PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 35 SAVAITĖ

Šią savaitę svarbiausia: neskubėti, neprarasti atidumo ir išlaikyti šaltus nervus. Palankiausios dienos darbams – antradienis, trečiadienis. Sudėtingiausia diena – pirmadienis. Bendrą prognozę savaitei rasite video, o prognozes dvylikai Zodiako ženklų galite pasiskaityti apačioje:

AVINAS (03.21-0420) Pirmadienis – Avino ženklo žmonėms išbandymų metas, kuris patikrins jūsų sugebėjimą susilaikyti nuo vertinimo, smerkimo. Deja, tądien gali tekti sužinoti ne pačias gražiausias paslaptis apie jums brangų asmenį, žmogų, kurį vertinote, gerbėte. Ar mokėsite suprasti, atleisti? Bent jau skelbti karą, aiškintis teisybę, santykius, juos nutraukinėti netikslinga. Net, jei este teisūs, vis viena liksite neteisūs… Jūs to norite? Nors šiuo metu nereikia įvykių skubinti, tačiau antradienį, trečiadienį verta suskubti atlikti svarbiausius bei neatidėliotinus darbus. Na, o kitas dienas verta skirti ramiems apmąstymams ir nemėginti imtis radikalių veiksmų. Laikas peržvelgti bei įvertinti savo svajones, – kiek jos realios? Gal į tai, ko taip norisi, kas atrodo Rojaus pasaka, jus nuveda klystkeliai, yra girnos ant kojų siekiant gyvenimo tikrųjų tikslų? Būtent šią savaitę turite galimybę išsiaiškinti, kur klystate vertindami savo galimybes karjeroje, suprasti koks darbas jums netinkamas, kokie vidiniai principai jums kenkia? Ir ne tik veikloje, bet ir santykiuose su antrąją puse.

JAUTIS (04.20-05.20) Pirmadienis apgaulingas – situacija pasirodys geresnė nei yra iš tiesų. Ir blogiausia, ką tądien galima padaryti, tai mėginti kažką pakeisti, ypač, jei norite šį bei tą pagerinti, – gal darbe,  o gal santykiuose su mylimu asmeniu? Itin netinkamas laikas savo išvaizdos pagerinimui, – bent jau radikalioms veido procedūroms ne laikas (antakių, lūpų korekcija, injekcijos, siūlų vėrimas veido linijų sutvirtinimui ir pan.). Prisiminkite liaudies įspėjimą, kad „geriau – gero priešas“. Jei nieko nekeisite, nieko ir nesugadinsite. Darbo reikalų tvarkymui bus tinkamas antradienis, trečiadienis. Šios dienos palankios aiškintis padarytas klaidas darbe, jas taisyti. Tiesa, tai nebus tinkamas laikas aptarti su vadovybe jūsų uždarbio, karjeros perspektyvas. Ketvirtadienis bene nesmagiausia savaitės diena, kai pavojinga demonstruoti savo šaunumą ar nepriklausomybę tiek darbe, tiek namie. Tądien bendraudami su mylimu asmeniu nesikarščiuokite, neerzinkite savo nuojautomis, įtarinėjimais ar planais dėl jūsų ateities… Ne laikas santykius analizuoti, kelti ultimatumus. Jei kas netenkina – patys imkitės reikalingų žygių,  niekam nepriekaištaudami, nieko nereikalaudami. Savaitgalis paslaptingas, – leiskitės užliejami jausmų.

DVYNIAI (05.21-06.21) Pirmadienis – pati sudėtingiausia savaitės diena ir labiausia nepalanki iki 17val. 30min. Diena gali atnešti rūpesčių dėl nenumatytų išlaidų, mokesčių, dėl skolų.  Pirmadieniui geriau neplanuoti nieko svarbaus, jis nebus tinkamas jokiems darbams, svarbiems susitikimams. Ir būkite tądien atidesni savo vaikams, – tai bus tas metas kai nereikėtų leistis su jais į diskusijas, kažko reikalauti, labiau barti. Beje, labiau pasaugokite mažuosius – tikėtinos traumos. Pirmadienis nebus palankus ir romantiškiems pasimatymams bei pažintims, juolab santykių aiškinimuisi – galite dar labiau susivaidyti. Vis dėl to smagesnis antradienis, trečiadienis, – per šias dienas gali pavyki išspręsti jums svarbų klausimą. Deja, ketvirtadienis, penktadienis vėl įtemptos dienos: per daug norėsite, per daug iš kitų tikėsitės bei reikalausite. Geriau tuomet kiek atsipalaiduoti, ir daryti tiek kiek galite, džiaugtis tuo, kas ir kaip gaunasi. Tad, jei nesiimsite nieko keisti nei savo santykiuose su mylimu asmeniu, nei veikloje ir būsite atsargesni piniginiuose dalykuose, ypatingų sunkumų nepatirsite. Šią savaitę tik laimėsite, jei trumpam užkonservuosite esamą padėtį. Ypač veikloje. Kol kas jokių pokyčių – jie pakenks jūsų karjerai. Na, o šis savaitgalis skirkite ramiam, romantiškam poilsiui su šeima, – visą kitą išbraukite iš dienotvarkės.

