PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 26 SAVAITĖ

Ši savaitė, paskutinė, kai Juodais Mėnulis Lilit (fiktyvinis taškas Mėnulio judėjimo orbitoje, siejamas su bloga karma), juda Mergelės ženklu. Na, o Mergelė valdo darbų sritį bei mūsų sveikatą. Patarčiau pasinaudoti gera proga atsitraukiant Lilit ir sveikatos stiprinimui. Ši savaitė bus veiksminga norint atsisveikinti su ligomis, išsivalyti nuo blogos ligų karmos.

Šiam tikslui įveikti siūlyčiau vieną paprastą ir prieinamą būdą, kuris yra minimas Tibeto medicinoje. Tai lazurito nešiojimas. Verta lazurito apyrankes ar žiedus mūvėti bent jau iki sekmadienio, nors profilaktiškai geriau ir liepos pirmąją pusę (linkę dažnai sirgti gali pastoviai nešioti šį akmenį, tiesa, nepamirštant jį retsykiais valyti bei pakrauti). Šalia lazurito patartina nešioti oranžinį koralą, karneolį, – jie sinergiškai stiprina lazurito poveikį. Taip pat naudingai jūsų sveikatos būklę įtakos ir berilas:

  • smėlio spalvos berilas teigiamai veikia nervų sistemą, mažina nerimą ir stresą, normalizuoja miegą;
  • geltonasis berilas padeda pašalinti nugaros ir sąnarių skausmus;
  • žalias berilas greitina medžiagų apykaitą, šalina iš organizmo toksinus, normalizuoja medžiagų apykaitos procesus;
  • mėlynasis berilas padeda atsikratyti peršalimo ir kai kurių infekcijų, apsaugo nuo daugelio ginekologinių ligų.

Na, o apsaugai nuo Juodojo Mėnulio perėjimo į Svarstyklių ženklą (siejamas su teisingumo atstatymu bei santuoka) patarčiau susidraugauti su uosiu. Gerai, tuo metu, kai Lilit pereidinės ženklo ribas (šeštadienį 12val. 20min.) pabūti kiek ilgėliau (patartina ne mažiau 40min.) šalia uosio. Jei nebūsite prie medžio, tiktų su savimi turėti kokį dirbinį iš uosio ar jo mažą šakelę.

AVINAS Nuo antradienio būsite priversti spręsti užvilkintas problemas veikloje. Tiesa, venkite įsipareigojimų antradienį. Trečiadienis, ketvirtadienis apskritai netinkami veiklai, – šios dienos leis pasinerti į svajas, į užmarštį, tad puikiai tiks ilsėtis, bet ne reikalus tvarkyti. Na, o jei nesiilsite, tuomet negaiškite laiko veltui penktadienį, šeštadienį. Vis dėl, kad ir kaip jausitės pakylėti bei apimti entuziazmo, atsiminkite, kad dabar –  jums sudėtingas Vėžio metas, kai geriausiu atveju laukia atradimai (tarp pamirštos praeities klodų), na, o blogiausiu, – kyla sumaištis, vidinis susipriešinimas, tuščiai apima nusivylimas… Nepraraskite dėl to galvos, ir nesirinkite nei vieną iš kraštutinumų penktadienį,  šeštadienį. Sekmadienio susitikimai, išgirsto naujienos įkvėps viltį, kad viskas bus gerai! 

JAUTIS Užmojai dideli, siekiai tolimi. Ir pirmąją savaitės pusę verta pasinerti į savo troškimų realizaciją. Kurkite projektus, ieškokite bendraminčių. Antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį verta imtis dalykinių reikalų. Beje, gali paaiškėti, kad seni finansavimo šaltiniai išsekę, ir gali tekti ieškoti naujų investuotojų, rėmėjų. Kai kam savaitės pradžioje gali kilti ir nepasitenkinimas išsekusiais meilės santykiais. Gal būt užsinorės kažko naujo, teisingo (jūsų įdėtom pastangom prisitraukti tikrąją meilę) bei atperkančio patirtus nusivylimus? Vis dėl to įvykių neskubinkite, – palaukite bent jau liepos pradžios.Penktadienį, šeštadienį būkite atidūs, kad nepasakytumėte, kai ko, ko nereikėtų artimiesiems žinoti… Likite saikingi bei diplomatiški – prasideda metas, kai nemokėjimas laiku sustoti, ginčai su antrąja puse pradės itin kenkti jūsų sveikatai.Savaitgalis mistinių sutapimų, malonių netikėtumų metas, geras bendravimui, pažinčių užmezgimui.

