PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 42 SAVAITĖ

Tai paskutinė savaitė prieš Saulės užtemimą Skorpiono ženkle (stos spalio 25d.). Ar tai bus malonioji tyla prieš audrą? O gal padangėje jau ims švytėti dramatiškojo Skorpiono žaibų išlydžiai ir po kojomis žemė dundėti? 

Bus visko: ir taikdariškos ramybės, ir sunkiai suvaldomos įtampos dėl griūvančios, nekontroliuojamos situacijos, kai įtampa pasiekia metalo lydimosi temperatūrą, ir nebeatlaiko nei plieniniai nervai, nei geležinė kantrybė. Tiesa, geriau pasinervinti dabar, nei kitą savaitę (nes tai bus visiškai fatališkas laikas, kai veiksmų pasekmės dažniausiai nebeatšaukiamos). Dabartiniai nesmagumai taps gera profilaktika (savotiškais skiepais), mėginant apsisaugoti nuo galimų nusivylimų, kuriuos „mėgins primesti“ mums užtemimas. Tačiau, negalima sakyti, kad visi vienodai reaguos į šį užtemimą – kažkam tai bus iššūkis, didelis išbadymas, o kai kurie net nieko nepastebės?

Ši savaitė bus kupina kontrastingų dienų. Taps svarbu mokėti laiku sureaguoti, priimti teisingą sprendimą ir, jei reikia – smūgiuoti arba atvirkščiai – sustoti, atsitraukti, išlaukti, kol audringi debesys praslinks. Bet kokiu atveju, ar jūs papulsite į ženklų sąrašą, kurį „terorizuos“ užtemimas ar būsite tie laimingieji, kuriems užtemimas – viena išdaiga, nepraleiskite šią savaitę atsirandančių gerų progų. Diena, kai galima daug ką naudingo nuveikti bus pirmadienis, o išspręsti konfliktinę situaciją (tiek asmeniniuose, teik dalykiniuose santykiuose) rasti išeitį iš keblumų piniginiuose – turtiniuose reikaluose turėsite galimybę penktadienį, savaitgalį. Na, o antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį verta likti santūriems bei saikingiems. Deja, noras, ką nors sunaikinti gali užtemdyti protą, užvaldyti širdį artėjant savaitės viduriui… Tik ar praūžus vėtrai, ir supratus pasekmes, pavyks atstatyti tai, kas sugriauta? Net, jei jūs jau senai planuojate skyrybas, ši (bei artimiausios) savaitės tam netinkamas. Likite ten, kur esate – atsisakykite radikalių žingsnių tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

P.S. Norisi pabrėžti, kad užtemimas visada svarbus likimui. Ar iš tiesų esate saugūs per šį Saulės užtemimą ar atvirkščiai esate pažeidžiami ir kaip galima pasinaudoti užtemimo energija galima suprasti, tik išanalizavus asmeninį horoskopą.

Savaitės prognozę kiekvienam Zodiako ženklui rasite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/oGPat3NBALE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (42sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano YouTube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×