VĖŽYS (06.22–07.22) Pirmadienis – vidinio užsisklendimo, vidinio nepasitenkinimo, net konflikto metas, kai saugiausia atsiriboti nuo pasaulio, nuo bendravimo. Tądien reikėtų pirmiausia susivokti savyje, – aiškintis kas su kitais negerai pavojinga. Nors akis badys artimųjų, ypač sutuoktinio netobulumas, nesiimkite tądien auklėjimo procedūrų, neaiškinkite ką jie daro ne taip, nenurodinėkite, kaip jie turi elgtis, na, nebent siekiate, kad artimieji imtų jus vertinti kaip asmeninį priešą? Antradienis, trečiadienis sudėtingi ir nėra tinkami imtis kažko svarbaus, atsakingo. Apgaulingas ketvirtadienis –  ne laikas rizikuoti pinigais, turtu, garbe. Penktadienis kiek smagesnis, bent jau moterims, žadantis geras naujienas, senų problemų išsisprendimą. Vis dėl to nepervertinkite situacijos bei savo galimybių. Neskubėkite priimti itin gražių neva tai perspektyvių pasiūlymų. Būkite atsargesni su itin maloniais, vien komplimentus žeriančiais asmenimis, – neleiskite užmigdyti jūsų budrumo.  Penktadienis, šeštadienis nors ir romantiškos dienos, tačiau netinkamos lemtingam apsisprendimui meilėje.

LIŪTAS (07.23-08.22) Niekur neskubėkite pirmadienį – tai tas metas, kai geriau pavėluoti. Nemanykite, kad tądien be jūsų reikalas neišsispręs, nepajudės iš vietos. Neskubėkite patarinėti, juolab nurodinėti ar patiems imti tvarkyti kitų reikalus. Nesivelkite į ginčus, na, o bendraujant galvokite ką kalbate (ypač darbe)? Neatsargiu žodžiu galite kitą supykinti, įžeisti, – būkite tikri jūsų pasisakymus atsimins ilgam bei ilgai jums primins. Tad verta laiku įkvėpti oro ir imti skaičiuoti atbuline tvarka nuo šimto… Būtina didesnė atida ir kelyje, – neviršykite saugaus greičio, atsargiau eikite per gatvę. Ir pasisaugokite vagių, sukčių, melagių bei liežuvautojų. Jei kaupiasi įtampa santykiuose su antrąja puse, jei matote, kad vis sunkiau sutarti su artimaisiais, o gal su kolegomis, vadovybe darbe, turite progą  antradienį, trečiadienį taikymuisi – kompromisą rasite. Deja, ketvirtadienis ne koks – tai sudėtinga Mėnulio pilnaties diena, kai galite pratrūkti. Neramios mintys vers priiminėti rizikingus sprendimus ne tik asmeniniuose santykiuose, bet ir veikloje, tačiau tądien vargiai rasite tinkamą išeitį. Jau savaitgalį sugrįš harmonija, taika, ir jūsų ketinimai kiek pasikeis.

MERGELĖ (08.23-09.22) Pirmadienis pareikalaus ne tik kantrybės bendraujant su antrąja puse, darbe su kolegomis, klientais, partneriais… Deja, tai laikas, kai atsiranda nenumatytų išlaidų (tikėtina dėl darbo technikos, transporto priemonių gedimo, avarijos namuose, baudų kelyje, dėl partnerių neapdairumo, klaidų ir pan.), kai skubiai tenką spręsti netikėtai iškilusią finansinę problemėlę. Tiesa, diena visiškai netinkama pinigų investavimui, skolinimui (na, nebent tiek, kiek galite padovanoti?). Blogas laikas ir patiems skolintis ar imti kreditą. O štai antradienis trečiadienis jau tinkamas laikas reikalų tvarkymui, sveikatos tikrinimui. Nuo antradienio palanku pradėti ir sveikatos stiprinimo kursą. Trečiadienis taps palankus trumpalaikiams darbo susitarimams. Ketvirtadienį gali užvaldyti emocijos, – neskubėkite apsispręsti: ryžtingi veiksmai nepasiteisins, atneš nusivylimą. Tai tas metas, kai nereikia nieko vertinti – nei antrosios pusės jausmų, nei susiklosčiusios situacijos darbe. Pamėginkite viduje pasiruošti galimiems pasikeitimams ir įtampa atslūgs. Itin romantiškas penktadienis, tiesa, jei nesugalvosite kažko reikalauti iš savo poros. Savaitgalį bus svarbu daugiau šilto dėmesio skirti sutuoktiniui.

