PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 28 SAVAITĖ

Mėnulio mėnesio pradžia, – tarsi giliai įkvepiame gaivaus rytmečio oro. Ir ruošiamės dienos darbams. Dabar vidurvasario metas, valdomas Vėžio ženklo, liepiančio atsitraukti nuo dalykinių rūpesčių ir pasišvęsti namams, šeimai. Pasigilinti į praeitį, į šaknis… Šį metą galima drąsiai vadinti šeimos mėnesiu, skirtu puoselėti santykį su artimaisiais. Deja, nuo birželio pabaigos turime ir didelį nesmagumą – Juodasis Mėnulis jau Svarstyklėse, kurios reguliuoja santuokinį ryšį. Nors Vėžiui svarbu išlaikyti darnų santykį tarp kartų: tėvų, vaikų – senelių, anūkų, bet žinia, jei byra sutuoktinių sąjunga, namuose pradeda klibėti ir kitos grandys…

Vienas iš ritualų, padedančių apsisaugoti nuo Juodojo Mėnulio tranzito Svarstyklių ženklu būtų juostos, rišamos ant juosmens. Pagal senas arijų tradicijas, jos buvimo audžiamos panaudojant specialius, turinčius maginę prasmę, raštus. Mūsuose puikiai bus tinkamos tradicinės lietuviškos juostos. Puiku, jei patys išsiausite! Taip pat galima ir iš virvučių išrišti. Saugotojais taipogi taps  juostos, dirželiai, kurie bus nunerti, numegzti ar išsiuvinėti ant jau pasiūtų medžiaginių juostelių. Jei ieškote tinkamų apsaugas ritualui raštų  išsiuvinėti – jų gausu tradicinėse išaustuose lietuviškose juostose. Beje, tai gali būti ir Runų ženklai. Svarbu tinkamas metas pradėti austi (rišti, nerti, megzti, siuvinėti) jūsų juostą. Liepos mėnesį tai bus: 8d. po 20val., 11d. nuo 11val., 16d. nuo 16val.30min., 17d. iki 12val. ir nuo 18val. 50min., 18d., 27d., 28d. nuo 17val. 30min., 29d. iki 18val. 40min.

P. S. Nors tuoktis, esant Juodam Mėnuliui Svarstyklėse ne pats geriausias sumanymas, bet visaip nutinka… Tiems, kam teks išmėginti „laimę“ sumanyti žiedus per šį nesmagų tranzitą, rekomenduočiau užsirišti austines juostas! Išganinga išeitis –  tautiniai drabužiai! (Gal užsiliko nuo Dainų Šventės?) Verta paieškoti ir jėgos vietų. Tarkim, kad ir Birutės Kalnas gali prisidėtų prie santuokos tvirtumo!

AVINAS Savaitės pradžia žada nelauktas dovanas, netikėtus pinigus. Tik labiau pasaugokite ką gausite, – kaip lengvai ateis, taip lengvai ir išeis… Nors dabar prasidėjęs Vėžio metas palankus šeiminiam poilsiui, atsipalaidavimui namuose, tačiau ieškantiems darbo ar norintiems pagerinti savo darbo sąlygas – irgi pasiseks! Trečiadienis sėkmingas ilgalaikėms sutartims pasirašyti. Jei ketvirtadienis įkvėps darbams bei susikaupusių dalykinių problemų sprendimui, tai penktadienis taikymuisi, sąjungų ieškojimui. Na, ir romantiškam nuotykiui? Ir tikrai neapsiriksite, jei paskirsite meilės pasimatymą savo sutuoktiniui.Sudėtingas painus ir netikėtai konfliktinis savaitgalis. Tai tas atvejis, kai svarbu laiku pasakykite sau “stop”. Tapkite atsargesni, labiau diplomatiški, kitaip galite vienu ypu sunaikinti, tai ką branginote.

