PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 3 SAVAITĖ

Prasideda atsisveikinimo savaitė. Baigiasi ne tik Mėnulio mėnuo – tai bus ir paskutinės Juodojo Vandens Tigro karaliavimo dienos… Ar dar  galime laukti iššūkių? Gal būt! Tai nebus tipinis Mėnulio mėnesio pabaigos metas, kai jėgos senka ir viskas tyla, rimsta. Energija kunkuliuos, veršis pro kraštus ir gal būt nuneš seną užtvanką, stabdžiusią naujos jėgos tėkmę, išsprogdins apribojimus, trukdančius jaustis laisvai, realizuotis?

Dabar turite puikią progą imtis pertvarkymo! Revizuokite prabėgusius metus: kas džiugino, ką spėjote nuveikti, o kas nepavyko, gal ką norite perdaryti, pataisyti, kažko atsiprašyti, atleisti, su kai kuo susitaikyti, padėkoti?

Tai bus ypatingas laikas, kai pavyksta, kas ilgą laiką nesigavo, kai atsiranda tiek jėgų, kiek anksčiau nepavykdavo sukaupti. Būsite stiprūs, galingi. Tiesa, savo energiją skirkite senų problemų sprendimui. Nieko naujo nesiimkite: vis dėl to – tai įvairių ciklų užbaigimo laikas, nors ir apdovanojantis nepaprastomis galiomis.

Ilgalaikių, tolimų vizijų kūrimui tiktų nebent penktadienis – tai puikiai sekasi 28-ą  Mėnulio parą (Lotosas), ypač kai ji sutampa su Vandenio – naujovių, permainų ženklo pradžia. Saulė į Vandenį įeis tądien 10val. 31min.

O štai šeštadienį teks susilaikyti nuo žvalgymosi į ateitį. Tai bus jau paskutinė Tigro valdžios diena, skirta vien darbų užbaigimui bei valymuisi, kad atsikratytume sukaupto per metus negatyvo – dvasinio, fizinio. Juk turite sutikti švarūs bei švariai Naujuosius Juodojo Triušio – Kiškio – Katino metus!

O jie savas pozicijas palengva ims užiminėti jau nuo vėlaus šeštadienio vakaro. Pagal įvairias Rytų tradicijas tai gali būti skirtingi laikai: ir Mėnulio Jaunatis (stos 22val. 53min.), ir Žiurkės valandos pradžia (23val. 19min. pagal Vilnių). Kada gi geriausia uždegti „Metų“ žvakę? Ją galima pradėti deginti nuo Jaunaties, tačiau tinka įžiebti ir bet kada per Žiurkės valandą (jos trukmė atitinka mūsiškes dvi valandas nuo 21d. 23val.19min. iki 22d. 1val. 19min.). Planų kūrimui vis dėl to reikėtų rinktis tikslų Jaunaties laiką. Na, o savo gerus ir gražius palinkėjimus galite siųsti bei teikti dovanas artimiesiems, draugams dar ilgai – Kinijoje ne vieną dieną, o net kelias savaites švenčiama Naujųjų Metų pradžia!

Nuoroda į video: https://youtu.be/Nj3q2yGNWtc

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (3sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×