PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 34 SAVAITĖ

Pakaks pokyčių bei prieštaringų situacijų. Štai Saulė įeis į Mergelės ženklą trečiadienio vidudienį, pradėdama naują etapą Saulės metų kelyje ir įkvėpdama mus imtis kažko naujo, kito, tačiau tos pat dienos vakare greitaeigis, nenuilstantis, visur spėjantis Merkurijus (kurį galima vadinti vos ne Perpetuum Mobile), sustos ir lėtai pajudės atatupstas. Šis retrogradinis judėjimas, truksiantis iki rūgėsio 15d., nemenkas kliuvinys, ypač skubantiems, norintiems visur ir viską spėti, visur sudalyvauti. Kažkuo nauju užsiimti jau nebederės (išimtys tik tiems, kieno Merkurijus retrogradinis Gimimo horoskope).

Na, o palankiausia šią savaitę planetų padėtis susidarys irgi netikusiu laiku: per Mėnulio fazių kaitą, kai pirma fazė pereidinės į antrąją. Tad planuojant darbus, susitikimus ketvirtadienį, penktadienį teks atsižvelgti į kritinio  meto ribas pagal Mėnulio kalendorių.

Iššūkių žada ir Saturnas: nuo penktadienio jis atsidurs nepalankiame Žuvų laipsnyje, kuriame išbus iki rugsėjo 7d. Tai būtų stabdis ir dalykinei veiklai, ir statyboms, remontams. Teks labiau pasaugoti sveikatą – išaugs traumų tikimybė dėl kritimo iš aukščio, svorio kilnojimo, sunkių medžiagų užkritimo. Labiau pažeidžiamas bus stuburas, sąnariai, kaulai, taip pat pėdos, keliai.

Norėtųsi įspėti ir dėl itin sudėtingo sekmadienio, kai permainų sąrašą papildys Marsas, vakarop įeinantis į Svarstyklių ženklą. Kartu su Saturnu jie žada nemenkus išbandymus ir ne tik sveikatai, bet ir darniems santykiams poroje.

Nuoroda į video: https://youtu.be/Flp8yYYyaDE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (34sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×