PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 27 SAVAITĖ

Ši savaitė atneš tikrai daug džiaugsmo bei sėkmės dėl ypatingai palankios Jupiterio pozicijos Dvynių ženkle– dabar jis Karališkame laipsnyje, tad visi būsime apdovanoti laime. Ir nenuostabu:  juk toks Jupiterio „darbas“. Prisiminkime, kad senovės astrologai jį vardijo Didžiąją Laime, Karalių žvaigžde, beje, globojančia ne tik karalius, valdžios atstovus, dvasininkus, mokytojus, bet ir keliautojus, vykstančius į tolimus kraštus, o taip pat didžiules šventes, visuomenines iškilmes! Šis išskirtinis laikas išsilaikys iki ketvirtadienio vakaro 18val. 25min.

Kita sėkminga bei svarbi diena bus šeštadienis. Labiausiai sudėtingas metas  – penktadienis. Jaunatis stos iš penktadienio į šeštadienį po vidurnakčio 1val. 57min., tad pelėdoms ko gero pavyks užsirašyti per pirmas dešimt Jaunaties minučių savo norus, planus. Na, o vyturiukams puikus laikas prasidės ryte po 6val. 19min.

https://youtu.be/ERyvVz-6re4
Nuoroda į savaitės video: https://youtu.be/ERyvVz-6re4

AVINAS Savaitės pradžia sėkminga – sunkumai atsitrauks ir jūs įveiksi ne vieną problemą. Itin palanku pirmadienį, antradienį tvarkyti piniginius – turtinius reikalus. Tiesa, įvykių neskubinkite, labiau įsiklausykite į išgirstus patarimus. Tai, beje ir naudingų pasiūlymų metas.Ko gero nuo trečiadienio jūsų galvoje ims suktis profesiniai bei kūrybiniai sumanymai ir ketvirtadienis bus jau tinkamas žengti svarbų žingsnį ta linkme. Penktadienis ne koks – netinkamas nei maištauti darbe, nei namus pertvarkyti ar auklėti artimuosius. Tiesa, šeštadienį pavyks kai ką gero nuveikti šeimos labui. Sekmadienio susitikimai itin džiugūs – gali užsimegzti nuoširdi draugystės, gali jūsų gyvenime atsirasti ir nauja meilė… Ir tai bus laimingas, perspektyvus ryšys.

JAUTIS Savaitės pradžia –  mistinių sutapimų, malonių netikėtumų metas, geras bendravimui, pažinčių užmezgimui. Pirmadienis, antradienis, – lengvos sėkmės metas, kai tinka susitikti bei pasikalbėti su jums svarbiu asmeniu klausimais, kurie kelia nerimą. Palankūs meilės pasimatymai, gali užsimegzti ir naujas slaptas ryšys… Trečiadienis geras alternatyvių uždarbių paieškai. Ketvirtadienį gauti dalykiniai, finansiniai pasiūlymai bus perspektyvūs. Penktadienį būsite dirglesni, ir, deja, greičiau nuliūsite, supyksite… Nesiimkite tuo metu nieko svarbaus darbe ir nesiaiškinkite teisybės su vadovybe, – ne laikas kažko reikalauti. Šeštadienis Jaunaties metas, – pasikalbėkite su artimaisiais apie tai, kokių pokyčių norite jūsų santykiuose. Sekmadienį bei savaitės pradžią skirkite savo namas.

DVYNIAI Itin romantiška savaitės pradžia, tinkama nebent poilsiui ar meilės nuotykiui, –  galite netikėtai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio (nors neaišku, ar tai nebus klaida?) ar išgirti labai svarbų dalykinį, finansinį pasiūlymą, sulaukti mielos dovanos. Tai naudingų idėjų, pripažinimo,  perspektyvios partnerystės metas, –  likimas jums bus dosnus. Nepražiopsokite savo laimės!Ketvirtadienis – ypatingasis stebuklų metas! Tai naudingų susitarimų, lemtingų pažinčių diena – būsite Fortūnos numylėtiniai. Bus palanku spręsti senus darbo klausimus, pasirašinėti ilgalaikius veiklos susitarimus. Ketvirtadienis gera diena skolintis didelius pinigus, imti kreditą. Tik penktadienį bus svarbu sustoti. Atsikvėpti ir pagalvoti, gal kažko per daug norite, turite? Ko iš tiesų jums reikia suprasite šeštadienį. Diena padovanos retą progą išvysti situaciją tokią, kokia ji yra iš tiesų.

