PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 43 SAVAITĖ

Šią savaitę valdys du pagrindiniai įvykiai: Saulės užtemimas Skorpiono ženkle antradienį (apie tai esame parengę specialų įrašą, kuri rasite ČIA>>>) ir Jupiterio perėjimas į Žuvų ženklą penktadienį. Abu įvykiai itin svarbūs ir lemtingi ilgam!

Štai Saulės užtemimas mažiausia mėnesį mus įtakos, o tie, kas papuls į tiesioginę įtaką (tų, kurių gimtadienis šiomis dienomis) gali justi šio užtemimo direktyvas ilgai: tris, šešis mėnesius, metus ar net aštuonioliktą metų (jei gimtadienis išpuola tiksliai per užtemimą, tiesa, tai gali pasakyti tik astrologas, nes reikia skaičiuoti, kada tiksliai šiais metais stos gimtadienis, t.y. kada Saulė atsistos į tą pačią vietą Zodiake, kaip buvo gimstama; toks horoskopas vadinamas Solidaru ir apibūdina metų įvykius bei svarbiausias užduotis).

Beje,  Jupiterio perėjimas į kitą Zodiako ženklą savo svarba prilygsta tiems patiems pokyčiams, kuriuos lemia Rytų kalendoriaus Naujieji. Štai, kai Jupiteris Žuvyse, Rytuose skaičiuojami Tigro metai, o kai Avine – Katino (arba Zuikio, Kiškio) metai. Tad, šiemet kai Jupiteris judėjo Avino ženklu nuo gegužės 11d. iki spalio 28d., veikė Katino metų charakteristika. Vėl „tikri“ Tigro metai taps nuo šio penktadienio ir tęsis tol, kol Jupiteris nesugrįš į Aviną. O tai nutiks gruodžio 20d. Šia proga norėtųsi įspėti Žuvis bei Skorpionus, ypač gimusius paskutinėmis ženklo dienomis nesnausti, kai bus iš esmės suaktyvinta Tigro metų energija – tai jų sėkmės metas, kai verta priiminėti svarbius sprendimus, žengti lemtingą žingsnį!  

Noriu priminti, kad užtemimas visus šiek tiek atbukina, padaro neatidžiais, neatsargiais. Neatsitiktinai dažniau susižeidžiama, susitrenkiama, nepadedama į vietą, neuždaroma, neužrakinama, sudaužoma, prideginama, paslystama, nukrentama, ne tai pasakoma, klaidingai parašoma ir t.t. Kažko nepamatome(dažnai dramblio kambaryje), vis pamirštame, supainiojame… Būtina ypatinga atida ne tik dirbant, tvarkant reikalus, bet ir kelyje – tiek vairuojantiems, tiek einantiems gatve!

Ir be abejo nesipykstama, nesiaiškinama santykių, jų nenutraukinėjama. Tai ne tik ilgam sutrikdys jūsų ramybę. Atšaukti, kažką pakeisti bus itin sudėtinga, dažnai ir nebeįmanoma.

Na, o ypatingą dėmesį šiuo metu derėtų skirti mirusiųjų atminimui, pagerbimui, nes spalio 25d. Saulės užtemimas, ir Mėnulio užtemimas lapkričio 8d. šiemet itin suaktyviną Skorpiono ženklą, kuris siejamas su perėjimu į Anapilį. Astrologiniu požiūriu itin prasminga, kad Vėlinių, Visų Šventųjų atminimo dienos yra būtent tuomet, kai Saulė juda Skorpionu.

Nuoroda į video: https://youtu.be/OjZ41hvGsbM

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (43sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×