PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 31 SAVAITĖ

Pirmosios rugpjūčio savaitės startas įspūdingas, galintis nulemti ne tik viso mėnesio, bet ir 18 metų įvykius! Laukia Marso ir Urano jungtis Jaučio ženkle. Štai toks revoliucinis darinys, kurio jėgą bei poveikio ilgaamžiškumą stiprins jungtis su Rahu – Kylančiu Mėnulio Mazgu. Kitaip kalbant, tai, ką dabar nuspręsite, ko imsitės, kam ryšitės ilgai įtakos jūsų likimą.

Šią savaitę labiausia palankios ir naudingos dienos ryžtingiems veiksmams, naujovių, permainų inicijavimui bus antradienis, trečiadienis. Beje, ši Marso Urano jungtis, žada staigmenų ir kasdieniame gyvenime, buityje – gali be aiškios priežasties kilti nesklandumų dėl modernios technikos, elektros prietaisų, ryšio priemonių, kompiuterių, tad, jei siekiate ramios kasdienybės, šią savaitę geriau jų nepirkti. Artėjant sekmadieniui įtampa ims augti, kaip ir konfliktų, traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Penktadieniui bei savaitgaliui neverta planuoti svarbių bei atsakingų reikalų, rizikingų pramogų.

  • 4d. 9val. 59min. MERKURIJUS LIŪTE
  • 5d. 14val. 06min. PRIEŠPILNIS
Nuoroda į video: https://youtu.be/UHNkksREfEQ

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (31sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano YouTube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×