VĖŽYS Pirmadienis, antradienis bus sėkmingi įsisenėjusių  problemų sprendimui. Jūs sulauksite palaikymo, pritarimo, – įdomu, kad suskubs padėti ne tik draugai, bet ir nežinomi asmenys, kurie jums slapta simpatizuoja. Šios nepaprastos dienos ne tik sustiprins, išgydys širdies žaizdas, bet ir atneš sėkmę, pergalę tiek reikaluose, tiek meilėje. Trečiadienį, ketvirtadienį pasikliaukite savieiga, o penktadienį – sveiku protu, ypač jei norėsis kažką nukirsti bei pasukti kitu keliu. Iš tiesų, diena bus tinkama atsisveikinimui, bet ne ateities svarstymui, naujų sprendimui priėmimui. Tam puikus šeštadienis, Mėnulio Jaunaties metas, o ji stos dar naktį 1val. 57min. Jei tuo metu nemiegosite, svarbu pamąstyti apie ateitį, ir ne tik šiam mėnesiui, bet ir visiems metams, – juk tai jūsų gimtadienio mėnesio Jaunatis. Nieko baisaus ir jei pramiegosite. Šeštadienis bus puikus ne tik išsiaiškinti savo poreikius, bet ir suplanuoti, kaip juos geriau patenkinti. Diena itin palanki juos užsirašyti ant popieriaus.

LIŪTAS Nuo savaitės pradžios likimas nuoširdžiai siūs malonias staigmenas, kuomet galite išgirsti labai gerą naujieną ar pasiūlymą, gali įvykti ir nuostabi pažintis… Savaitės pradžia sėkminga spręsti ir sudėtingas dalykines problemas. Jei reikia rimtai pasikalbėti su šefu dėl kažkokios naujovės, permainos, dėl darbo sąlygų pagerinimo.Ketvirtadienį bus svarbu ne tik tikėti savimi, bet ir priversti jus supančius žmones jumis labiau pasikliauti, aukščiau vertinti, karščiau mylėti!  Tądien pasiseks daug kas: ir apgalvota avantiūra reikaluose, ir sunkus dalykinis susitikimas su užsieniečiu, su aukštu valdininku. Pasiekti rezultatai pranoks lūkesčius. Tik niekuo nerizikuokite, nieko nekeiskite, nieko naujo nesiimkite penktadienį. Tądien netiks ir aiškintis – tiek darbe, tiek namuose. Šeštadienis suteiks proga užglaistyti ankstesnius nesusipratimus. Ir nepraleiskite geros progos tądien ne tik nuoširdžiai pasiklabėti su tais, kuriuos mylite, bet ir likimui parašyti savo svajas, trokšimus – juk tai Mėnulio Jaunaties metas.Beje, sekmadienį artimieji paklus jūsų valiai, įvertins jūsų nuomonę bei nuopelnus šeimai.

MERGELĖ Savaitės pradžioje galite išgirti netikėtą meilės prisipažinimą, gauti nelauktą romantišką pasiūlymą ar sulaukti aukštų įvertinimų darbe, vertingos dovanos iš sutuoktinio ar mylimo asmens. Tai bus gera proga kažką pakeisti jums reikalinga linkme santykiuose su kolega ar šefu, o gal partneriais ar draugais? Trečiadienį neskubėkite žadėti, įsipareigoti – atidėkite tai rytdienai.Ketvirtadienis gera diena svarbioms komandiruotėms ar darbo sutartims su užsieniečiais. Diena atneš sėkmę sprendžiant svarbius darbo klausimus. Penktadienis – tas metas, kai reikia patylėti. Nuostabus šeštadienis, – puikus atviriems pašnekesiams su artimaisiais, palankus priiminėti giminaičius, senai matytus draugus, savo namuos. Sekmadienį skirkite ramiam poilsiui gamtoje, – nuo bendravimo verta atsiriboti.

SVARSTYKLĖS Teks priprasti, kad įvairų kliuvinių padaugės ir išlaikyti pusiausvyrą, kai Juodasis Mėnulis ėmė kontroliuoti jūsų ženklą nebus taip paprasta. Vis dėl to ši savaitė gali padėti išspręsti ne vieną keblų klausimą. Šis laikas tinkamas finansinių problemų sprendimui, ypač susijusių su jūsų reikalo finansavimu, su paskolų bei skolų gražinimu, su mokesčiais. Jei jums reikia atgauti nesumokėtus pinigus, pasikalbėkite apie tai savaitės pradžioje. Trečiadienį gautu pažadu galite tikėti.Ketvirtadienį tinka susitikti su reikalingais jūsų veiklai žmonėmis, susitarti palankiomis sąlygomis dėl naujo reikalo, dėl paskolos ir pan. Ketvirtadienis ir šeštadienis – pačios sėkmingiausios dienos svarbiems susitikimams, ypač susijusiems su veikla bei kelionėms. Šios dienos puikios ir investavimui, svarbiam pirkiniui. Na, o širdies reikalams laiko ko gero neliks… Nebent savaitės pradžioje megsis tarnybinis romanas.

