PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 36 SAVAITĖ

Šią savaitę vėlgi bendrą prognozę rasite video, o prognozes dvylikai Zodiako ženklų galite pasiskaityti apačioje:

AVINAS Likite saikingi pirmadienį, antradienį: situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Mažiau svajokite, planuokite – stigs realumo. Nepasiteisins ir nauji finansiniai sumanymai. Dabar Saulė Mergelėje, tad sėkmė Avinukų gyvenime ateis per mokėjimą viską analizuoti bei tikrinti. Visa savaitė nebus tinkama tvarkyti piniginius – turtinius reikalus, spręsti klausimus, susijusius su darbo pakeitimu, su kilimu karjeros laiptais. Taip pat pokyčiais santuokiniame gyvenime: jei jaučiate, kad susikaupė pretenzijų partneriui, neskubėkite atsisakyti šio projekto. Dar viskas keisis ir į gerą! Reikalų tvarkymui, atsakingiems susitikimams bei susitarimams šią savaitę pats palankiausias metas – ketvirtadienis nuo 15val. Penktadienis bei savaitgalis nebetinkami užsiimti darbiniais klausimais. Pasišvęskite šeimai. Šios dienos palankios esminiam namų pertvarkymui ar naujos gyvenamosios vietos paieškai.

JAUTIS Nuo pirmadienio Venera pagaliau pajudėjo tiesiai, ir tai jūsų ženklo žmonėms didelis palengvėjimas! Tad vis daugiau vidinio optimizmo, pasitikėjimo savimi! Pirmadienį, antradienį pajusite savo galią. Tiesa, dar neskubėkite jomis pasinaudoti. Ypač pirmąją savaitės pusę, kai galite neteisingai įverti situaciją ir priimti sau žalingą sprendimą. Nepasiduokite akimirkos nuotaikai, nesusigundykite savaitės vidurio apžavais. Naujos pažintys gali pasirodyti itin perspektyvios (tiek dalykinės, tiek romantiškos), tačiau taip bus tik tuomet, jei jos užsimegs ne anksčiau ketvirtadienio pavakarės. Iki to laiko patikimas tik vienas maršrutas: „nemesk kelio, dėl takelio“. Beje, tai laikas, kai maga kažko atsisakyti gelbstintis nuo sudėtingų santykių ir tik vėliau suprantame, kad „nuo vilko ant meškos“.  Jei jūsų nepasitenkinimas situacija, santykiais, pagaliau savimi, savo įpročiais brendo senai, ir iš tiesų trukdo tiktų žengti lemtingą žingsnį savaitei baigiantis. Ketvirtadienio antroji pusė, penktadienis padės koreguoti senas problemas, rasti naują sėkmingą sprendimą įstrigusiame reikale, nebesivystančiuose santykiuose. Tuomet spręsis finansinės problemos, nesklandumai šeimoje (ypač su tėvais). Džiugus savaitgalis. Ir tam turėsite pagrindo, – netikėta bičiuliška pagalba, geras naujas pasiūlymas, pažintis su naujais draugais, su ypatingu asmeniu.

DVYNIAI Tai dvilypis metas: tarsi viskas stoja, stingsta, tačiau kažko paslaptingu, jums nežinomu būdu ima ir viskas savaime išsisprendžia, susitvarko. Tiesa, gana svarbi tam sąlyga – ramybė. Niekam jos nedrumskite – nei sau, nei svetimiems. Šia savaitę bus svarbu išlikti saikingiems, diplomatiškiems. Puoselėkite santykius su aplinkiniais. Dabar jūsų sumanumas, ryšiai su draugais gali padėti sutvarkyti problemas, susijusias su veikla. Tiesa, draugiškas patarimas, palaikymas gelbės ir sprendžiant nesklandumus meilės fronte. Ypač pirmadienį, antradienį stiprinkite sveikatą, daugiau ilsėkitės, stenkitės gerai išsimiegoti. Nuo trečiadienio palengva imsite atsigauti, jūsų nuotakos giedrės, grįš jėgos. Na, o svarbų reikalą verta tvarkyti jau ketvirtadienio antrąja pusę, penktadienį. Savaitgalį apims nerūpestingas atsipalaidavimas, – tai puikios dienos bendravimui, susitikimams su jūsų sielai artimais žmonėmis. Dienos geros ir nedidelėms išvykoms, turistiniams žygiams. Galimos ypatingos naujos pažintys.

VĖŽYS Mėnulis nors ir dyla, bet savaitės pradžioje dar kupinas pilnaties energijos, tad pirmadienį, antradienį būsite gana veiklūs. Šiomis dienomis iš tiesų, tiktų kuo daugiau spėti atlikti, nes trečiadienį, ketvirtadienį vargu ar kas gausis?  Nevertėtų minėtomis dienomis ir mėginti ką nors vertinti ar spėti, kuo baigsis? Didžioji savaitės dalis nebus tinkama ne tik ką nors keisti, bet ir kažko naujo pradėti. Imkitės kasdienių, jums gerai žinomų užduočių, neeksperimentuokite. Beje, pirmąją savaitės pusę gali apnikti liūdnokos mintys. Ir tai geriau, nei manyti, kad dabar viskas galima bei imti ką nors keisti, perdarinėti. Nuo penktadienio pasijusite vėl stiprūs bei laimingi: būsite nugalėję liūdesį, įveikę abejones, žinosite, kur link eiti. Gautus tuo metu pasiūlymus verta priimti. Antrąją savaitės pusę galite įgyti ir įtakingą draugą, aukštą užtarėją. Savaitgalį nesiimkite sunkių darbų namuose, – skirkite maloniam poilsiui su antrąja puse.

