PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 35 SAVAITĖ

Smagi, pakankamai rami problemų sprendimo savaitė mokslo metų pradžiai! Į darbus patartina kibti jau nuo pirmadienio, tai bus itin aktyvi, darbinga diena. Sekmadienį Baltasis Mėnulis iš Vandenio pereis į Žuvų ženklą. Atsiras naujų prioritetų, atsivers naujos erdvės ką nors koreguoti, gerinti mūsų gyvenime.

Dėmesio Vandeniai! Tai paskutinė savaitė, kas Baltasis Mėnulis jūsų ženkle. Jeigu turite nebaigtų svarbių reikalų, sumanymų, užvilkintų problemų imkitės jų būtent šią savaitę. Baltasis Mėnulis bus itin geroje pozicijoje.

DVYNIAI Praėjo gana sudėtinga savaitė, po kurios  kai kas apsivertė aukštyn kojomis… Jei spėjote susipykti su artimaisiais, savo vaikais, draugais ar mylimu asmeniu, šis antradienis, trečiadienis – Mėnulio Jaunaties metas – gera proga kai ką pakeisti ir pradėti iš naujo. Beje, šiomis dienomis, o taip pat šeštadienio vakarą, sekmadienį, pirmadienį laukia pasisekimas, tad nebijokite pakovoti už jums svarbius dalykus. Likimo vairą lengvai suksite savo rankose, – ryžtingai imkitės iniciatyvos! Tiesa, savaitgalį verta skirti didesnį dėmesį savo poros interesams – tai sustiprins jūsų ryšį. Tai ir gera proga neryžtingoms, skriaudžiamoms moterims apginti savo teises. Pirmadienis tinkamas užvilkintų problemų sprendimui.

Nuoroda į video: https://youtu.be/680M_CgdkyE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (35sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×