SVARSTYKLĖS (09.23-10.23) Marsas jau jūsų ženkle ir nors jis padės sutelkti valią, senkančias jėgas prieš gimtadienį sutelkti,  naujai suvokti savo asmenines galimybes, tačiau pirmadienis ta diena, kai derėtų atsisakyti aktyvumo ir nesiimti jokių žygių – nei namie, nei darbe. Pirmadienis nepalankus veiklai, kelionėms, – geriausia laiką leisti namie. Jei dirbate, bent jau viršvalandžių nesiimkite. Nuo antradienio pasijusite geriau. Nors dabar ir nepalankus metas prieš gimtadienį, tačiau kai kas ims keistis, – vis dažniau atsiras progų perdaryti nesėkmes, pakeisti jums nepalankią įvykių kryptį reikalinga linkme!  Nors pakas vidinės ugnies, kovinio įkvėpimo, tačiau įvykių neskubinkite – tegu viskas klostosi savaime. Deja, iki rugsėjo 7d. kils ir nenumatytų problemų, atsiras nelauktų kliuvinių, kurie stabdys, vers ieškoti kitų sprendimų. Veiklai, įvairių reikalų tvarkymui labiau palankus antradienis, trečiadienis. Ketvirtadienį nesivelkite į ginčus nei namie, nei darbe – tai pakenks sveikatai, gal būt ir jūsų saugumui kelyje. Penktadienis – gera proga moterims aiškintis nesklandumus darbe. Antrąją savaitės pusę būtų gerai pasirūpinti sveikatos stiprinimu. Savaitgalis gana romantiškas, šeštadienis palankus pakovoti už jums patinkančio asmens dėmesį.

SKORPIONAS (10.24-11.22) Savaitės  pradžia nepalanki aktyviai veiklai, nors nuo pirmadienio rytmečio norėsis greitai kažką sutvarkyti, išspręsti kilusią problemą. Deja, tai metas, kai ne viską aiškiai matysite, teisingai suprasite. Bus lengva apsigauti, ypač vertinat savo finansines perspektyvas. Jokių avantiūrų piniginiuose – turtiniuose reikaluose. Klaidingai galite įvertinti ir perspektyvas darbe. Sudėtingesnis bus vakaras, jei imsitės aiškintis santykius namuose. Galimi ir nenumatyti gedimai, avarijos. Antradienis, trečiadienis irgi netinkamos veiklai, – jos labiau palankios poilsiui nei darbinių problemų sprendimui. Jei ir norite kuo užsiimsi – ieškokite darbų namų ūkyje. Tiesa, venkite sunkių darbų, akrobatinių triukų –  ne laikas perstumdyti baldus, karstytis kopėčiomis. Taip pat reikėtų vengti užsiimti mylimo žmogaus ugdymu – nemėginkite jo (jos) įstatyti į rėmus, diktuoti sąlygas, kelti ultimatumus. Ši akcija nepasiteisins. Beje, galite sulaukti didesnių ar mažesnių rūpestėlių ir per vaikus. Tik nemėginkite griežtinti jų laisvosios saviraiškos, – kol kas jie itin priešinsis bet kokiems apribojimams. Jei norite ką pešti, atidėkite šiuos sumanymus kitos savaitės pabaigai. Na, o šiam savaitgaliui rekomenduojama užsiimti remontais, taisymais namuose, na ir santykiuose su mylimu asmeniu (šiuo tikslu palankesnis šeštadienis).