JAUTIS Savaitės pradžią skirkite savo namas. Savo mintims, jausmams. Tik jokių išvadų, veiksmų, bent jau pirmadienį. Stebėkite lyg plaukiančią upę užliejančias emocijas, galvon besibraunančias mintis. Tik tiek. Daugiau aiškumo, kas jums gerai, kas blogai atsiras trečiadienį. Deja, prasidedant savaitei būsite linkę veltis į nuotykius bei avantiūras tiek reikaluose, tiek meilėje. Tikėtinas ir susitikimas su senu gerbėju, su asmeniu, kurį kažkada mylėjote – jausmai gali vėl atgyti. Tiesa, pirmadienio sėkmė apgaulinga…Ketvirtadienis puikus imtis tų darbų, kurių nesinori. Penktadienį galite nukentėti dėl per didelių reikalavimų darbe, nesutarimų su kolektyvu. Stiprinkite sveikatą savaitgalį. Ir pasaugokite ramybę šeimoje, – ypač sekmadienio vakaras pavojingas santarvei: nepastebimai gali įsižiebti nepasitenkinimo kibirkštys.

DVYNIAI Pirmadienį būsite kupini polėkio kažką pakeisti, atnaujinti, gal susigrąžinti? Tiesa, jums gali pakenti neatidumas kito žodžiams, patarimams, noras priekabiauti, kritikuoti, kelti paikus reikalavimus. Susikaupusių reikalų tvarkymui geras antradienis, o štai nuo trečiadienio verta kur išvykti paatostogauti, – bent trumpam. Antrąją savaitės pusę gali tekti susidurti su kliūtimis, su aplinkinių priešiškumu, tiesa, gana užmaskuotu, kuomet į akis šypsomasi, tačiau už nugaros laikomos špygos. Savaitgalį galite būti užklupti jausmų.

VĖŽYS Pirmadienio nauda abejotina. Antradienį, trečiadienį imkitės aktyviai tvarkyti darbo reikalų. Tai metas, kai sulauksite supratimo, pagalbos, dėmesio, aukštų įvertinimų bei vertingų dalykinių pasiūlymų. Suskubkite kuo daugiau spėti reikalų sutvarkyti ketvirtadienį, nes nuo penktadienio jau nebus tinkamas laikas apkrauti save darbiniais rūpesčiais. Pasinerkite į poilsį. Kuris, beje turėtų būti saugus bei ramus. Nemažai rūpesčių dėl vaikų gali kilti savaitei baigiantis, – nepalikite jų be priežiūros. Netikęs laikas spręsti meilės klausimus bus sekmadienį – šis metas nepadės įžiebti meilės ugnį. Veikiau vers atkasti karo kirvį…

LIŪTAS Pirmadienis apgaulingas – tuščio vyliaus metas. Reikalų tvarkymui puikus antradienis, trečiadienis. Pastaroji diena naudinga svarbiam susitarimui. Pats smagiausias ir labiausiai naudingas metas – ketvirtadienis, kuomet ir reikėtų planuoti svarbiausius darbus. Visas kitas laikas knibždės pagundų, apgaulių, provokacijų. Tai bus įtemptas laikas, kai neatsargiu žodžiu, neapgalvotu sprendimu veikloje, asmeniniuose santykiuose galima daug ką sugriauti.

MERGELĖ Pirmadienį nereikėtų savęs varginti darbo reikalais, – atidėkite dalykinius rūpesčius trečiadieniui. Beje, jei norėsis pirmadienį niršti ant sutuoktinio (mylimo asmens)  – pasistenkite į jį (ją) pažvelgti iš užuojautos pozicijų ir gana greitai suprasite, kad buvote neteisūs pykdami, kad tai tik laikinos emocijos.Ketvirtadienis – jūsų sėkminės laikas. Smagus bus ir penktadienis, jei neviršysite savo įgaliojimų bei nepervertinsite galimybių – tiek tvarkant piniginius – turtinius reikalus, tiek kovojant romantiškame fronte už mylimo žmogaus pripažinimą.Savaitgalis taps sudėtingu, jei suplanuosite reikalų gausą. Kuo mažiau, tuo geriau.

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžioje būsite linkę įsivelti ir į mažą tarnybinį romaną… Naujas meilės (arba atgimęs senas) ryšys gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą bei santykius su artimaisiais, su draugais. Vis dėl to dabar, kaip Juodasis Mėnuli jūsų ženkle, geriau neįsivelti į meilės nuotykį – tai virs skandalu. Ketvirtadienis, bei vėlesnės dienos patikrins jūsų sugebėjimus naviguoti tarp povandeninių akmenų, koralinių rifų… Mažiau tikėkite gražiais pažadais, tačiau nesureikšminkite ir galimos kritikos. Ne laikas bus įtarinėti mylimą asmenį. Būkite atidesni vaikams, tiesa, venkite griežtų auklėjimo priemonių. Savaitgalį gali tekti apsispręsti dėl pasirinkimo meilėje, dėl slaptų santykių. Vis dėl to tai geriau tai atidėti kitai savaitei (antradienio vakarui, trečiadienio pirmai pusei).