LIŪTAS Stabtelkite, nurimkite – neverta skubinti įvykių, veržtis į priekį. Nors aktyviai veiklai, tačiau darykite tiek, kiek savaime gaunasi,  – kol kas iki ketvirtadienio pavakarės pakaks apribojimų ir dėl nepalankios Saturno padėties, ir dėl Juodojo Mėnulio, tiesa, jis jau nebeilgai bus jūsų ženkle (iki spalio pradžios). Na, o labiau Lilit poveikį jaus gimę rugpjūčio 17-20d. Jei esate sumanę ką rizikingo, jei reikia išspręsti konfliktą darbe ar geram draugui priminti apie skolos gražinimo susitarimus, negaiškite laiko ketvirtadienio antrąją pusę, penktadienį. Tai netikėto džiaugsmo metas, tądien gali išsipildyti ir sena svajonė. Beje, tai metas, kai likimas atsiunčia tikruosius mokytojus. Būkite atidūs – galite susidurti žmogumi, tapsiančiu jūsų vedliu. Savaitgalį skirkite ramiam poilsiui – jokių darbų, jokių problemų sprendimo.

MERGELĖ Pirmadienis, antradienis – labiau sklandžios dienos, kai netikėtai ateina pagalba, ima ir išsisprendžia senai varginęs klausimas. Vis dėl to pirma savaitės pusė gali priversti suabejoti savo pasirinkimo teisingumu? Per daug kliūčių, nesaugių aplinkybių, nepatikimų žmonių. Tiesa, dabar nereikia nieko spręsti. Tiesiog stebėkite. Tai gera proga išvysti tamsiąja Mėnulio pusę. Atsakingam sprendimui, svarbiam pokalbiui su darbdaviu, ryžtingam žingsniui darbe tiktų nebent ketvirtadienio antra pusė, penktadienis. Penktadienis palankiausia savaitės diena, puikiai tinkama svarbiam darbo susitarimui. Na, o romantiškiems pasimatymams puikus šeštadienis, beje, gali įsižiebti ir nauji jausmai, sutikus seną draugą(ę).Jei savaitgalį norite pajusti palengvėjimą, iš tiesų atsipalaiduoti, planuokite poilsį toliau nuo namų. Aplankykite draugus, kurių senai nematėte. Tai itin romantiškos dienos, – gali užsimegzti nauji slapti jausmai…

SVARSTYKLĖS Tikriausiai niekas taip nesunaikina vidinio džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, savojo „aš“, kai imi save lyginti su kitais, stengiesi nuo kitų neatsilikti, bet kokia kaina konkuruoti, – kad ir kaip paradoksalu, bet konkurencija (neva tai stimuliuojanti asmenybės tobulėjimą?), tik labiau suniveliuoja, įspraudžia į standartą. Savaitės pradžioje nesipriešinkite likimo valiai, neskubkite įvykių: savaime jau antrą savaitės pusę viskas susitvarkys, išsispręs geriau nei patys tai galėtumėte padaryti. Atsakingiems reikalams, susitikimams su svarbiais žmonėmis veiklai, kelionėms labiausiai tiks ketvirtadienio antra pusė, penktadienis. Tuo metu laukia gera žinia, naudingas pasiūlymas, netikėta pagalba, kurią verta priimti.

SKORPIONAS Pirmadienis, antradienis skatins įvertinti savo partnerių privalumus, ieškoti kompromisų, nusileisti. Ir tai tinkamas laikas pareikšti kuo daugiau meilaus dėmesio savo antrajai pusei. O štai romantiškų pažinčių užmezgimui laikas netinkamas, – atidėkite šį sumanymą penktadieniui, šeštadieniui. Jei savaitės pradžioje nesistengsite nei darbe, nei namie įrodinėti, kad esate teisūs, maloniai nustebsite pamatę, kad jus palaikančių bei remiančių apstu. Tiesa, trečiadienis, ketvirtadienis kiek nervingos dienos, kai nereikėtų planuoti nieko svarbaus ar sudėtingo. Pati palankiausia savaitės dienai, kai jums atsivers visos durys bei visų žmonių širdus bus penktadienis. Jei kaupiasi klausimai sutuoktiniui,  neatidėliokite daugiau pokalbio, viską išsiaiškinkite šeštadienį. Savaitgalis bus smagus, ypač jei kur išvyksite. Atsipalaiduosite pagaliau, kitomis akimis pažvelgsite į pasaulį, į savo gyvenimą. 