ŠAULYS (11.23-12.21) Jūsų užmojai nemenki, ambicijos didelės, tačiau būkite pasiruošę nenumatytiems kliuviniams. Teks plaukti pro nematomas povandenines uolas, paslaptingus rifus. Ir atsakymo klausimą: kas blogai, kas trukdo, – nebus. Daug nežinomųjų. Ir vargu ar kas padės teisingai išnaviguoti? Didžiausios navigacinės klaidos tikėtinos pirmadienį. Beje, tądien ne tik patys būsite linkę klysti vertinant perspektyvas veikloje, santykiuose su mylimu asmeniu, bet ir jūsų draugai apsiriks, tad kreiptis į juos pagalbos, patarimo neverta, – galite dar labiau susipainioti. Kiek labiau tinkamos dienos veiklai, įvairiems susitikimams, kelionėms – antradienis, trečiadienis. Būkite atidūs išgirstiems patarimams, o ypač pastaboms. Nuo ketvirtadienio jau niekuo svarbių nebeužsiimkite, nepatarinėkite svarbių reikalų su vadovybe, partneriais – tai metas, kai galite pakenkti savo veiklai, karjerai. Penktadienis bus puiki proga taikymuisi su pora, prarastų jausmų susigrąžinimui. Savaitgalį būkite atidesni vaikams. Romantiškiems pasimatymams puikus šeštadienis. Na, o poroms jau senai gyvenančioms kartu ir norinčioms pagyvinti santykius patartina savaitgalio poilsį jau nuo penktadienio vakaro leisti toliau nuo namų.

OŽIARAGIS (12.22–01.19) Kebli savaitė. Nors išoriškai viskas atrodys pagirtinai dailu. Deja, ramybės rūkas gali slėpti žiojėjančią prarają, į kurią lengviausia įkristi bus galima jau pirmadienį. Ypač tądien netinka  priiminėti lemtingus sprendimus – nei asmeniniame gyvenime, nei veikloje. Tai pavojingas metas, kai galima daug ką prarasti – turtą, darbo vietą, darnų ryšį su pora. Kitaip kalbant, saugom ką turime ir nesimėtome akmenimis, jei gyvename stikliniuose namuose. Bus tuščia aiškintis ir kas kaltas dėl nesklandumų santuokoje ar spręsti karjeros problemas,- vargu ar rasite teisingą išeitį, ar jums pasiūlyti dalykai bus naudingi? Kol kas verta atsitraukti (iki kitos savaitės vidurio). Tai bent apsaugos nuo dar didesnė žalos. Na, ir pasirūpinti savo sveikata. Sveiku maistu,  sveiku gyvenimo būdu apskritai. Jei norite geriau pailsėti, bus svarbu privatumas. Savaitgalį patartina leisti namuose su šeima.

VANDENIS (01.20–02.18) Nuo pirmadienio vis daugiau kaupsis nuoskaudų, nepasitenkinimo. Deja, jei pritrūks teigiamų emocijų, galite arba išsilieti ant artimųjų, arba paprasčiausiai “susirgti”. Tai itin sudėtinga savaitė, kai reikia saugoti savo ramybę, privatumą, vertinti poilsį. Mažinkite krūvius. Tam reikia išsigryninti prioritetus. Bus svarbu kuo mažiau blaškytis, nesigriebti visų susikaupusių reikalų. Ir jei ko imsitės – tai iki galo. Nešokinėkite nuo vieno prie kito. Tai alins. Beje, labiausiai alins nesklandumai su sutuoktiniu. Meilės trikampio problema gali tapti lemtinga jūsų ateičiai. Jei nusprendėte, kad norite skirtis, bent jau dabar to nedarykite. Atidėkite, – bent jau kitos savaitės pabaigai? Na, o pati sudėtingiausia ir kebliausia (visais klausimais) savaitės diena – pirmadienis, kai geriausia pamiršti visus rūpesčius, juos atidedant vėlesnėms dienoms. Šią savaitę bus labiau svarbu sveikai maitintis, daugiau mankštintis bei tinkamai išsimiegoti.

ŽUVYS (02.19–03.20) Pirmadienis apgaus, – jokių radikalių sprendimų bei permainų, nebent jūs siekiate dar labiau komplikuoti situaciją? Deja, jau nuo praėjusio penktadienio prasidėjo sudėtingas laikas, tad ši savaitė neišvengiamai patikrinsiantis jūsų vidinį tvirtumą, atsparumą užgriūvantiems naujiems reikalavimams, apribojimams. Vieno norite, kitą gaunate. Siekiate pagalbos, paramos iš savo partnerio (ne tik namie, bet ir darbe), o tenka patiems vieniems vežimą tempti. Na, nebūtinai taip liūdnai… Tiesiog bus svarbu suprasti, kad už jus niekas nieko nepadarys, kad jums vieniems gali tekti atsakyti už visus. Bus ir – visi už vieną, bet ne dabar: sulaukite, bent iki  kitos savaitės pabaigos. Na, ir mažiau prašykite, tikėkitės iš sutuoktinio. Savęs taipogi nebarkite, kad ne viską spėjate, ne viskas išeina, kaip nori antroji pusė. Ir nedėkite vilčių, kad sutuoktinis bus apimtas empatijos bangos, kai mėginsite paaiškinti, kaip jaučiatės, kas jus slegia, ko bijote, – vargu ar būsite išgirsti.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (35sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×