PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 4 SAVAITĖ

Yra kelios patarlės apie darbų pradžią ir pabaigą: viena byloja, kad „gerai tas, kas gerai baigiasi“, o kita tvirtina: „kaip pradėsi, taip ir baigsi“. Šiai savaitei norėčiau, kad labiau „veiktų“ antroji. Reikalas tas, kad turėsime puikų pirmadienį ir visiškai niekam tikusį savaitgalį, tiesiog atvirkštinį savaitės pradžiai. Matyt, kad „suveiktų“ antroji patarlė, reikėtų planuoti kuo daugiau darbų pirmai savaitės pusei, o nuo ketvirtadienio pavakarės, kai prasidės kritinis pilnaties laikas (pagal Mėnulio kalendorių 15-a para nuo 15val. 52min.), atsitraukti nuo problemų sprendimų, nesiimti nieko svarbaus, atsakingo.

Norėčiau pasiūlyti ir mažą astrologinę dovanėlę tiems, kas sutikdamas Naujuosius galbūt nespėjo sugalvoti ypatingo noro ar palinkėjimo sau, artimiesiems (ir gerai, mat tai buvo ne pats geriausias metas įsijausti į ateitį). Pirmadienį Saulei leidžiantis arba vidurnaktį įsižiebkite žvakę ir parašykite ant lygaus (be linijų) popieriaus lapo žaliu rašikliu apie tai, ko norėtumėte, ką palinkėtumėte. Raštelį verta saugoti atokioje, nepastebimoje vietoje ir sudeginti kitų Naujųjų išvakarėse Saulei leidžiantis.

AVINAS Pirmadienis žada įspūdingus susitikimus, įsimintinas pažintis, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą ilgam. Pirmadienio susitarimai itin svarbūs veiklai. Antradienį, trečiadienį jausitės šauniau, jei atsitrauksite nuo darbinių reikalų ir apsiribosite namų, šeimos interesais. Daug neužsimokite veikloje ketvirtadienį. Ketvirtadienis, penktadienis apgaulingi – daug nesitikėkite tomis dienomis ir neteks nusivilti. Ne ką smagesnis ir savaitgalis. Pamirškite nuoskaudas, kitaip gali kilti nepaaiškinama įtampa su jums brangiais asmenimis. Tai bus nesmagus laikas, kai netyčia imi ir pasakai tai, apie ką slaptai galvojai, dėl ko vis patyliukais pykai, bet neįgarsindavai… Deja, tai nebus tinkamas laikas atviravimui, kai žodis išskris žvirbliu, o grįš jaučiu.

JAUTIS Pirmadienis bus geras svarbiems dalykiniams susitikimams bei susitarimams. Tinkama proga ir pokalbiui su vaikais nepopuliaria tema. Nuo antradienio užplūs gerbėjų dėmesys, –  patirsite nemaža smagių akimirkų dėl jų atkaklaus asistavimo. Kelionės metu, svečiuos megsis nauji santykiai. Dabar teisingai pajusite, su kuo bus gera po vienu stogu? Kitą vertus, jei esate susituokę ir nemanote skirtis – nepraraskite koketuojant ribą, po kurios gerbėjas(a) ims manyti, kad turi į jus teises. Ketvirtadienį, penktadienį neapsikraukite darbais, – daugiau ilsėkitės, būkite namuose, kaupkite jėgas, bei gerą ūpą, stiprinkite sveikatą. Tai netinkamas metas svarbių darbo reikalų tvarkymui. Verta šias dienas skirti šeimai, palanku spręsti buitines problemas. Tiesa, ne etines – moralines. Deja, norėdami patarti, pamokyti, apsaugoti savo artimuosius, vaikus, mylimą asmenį galite radikaliai sugadinti santykius. Šiomis dienomis venkite daug kalbėti, nesivelkite į ginčus – jie bus ne tik paiki, bet ir pikti, nesiimkite pamokslauti, savo įrodinėti, kas gali atšaldyti gerus norus jūsų atžvilgiu.

DVYNIAI Saulė jau Vandenio ženkle, tad imsite atsigauti, vėl tapsite kupini gyvenimo džiaugsmo, pasitikėjimo savimi. Pirmadienis bus sėkmingas tiems pokalbiams, kurių vengiate, mėginate išsisukti. Pirma savaitės pusė bus puiki spręsti skolų, mokesčių, draudimo reikalus. Tai bus džiugus metas, kai optimizmas, pasitikėjimas savimi jus padarys itin žaviais bei patraukliais, tad nenuostabu, jei patirsite intriguojantį nuotykį, nepapratus įspūdžius (labiau tikėtina ketvirtadienį, penktadienį). Tiesa, mėgaukitės gyvenimu nerizikingai, – venkite pažinčių su atsitiktiniais, neaiškios reputacijos žmonėmis, nepasikliaukite mažai pažįstamais asmenimis. Tai bus itin aktualu savaitgalį. Ir nemėginkite mylimo asmens ar sutuoktinio erzinti pavyduliavimu: tai gali atnešti nelauktų rezultatų.