SKORPIONAS Savaitės pradžioje aplinkybės pasisuks geresne linkme. Itin romantiškas pirmadienis antradienis. Šios dienos puikios meilės pasimatymams, viešnagėms. Gali užsimegzti ir naujas romantiškas ryšys, kuris atneš daug džiaugsmo.Gerų permainų vėjai ketvirtadienį bei šeštadienį naudingai pakeis jūsų ateitį. Šiomis dienomis gali nutikti daug džiugių dalykų – pasiekti laiminga žinia iš draugų, ypač gyvenančių užsienyje, ar įvykti nepaprastas susitikimas, perspektyvi pažintis su puikiu žmogumi, pakeisiančiu jūsų planus ir net gyvenimą. Beje, šeštadienio pažintis su asmeniu iš toli (ar iš kitų socialinių sluoksnių) gali peraugti į audringą romaną, kuris baigsis santuoka ir net emigracija.

ŠAULYS Savaitės pradžia itin palanki kelionėms, svarbių dalykinių reikalų tvarkymui. Tai geras laikas priimti atsakingus karjeros sprendimus. Jei gausite naują dalykinį pasiūlymą, sutikite. Nors būsite gana veiklūs, bet pakaks ir romantiškų nuotaikų, – gali įsižiebti spontaniški jausmai ir nebūtinai romantiškoje aplinkoje(tikėtini ir tarnybiniai romanai). Nors dabar Šauliams įtemptas Vėžio metras, tačiau ketvirtadienį gali nusišypsoti didelė laimė ne tik dalykiniuose, finansiniuose reikaluose, bet ir širdies. Galite išgirsti ilgai lauktą prisipažinimą meilėje ar pasiūlymą sumainyti žiedus. Diena bus palanki sandoriams, įvairiems partneriškiems susitarimams. Tiks ieškoti ir investuotojų, rėmėjų. Problemų gali kilti nebent penktadienį, ypač jei imsite kovoti už savo teises darbe bei namie. Bet kokiu atveju,  šeštadienį turėsite itin gerą progą ištaisyti bendravimo klaidas.  Sekmadienis bus puikus, tiesa, jei nesiimsite auklėti tų, kuriuos mylite.

OŽIARAGIS Pirmadienis, antradienis žada ne tik susitaikymą bei nusiraminimą. Tad, tai gera proga ramiam meilės santykių aptarimui, romantiškam pasimatymui. Darbo reikalams puikus trečiadienis, tiesa, diena nebus tinkamas naujų darbų pradžiai.Ketvirtadienis – puiki diena veiklai, tinkama ilgalaikiams veiklos susitarimams, o taip pat sveikatos tikrinimui. Tai gera proga iškrovos dietoms. Penktadienis apgaulingas – nieko ritmo netvarkykite ir venkite karščiuotis. Šeštadienis – netikėtumų metas, po kai teisingas žodis gali viską laimingai apversti gyvenime. Sekmadieniui nepatartina planuoti kelionių, viešnagių, na, o jei teks vykti, būkite pasiruošė netikėtumams.

VANDENIS Savaitės pradžioje netiks tvarkyti reikalų. Tai visiškai intravertiškas laikas, kurį gerai praleisti namuose, sode, darže, kaimo sodyboje. Pasiteisins išvyką į sanatoriją ar sveikatingumo stovyklą. Savaitės pradžia bus palanki tiems, kas susiruošė namus remontuoti, pertvarkyti. Jei norite įsigyti naminį augintinį, jums itin palankus bus pirmadienis.Ketvirtadienį gali tekti apsispręsti dėl  dvigubo meilės romano, – kažką vieną teks rinktis… Penktadienį pakaks išminties ir patiems likti ramiems ir aplinkinius nuraminti, sutaikyti. Beje, jei tektų su kažkuo griežčiau pasikalbėti – likite orūs bei nesistenkite kito nuomonės sumenkinti. Kurkite veiklos planus šeštadienį arba kai stos Mėnulio Jaunatis(1val. 57min.) arba nuo ryto, kai taps itin palanki Merkurijaus pozicija užsirašyti norus ant popieriaus. Ketvirtadienis, šeštadienis palankus laikas pasikalbėti su įtakingais žmonėmis dėl jums svarbių reikalų: galimos geros naujienos, geri pasiūlymai.

ŽUVYS Labiausiai palanki savaitės pradžia, – galite išgirsti netikėtų pasiūlymų veiklai, nelauktų prisipažinimų meilėje… Pirmadienis, antradienis, trečiadienis puiki proga įvairius reikalus tvarkyti. Neatsisakykite siūlomos komandiruotės. Gali užsimegzti romantiški santykiai darbe su žmogumi iš svetur atvykusiu. Beje, tai metas, kai gali pavykti rasti ir savo svajonių būstą. Ketvirtadienis atneš teisingą sprendimą sprendžiant klausimus susijusius šeima, su gyvenamosios vietos pasirinkimu. Penktadienį tvardykitės, nepasiduokite emocijoms, kitaip būsite priversti dėl daug ko gailėtis. Jei ką ne taip pasakysite, nenuliūskite: jūsų laukia išskirtinis šeštadienis, kai viską galima atitaisyti vienu nuoširdžiu žodžiu, rankos paspaudimu, apkabinimu… Tądien pildysis svajonės – didelės ir mažos, meilėje ir reikaluose. Užsimezgusios pažintys bus laimingos ir ilgalaikės.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×