PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 34 SAVAITĖ

Tai bus iššūkių, susirėmimų, kovų metas, per kurį labiausia pažeidžiami bus tie, kas įpratę visada bei visiems vadovauti, būti pirmais, geriausiais, kam stinga lankstumo ir per akis karštakošiškumo! Šią savaitę minėtos savybės atneš nemaža rūpesčių bei gali pakenkti ne tik jums asmeniškai, bet ir santykiams su artimaisiais, mylimu asmeniu, reikalams. Tai metas, kai pralaimi tie, kas rungtyniauja, elgiasi agresyviai.

Tiesa, savaitės pradžia tokia nepasirodys – taikiai mąstysime, ramiai dėliosime savo svarstymus ir viskas klostysis sklandžiai bei teisingai. Tai bus gana ramios, saikingos dienos, kai pavyksta gražiuoju išspręsti kilusius nesklandumus. Todėl svarbiausius darbus, susitikimus verta planuoti iki ketvirtadienio. Deja, palaipsniui įtampa vis labiau augs ir finišą pasieks savaitei baigiantis.

Sudėtingiausia diena – penktadienis. Tačiau ir savaitgalis žada staigmenas, dėl kurių gali tekti kai ko atsisakyti, pakeisti ketinimus. Beje, Jaunatis išpuola tokiu metu, kuris nėra tinkamas planavimui. Išeitis būtų paprasta: per lemtingąsias pirmas dešimt Jaunaties minučių programuoti sau ateitį abstrakčiai – konkretumo venkite. Kitaip kalbant: tegu viskas, kas nutiks – tik į gerą! Jaunatis stos šeštadienį ryte 11val. 17min.

Prognozę visiems ženklams rasite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/3pK5FPcyZSc

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (34sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×