VĖŽYS Pirmadienį leiskitės vedami intuicijos, – darykite tai, kas savaime gaunasi, imkitės tik to, ko norisi. Jei sunku, kvieskitės pagalbą. Gera proga pasiklabėti su antrąja puse apie tuos dalykus, kuriuos jūsų pora mėgina nuslėpti. Antradienį, trečiadienį verta imtis pačių svarbiausių reikalų – tai jums naudingas pilnaties metas, kai be didelių pastangų gaunate didelius rezultatus! Nors penktadienį ir būsite darbingi, tačiau venkite imtis kažko sudėtingo ar pavojingo. Penktadienio vakaras bei savaitgalis itin sudėtingi, – deja, jūsų pakilių nuotaikų auka gali tapti mylimas asmuo ar sutuoktinis: keliami jiems reikalavimai bus nemenki, ir antrajai pusei teks nertis iš kailio, kad įtikintų savo jausmais, atsidavimu. Neperlenkite lazdos reikalaujant prisipažinimų meilėje – šį kart žodis gali išskirti, o ne sujungti.

LIŪTAS Svarbių reikalų tvarkymui palankus pirmadienis bei ketvirtadienio antra pusė, penktadienis. Pastarosios dienos žada pergales, tiesa, ar jomis mokėsite tinkamai pasinaudoti, ar tai netaps ginklu vaiko rankose? Savo laimėsite. Tiesa, bus lengva susigundyti rizikingam savo jėgos panaudojimui (savaitgalį itin). Siekite likti taikūs bei diplomatiški tiek darbe, tiek namie. Beje, viskas klostysis sklandžiau, jei mažiau iš savęs reikalausite darbe, o namie ir nesistengsite artimiesiems paaiškinti, kokie esate išskirtiniai ir kaip artimieji turėtų jus vertinti, būti dėkingi.

MERGELĖ Savaitės pradžia leis patirti, kad jūsų nuoširdumas, rūpestis bičiuliais sugrįžta: sulauksite atgalios draugiško dėmesio bei paramos. Veiklai, svarbių reikalų tvarkymui itin palankus pirmadienis. Tądien galite išgirsti vertingų pasiūlymų. Ketvirtadieniui, penktadieniui nieko svarbaus darbe neplanuokite – tai intravertiškas metas, kai reikia labiau rūpintis savimi, pabūti vieniems. Saugokite savo ramybę bei sveikatą. Aktyviai veiklai šios pilnaties dienos netinkamos. Išsijudinsite savaitgalį, deja, tai bus itin sudėtingas bei pavojingas metas, kai įsitikinama tiesa, jog gerais norais vedini papuolame penklon, ypač jei imsite aptarinėti su artimaisiais, su vaikais, su mylimu asmeniu tai, kas jūsų požiūriu nedera santykiuose, šeimyniniame gyvenime ir pan.

SVARSTYKLĖS Pirmadienis tas laikas, kai grįžta gerasis atpildas. Diena gera spręsti įsisenėjusias problemas šeimoje. Palanki diena susitikti ir su reikalingu žmogumi, galinčiu padėti spręsti finansines bei darbo problemas, rasti tinkamą būstą, pertvarkyti dabartinį. Gautus veiklos pasiūlymus tądien bei antradienį, trečiadienį verta priimti, nors greitų rezultatų tikėtis neverta. Nestigs išradingumo ketvirtadienį, penktadienį. Tiesa, jei ko imsitės, labai nepasikliaukite kitų pažadais, rekomendacijomis, vertinimais, – ne viskas pasiteisins. Savaitgalis ne koks, – netinka užsiimti jokiais darbais, spręsti sudėtingas problemas, – būsite arba pernelyg patiklūs arba be reikalo įtarūs. Ypač sekmadienį būkite atidesni tėvams, ir nesivelkite su jais į ginčus,  – nejučiomis galite vieni kitus nuliūdinti, įskaudinti.

