbiems dalykiniams susitikimams su dalykiniais partneriais, kolegomis. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti. Na, ir raskite laiko išvykoms į gamtą, ypač mišką. Gerai tomis dienomis ir gryname ore daugiau pasportuoti.

ŠAULYS Savaitės pradžioje laukia vertingi pasiūlymai, ypatingos pažintys. Dabar galite įgyti naujų draugų, sąjungininkų, kurių dėka atsivers naujos perspektyvos veikloje ir net asmeniniame gyvenime. Nesikuklinkite – papasakokite šeimai, bičiuliams, giminaičiams apie savo siekius: jie supras, įvertins ir pasistengs padėti. Ypač savaitgalis puikus bendrauti, ieškoti savo dvasiai artimų žmonių. Tiesa, ketvirtadienį būkite santūresni – reikalą trumpam gali sustabdyti netikėtos kliūtys. Ryžkitės drąsiam pokalbiui su šefu penktadienio antrą pusę: siūlykite savo idėjas, atvirai išsakykite savo nuomonę – tai atneš puikių vaisių. Tądien gali rimtai pasitarnauti ir kai kas iš jūsų senų gerbėjų. Penktadienis gana romantiškas, – netikėtai gali užsimegzti ir tarnybinis romanas. Savaitgalis palankus tolimesnei išvykai, susitikimams su senai matytais draugais.

OŽIARAGIS Savaitės pradžioje būsite linkę veltis į romantišką nuotykį… Net jei esate laisvi, ir jums pasirodys, jog susitikote savo gyvenimo meilę, jog tai jūsų šansas – neskubėkite prisirišti, nekurkite planų ateičiai: šiuo metu audringai ir netikėtai užsimezgę romanai, taip pat nelauktai išsisems ir nutrūks. Ši savaitė bus palanki, jei nieko naujo nesiimsite, niekame nerizikuosite. Ir ypač ketvirtadienį. Svarbiems susitikimams, susitarimams puikus penktadienis. Tai apie ką senai svajojote dabar gali įsikūnyti: penktadienis – Fortūnos dovanų metas. Šis laikas bus palankus ir jautriam pokalbiui su sutuoktiniu, – priminkite laimingiausias jūsų bendro gyvenimo akimirkas. Beje, tądien likimas gali būti malonus ir vienišiams, padovanodamas laimingą romantišką pažintį, – tikėtina svečiuose, kelyje, pramogų vietoje. Išeigines geriau praleisti ne namuose – aplinkos pakeitimas, bendravimas su  žmonėmis, kuriuos vertinate, gerbiate jus įkvėps, nuramins.

VANDENIS Darbo reikalai klostysis puikiai – jau antradienį pajausite įkvėpimą imtis kažko naujo, svarbaus, žinosite, ką reikia keisti, ko atsisakyti vardan sėkmės. Antradienį, trečiadienį atsivers nauji keliai sėkmei, atsiras realių galimybių sutvarkyti pašlijusius reikalus veikloje. Tiesa, nieko atsakingo nesiimkite ketvirtadienį – situacija pasirodys geresnė, nei yra  iš tiesų. Beje, jei turite linkusi pavyduliauti sutuoktinį, ši diena irgi gali tapti kebloka, – antroji pusę bus linkusi tikėti nuogirdomis… Laime, tai laikina ir jau penktadienio antrąją pusę viskas laimingai išsispręs. Šį penktadienį tvarkykite ir subtilius tarnybinius reikalus: antra dienos pusė bus puiki proga draugiška forma pasiaiškinti teisybę su kolegomis, atvirai pasišnekėti su šefu. Na, o savaitgalį būkite atidesni sutuoktinio pomėgiams bei jo draugams – toks jūsų dėmesys bus teigiamai įvertintas, – sulauksite atsakomo dėmesio.

ŽUVYS Atsipalaiduosite, grįš ramybė, pasijusite laimingi… Savaitės pradžia nebus tinkama svarbiems reikalams. Geriausią pirmą savaitės pusę praleisti ramioje namų aplinkoje ir tiesiog pailsėti. Na, o jei teks vaikščioti į darbą, bent jau nesiimkite papildomų darbų, nesėdėkite viršvalandžių. Ketvirtadienis apgaulingas – situacija gali pasirodyti geresnė nei yra iš tiesų. Nebūkite patiklūs, – pasisaugokite vagių, sukčių. Ne laikas svarbioms finansinėms operacijos. Tam bus tinkamas penktadienis. Tądien pajudės svarbus jums reikalas gal net spės išsispręsti jūsų naudai. Beje, diena bus kupina romantiškų nuojautų, ir jos pildysis. Penktadienio vakarą susitikite su mylimu žmogumi, nebūkite vieni. Šiandien galite tikėti tuo, ką jums pasakys mylimas asmuo. Savaitgalis puikus susitikimams su draugais – jie pagydys nuoskaudas, naudingai patars, jei kreipsitės dėl darbo.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×