ŠAULYS Nors Jupiteris, jūsų šeimininkas nuo pirmadienio ima judėti atatupstas iki metų pabaigos, tačiau nemanykite kad tai atims iš jūsų sėkmę. Tiesiog teks tapti kantresniais: mokėjimas išlaukti savo valandos – tokia štai bus šio meto pamoka.Kad ir kas šią savaitę nutiks, tik į gerą. Dabar viską lems tai, kaip sudėliosite akcentus. Ką matysite – tą ir turėsite. Tad nesiskųsite, nedejuokite – tai girnos ant kojų, kurios temps žemyn. Svarbiausia bus neprarasti gero ūpo, neskubinti įvykių, reikalų eigos, na ir svarbiausia palaikyti tamprius ryšius su antrąja puse, su tais, kas jus palaiko remia. Kitą vertus, jei esate nepatenkinti savo gyvenimu, neskubėkite imtis  korekcinių „priemonių“. Palaukite. Stabtelkite. Tai kompromisų metas, kai reikia derintis prie situacijos patiems, vengiant kelti asmenines sąlygas. Nuo ketvirtadienio pavakarės apribojimai jūsų gyvenime ims sekti, trauktis. Beje, šis laikas puikus svarbiam pokalbiui su mylimu asmeniu ar sutuoktiniu. Gali užsimegzti ir naujas romantiškas ryšys.Savaitgalis tinkamas iškrovos dietai, sportui.

OŽIARAGIS Išbandymams jau artėja pabaiga, deja, iki ketvirtadienio pavakarės jie dar tęsis. Ir ko gero bus ten, kur nesitikėsite, kur atrodė viskas gerai? Nebus lengva, jei velsitės į ginčus, konfliktus. Tai tas atvejis, kai nereikia daug kalbėti, nes „tylėjimas – auksas“. Savaitės pradžios sunkumai spręsis ketvirtadienį. Jei jaučiatės prislėgti, verta kažkur toliau išvykti bent trumpam dar savaitės pradžioje, – toli nuo namų sugrįš ramybė, ateis palengvėjimas. Kai kuriems atsigauti padėtų ir žiedo (iš jums patinkančio metalo ir mėgstamo akmens) nešiojimas ant didžiojo piršto. Penktadienį, šeštadienį viskas atsistos į savo vietas. Pavyks rasti sveikus kompromisus – jūsų norai bei poreikiai ims tolygiai vienas kitą atsverti. Nuo penktadienio palanki proga partneriškų santykių užmezgimui, tiks ieškoti ir naujų rėmėjų, investuotojų bei įtakingo globėjo.

VANDENIS Kol kas ne viską galite, – kai Saulė Mergelėje, turite taikytis prie aplinkybių. Na, o svarbiausia – mažiau save varginti bei labiau saugoti. Tiesa, galimos ir malonios staigmenos, – jums nežinant bei nesistengiant savaitės vidutyje gali įvykti džiugūs pokyčiai: tarp nepažįstamų asmenų yra jums atsidavusių, tarp draugų – įsimylėjusių. Kitą vertus, jei išgirsite puikių asmeninių pasiūlymų (ir jie atrodys nepriekaištingai), nepriiminėkite nesulaukę ketvirtadienio pavakarės svarbių sprendimų darbo bei meilės klausimais, – judėkite toliau įprasta vaga nieko nekeisdami. Ketvirtadienio pavakarė, penktadienis ypatingi, –  laukia svarbūs ir įdomūs darbai, reikšmingų permainų pradžia. Žmonės, su kuriais kalbėsies ar matysies gali nulemti jūsų ateitį. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite tvarkymosi darbams, sveikatos stiprinimui. Na, o pereiti šį sunkų periodą jums, kaip ir Ožiaragiams gali padėti žiedo nešiojimas ant didžiojo piršto.

ŽUVYS Būkite tikri, kad savaitei įpusėjus, kai kas ims keistis į gerą, tačiau savaitės pirma pusė sudėtinga. Pirmadienį, antradienį gali erzinti dvigubi standartai darbe – vieną girdėsite iš vadovybės, kitaip matysite darant, nervins ir antrosios pusės elgesys: vienoks darbe, gatvėje, su draugais, kolegomis, kitoks namie. Tai vers ieškoti išeities, skatins kažką keisti? Vis dėl to palūkėkite: nukirsti paprasta, tačiau kol Saturnas bus nepalankioje pozicijoje (iki ketvirtadienio pavakarės) – tokios radikalios priemonės brangiai kainuos. Jei norite pasakyti „ne“ – tam gera proga penktadienio vakaras. Na, o „taip“ puiku tarti ketvirtadienio vakarą, savaitgalį. Savaitės vidurys nebus tinkamas aktyviai veiklai. Reikalų tvarkymui labiau sėkmingas penktadienis. Savaitgalį skirkite savo vaikams, savo sutuoktiniui ar mylimajam asmeniui. Tai gaivinančio, santykius stiprinančio, taurinančio džiaugsmo metas, kai vėl atsiveriama, kai grįžta abipusis supratimas.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (36sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×