SKORPIONAS Nuo pirmadienio sėkmės padaugės, – galite tądien sulakti ir perspektyvių pasiūlymų karjeroje.  Savaitės pradžia jums padės apsidrausti nuo galimų problemų ir užbėgti rūpesčiams už akių. Šiomis dienomis galite sulaukti ir netikėtos pagalbos iš įtakingo asmens ar užsieniečio. Ketvirtadienį, penktadienį būsite kupini ryžto, vis dėl to imtis energingų veiksmų tvarkant reikalus tinka nebent ketvirtadienį. Penktadienį bei savaitgalį atvirkščiai – pralaimėsite, jei mėginsite savo siekti, jei pritrūks lankstumo. Savaitgalio susitikimai, naujienos gali priversti nusivilti asmeniu, kurį gerbėte vertinote, kuriuo pasikliovėte. Tiesa, patys irgi būkite santūresni patarinėdami, žadėdami. Nesiimkite laiduoti už kitą. Šiomis dienomis geriau vengti mažai pažįstamų asmenų, neužmezginėti pažinčių. Rūpesčių galite patirti dėl patiklumo bendraujant ar neatsargumo kelyje. Pasisaugokite sukčių, vagių.

ŠAULYS Veiklai, finansinių reikalų tvarkymui bene palankiausias metas – pirmadienis. Antradienis, trečiadienis tinkamas tvarkyti reikalus, susijusius su jūsų veiklos finansavimu, su paskolomis, mokesčiais, draudimu. Ketvirtadienio, penktadienio nuotaikos pakilios, tačiau galite pervertinti savo galimybes priimant veiklos sprendimus ar mėginant paauklėti antrąją pusę. Deja, dėl to įmanoma ir patirti nuostolius bei sugriauti gerų santykių perspektyvas su jums svarbiu asmeniu. Savaitgalis sudėtingas, kai geriau atsiriboti nuo visko, kas gali sugadinti nuotaiką bei nesiimti nieko sunkaus, nemalonaus. Tai tos dienos, kai tenka patirti, aplinkinių (ir ypač mylimo asmens, vaikų) nedėkingumą. Jūs taip dėl jų stengėtės, – o jie… Tiesa, jei sugalvosit aiškintis santykius –  susipyksite dar labiau: žodis bus jūsų priešas. Tad nepersistenkite rūpindamiesi tais, kuriuos mylite, – verčiau sudarykite sąlygas apie jus pašokinėti!

OŽIARAGIS Pirmadienis puikus svarbiems darbo pokalbiams, svarbių dokumentų pateikimui ir pan. Nuo antradienio spręsis ir galimi nesklandumai santykiuose su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu. Prasidės romantiškas periodas. Ir tai bus gera proga vienišiems rinktis sau porą. Ketvirtadienis, penktadienis įtemptos, nervingos dienos, kai geriau nieko nevertinti bei nepriiminėti jokių sprendimų – nei asmeninių, nei dalykinių. Nors šeštadienis ir  žadės kai ką naujo, intriguojančio, tačiau galite lengvai pervertinti situaciją, savo galimybes ir viskas gausis net blogiau, nei tikėjotės. Sekmadienis žada rimtus iššūkius – patys sau galite tapti priešais.   

VANDENIS Pirmadienis naudingas bet kokių reikalų tvarkymui. Tai sėkminga diena, galinti įtikinti, kad gyvenimas gražus!  Pirma savaitės pusė – geras laikas darbo reikalų tvarkymui bei sveikatos stiprinimui. Įvairiems susitarimams, deryboms palankus ketvirtadienis iki pavakarės. Stenkitės likti taktiški bei palankūs antrosios pusės nuomonei bei elgesiui ketvirtadienio vakarą, penktadienį. Itin svarbu saugoti ramybę savaitgalį, kuomet verta prikąsti liežuvį, ne tik kai kalbėsitės su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, bet ir su mylimu asmeniu, sutuoktiniu ar savo vaikais – tai bus garantija, kad vėliau neteks mėginti alkūnę įsikąsti…

ŽUVYS Pirmadienis taps džiugiu, jei niekur nesiveršite ir leisite sau patinginiausi namie, – veiklai jis nėra tinkamas. Diena palanki imtis buitinių rūpesčių, spręsti šeimynines problemas. Veikloje  atsigriebsite nuo antradienio, kai sėkmė palaimins jūsų darbus bei santykius. Beje, antradienį, trečiadienį galimas laimingas romantiškas susitikimas, nauja pažintis.  Ketvirtadienio pirma pusė tinkama darbiniams susitarimams. Ketvirtadienį, penktadienį būkite atidesni sveikatai. Nors ir bus susikaupę daug rūpesčių bei neįvykdytų pareigų, tačiau nesistenkite kalnų nuversti, nepamirškite, kad visada turite vaikų bei ištikimų draugų ir draugių, ateinančių į pagalbą. Savaitgalis sudėtingas, galintis tapti išbandymu darniems santykiams su antrąja puse.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×