PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 4 SAVAITĖ

Paskutinė mėnulio,  Jaučio metų ir sausio mėnesio savaitė. Kitą savaitę su Jaunatimi ateis ir Vandens Tigro metai.Šią savaitę patartina nepradėti naujų darbų, pagal kinų astrologiją viskas kas pradedama paskutinę metų savaitę yra pasmerkta žlugti. Galima nebent pagalvoti apie tai ką darysite Tigro metais, rengti dirvą busimiems darbams.

  • 24d. 14val. 54min. MARSAS OŽIARAGYJE (01.24 – 03.06)
  • 26d. 5val. 06min. MERKURIJUS OŽIARAGYJE (01.26 – 02.14)
  • 29d. 10val. 47min. DIREKTINIS VENEROS JUDĖJIMAS (01.29 – 2023.07.23)

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (4sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Mano astrologinį kalendorių įsigyti galima čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2022/ arba fizinėje SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×