SKORPIONAS Pirmadienį venkite nervintis, ginčyti dėl principų. Tinkamą išeitį rasite tik vakare arba, – kuomet jūsų sprendimas bus visiems priimtinas. Šeštadienis bus palankus romantiškiems pasimatymams, taip pat išvykoms su draugais, giminaičiais. Pirmadienis vers priimti klaidingus sprendimus. Teisingai situaciją įvertinsite nebent antradienį, trečiadienį.Jei ketvirtadienis perspektyvus tai vėliau gautais asmeniniais bei dalykiniais pasiūlymais labai nesidžiaukite – tai gali sužlugti. Na, o jei sulauksite gero užsakymo, naudingų klientų, – būkite itin atidūs atlikdama sutartą darbą. Neplanuokite ir sudėtingų, sunkių darbų, kelionių savaitgalį.

ŠAULYS Pirmadienį būkite santūresni išlaidaudami – gali įsigyti puikių, tačiau sunkiai pritaikomų, panaudojamų daiktų, drabužių. Romantiškiems pasimatymams bei pažintims labiau palankus antradienis, trečiadienis.Tai bus rimtų (gal būt ir priverstinių) apsisprendimų metas. Gali tekti kai ką brangaus paaukoti, atsisakyti to, ko ilgai siekėte… Likite lankstūs. Venkite atviros konfrontacijos. Prieš priimdami sprendimą apgalvokite ir galimus atsitraukimo būdus. Savaitgalis itin slidus laikas, kai galite atsidurti per plauką nuo pralaimėjimo, bet teisingu žingsniu – laimėti lemtingą kovą.

OŽIARAGIS Pirmadieniui neplanuokite svarbių reikalų – tai įtemptas metas, kai ne viskas gausis taip, kaip norėtųsi. Venkite tądien finansinių įsipareigojimų. Antradienis, trečiadienis jūsų meilės dienos, kai palanku pasimatyti su širdies draugu/e, verta su pasikalbėti apie būsimą šeimą, vaikus. Tuo metu galite tikėtis ir senos meilės sugrįžimo…Ketvirtadienį daug kas spręsis jūsų naudai – tai iš tiesų laimingas metas, kai verta tvarkyti svarbius darbo reikalus. Šiuo klausimu seksis ir penktadienį, nors diena bus labiau romantiška. Tiesa, piniginiuose, turtiniuos reikaluose elkitės santūriau – būsite linkę į neapgalvotus veiksmus.

VANDENIS Tai pavojingų apsisprendimų metas: būkite apdairūs – jokių avantiūrų. Pirmadienį nesistenkite dominuoti. Gauti pasiūlymai nebus naudingi. Antradienį pakaks objektyvumo bei įžvalgumo atsirenkant su kuo pakeliui, o ko reikėtų vengti? Trečiadienį pasistenkite nepasiduoti įtampai, – nieko nedarykite kol nenusiraminsite. Na, o pavojingų, rizikingų darbų neverta imtis.Neužsigriebkite per daug veikloje, nerizikuokite investuodami pinigus, nors ketvirtadienį, penktadienį ir viskas dėliosis sėkmingai bei vilios nesustoti, siekti daugiau. Pagundų peršokti savo bambą pakas ir savaitgalį.

ŽUVYS Tik nieko nesugadinkite pirmadienį. Deryboms tiks antradienis, trečiadienis. Tomis dienomis itin seksis vyresnio amžiaus asmenims. Ketvirtadienis – laimingų susitarimų metas. Nepraleisite geros progos darbo problemų sprendimui. Tiks ieškoti ir sąjungininkų, partnerių. Sudėtingas metas nuo penktadienio, – nereikėtų šiomis dienomis bendrauti su tais, su kuriais nenorite sugadinti santykių. Savaitgalį netiks apsispręsti nei veikloje, nei asmeniniuose santykiuose.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×