PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 30 SAVAITĖ

Paskutinioji liepos savaitė ženkli dviem reikšmingais astrologiniais įvykiais:

  1. Liepos 28d. 20val. 55min. prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Tai reiškia, kad nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vakaro Mėnulis bus dylantis, tad tinkamas laikas darbų pabaigimui, jei reikia jų korekcijai, klaidų paieškai bei taisymui. Šis laikas svarbus ir taikymuisi – atleiskite. Dabar iš tiesų bus lengviau pamiršti nuoskaudas, palaidoti nesantaiką, užskasti karo kirvį. Na, o stojus jaunačiai ketvirtadienį 20val. 55min. susimąstyti apie ateitį, pradėti kurti savo gražiuosius planus. Ši Jaunatis stos Liūto ženkle, tad Liūtams bus itin svarbu kurti ilgalaikius planus – jie įtakos ne tik mėnesio, bet ir visų metų įvykius.
  2. Nenumatytų rūpesčių gali kilti dėl retos jungties – Veneros su Juoduoju Mėnuliu (Lilit). Tokia jungtis būna kartą per metus ir trikdo ramybę, darną. Tiksliai Venera jungsis su Lilit trečiadienį, tačiau visą savaitę patartina būti atsargesniems tvarkant piniginius – turtinius reikalus. Investuoti, skolinti ar skolintis didelius pinigus klaidingas sumanymas. Netinkamas metas ir užmezginėti naujas romantiškas pažintis. Moterims, o taip pat įsimylėjėliams tokia jungtis nėra maloni.

Pati nesmagiausia savaitės diena bus ketvirtadienis, kai gali tekti atsisakyti svarbaus sumanymo, sužinoti ne visai smagių dalykų apie jums brangų asmenį. Na, o pati laimingiausia diena, kai sėkmė jums ims plačiai šypsotis bus penktadienis.

Nuoroda į video: https://youtu.be/kfNehaztBGM

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (30sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano YouTube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×