PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 44 SAVAITĖ

Paprastai laikas tarp dviejų užtemimų, kuris vaizdžiai pramintas „užtemimų koridoriumi“, laikomas pavojingu, įtampu, lemtingu, kai stiprėja konfliktiškumas, išauga įvairios grėsmės. Koridorius, beje, todėl, kad mažai pasirinkimo – gali judėti tik ten, kur jis veda. Tiesa, gal būt tame koridoriuje yra durų į jaukius kambarius, kur laikinai gali užeiti, sustoti, pailsėti?

Būtent taip ir nutiks šią savaitę, atsidūrusią  laike tarp užtemimų. Tai maloni išimtis, kai tempai ims lėtėti, viskas tilti, rimti. Atsiras galimybė išrišti keblius klausimus, rasti taikią, visiems priimtiną išimtį. Tad nepraleiskite geros progos taikymuisi, santykių stiprinimui su jums brangiais žmonėmis, spręskite finansines problemas, tvarkykite susikaupusius reikalus darbe. Na, o pats sėkmingiausias laikas būtų lapkričio 2d. ir ypač iki 15val. 21min., lapkričio 3d. nuo 12val. 57min. ir 4d. iki 12val. 53min.

Būkite atidesni trečiadienį nuo 15val. 21min., kai prasidės nepalankus metas pagal Mėnulio kalendorių. Taip pat pasisaugokite ir sekmadienio vakarą, kurį geriausia praleisti ramiai ilsintis – tai nebus tinkamas laikas nei santykių aiškinimuisi, nei vertingų daiktų įsigijimui, nei pramogavimui ar šventimams.

Nuoroda į video: https://youtu.be/JL_wCCHidXM

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (44sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×