DVYNIAI Vėl viskas pasisuks jums palankia linkme savaitės pradžioje. Tiesa, priiminėti svarbius sprendimus antradienį netiks, – trečiadienis, ketvirtadienis tos dienos, kai viskas taps aiškiau ir paprasčiau, beveik ranka pasiekiama. Tiesa, dalykiniams svarbiems susitikimams bei susitarimams tinkamesnis trečiadienis – tai taps patikima bei naudinga ilgam. Gautus pasiūlymus verta priimti. O štai penktadienis bus labiau parankus tartis dėl remontų namuose (sodyboje ir pan.). Penktadienį, šeštadienį kils šaunių sumanymų, kaip įgyvendinti turimus planus, kaip svajonę paversti tikrove? Ieškokite bendraminčių, leiskite šias diena su bičiuliais. Beje, šiomis dienomis kils poreikis keisti bendravimo ratą, – galbūt su kai kuo nuspręsite atsisveikinti ar užmegsite ypatingą pažinti su žymiu, įtakingu asmeniu (labiau tikėtina sekmadienį).

VĖŽYS Neskubėkite nusivilti tais, kuriuos mylite. Tai, kas jums nepatiks antradienį, nebūtinai taip ir yra? Na, o jei situacija pribrendo tiek, kad įvertintumėte pasirinkimo klaidas meilėje, ko gero ryšitės nukirsti. Tiesa, jeigu tai padarysite šią savaitę, vargu ar sulauksite likimo kompensacijos už patirtus nusivylimus, už negautą atlygį rodyto atsidavimo? Patarimas moterims: jei jau kirsti – ne dabar. Sulaukite kito antradienio.Nesivelkite į avantiūras, nesiduokite įtraukiami į naujas sąjungas nei reikaluose, nei meilėje penktadienį, savaitgalį, – gailėsitės. Problemos reikšis ir per artimuosius, per šeimos narius. Būkite labiau atidūs tėvams. Stenkitės tvirtinti meilės saitus su antrąja puse.

LIŪTAS Savaitės pirma pusė sunkiai prognozuojama ir gana įtempta. Iš jūsų bus daug tikimasi, net reikalaujama, tačiau bus sudėtinga visur spėti, „neišsimušti“ iš grafiko bei nenuvilti vadovybės, užsakovų, partnerių… Tad, daug neplanuokite, būkite pasiruošę nenumatytiems kliuviniams. Antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis bus nepalankūs imtis kažko naujo ar svarbaus. Neverta spręsti ir partnerystės klausimą (antradienį itin). Tiesa, trečiadienis tinkamas nedidelės paskolos ėmimui, jei tai susiję su remontais, su darbiniais rūpesčiais. Nepervertinkite savo galimybių bei draugų atsidavimo penktadienį. Savaitgalis  apgaulingas, kai esi tikras, kas elgiesi teisingai, o iš tiesų klysti… Tuo metu nereikėtų reikši savo nuomonės sutuoktiniui ar mylimam asmeniui. Ir labiau pasaugokite paslaptis – apie jas gali sužinoti jūsų konkurentai (reikaluose, meilėje). 

MERGELĖ Jus palaiko draugai, remia įtakingi asmenys, gerbia vadovybė, ir dabar tuo akivaizdžiai įsitikinsite. Pakaks blaivaus požiūrio į situaciją, tad jau savaitės pradžioje verta apmąstyti besiklostančius santykius darbe ir namie, įvertinti veiklos perspektyvas. Beje, gautus pasiūlymus iš užsienio verta priimti. Trečiadienis puiki pora ieškoti pagalbininkų bendraminčių, partnerių veikloje, – rasite tų, kurie įvertins jūsų sumanymus bei mielai prisidės. Ketvirtadienis palanki proga ieškoti talkininkų kraustymuisi (į naujus namus, tiesiog į sodą ar sodyba ir pan.).Deja, penktadienis, šeštadienis kiek kebloki, kai per neapsižiūrėjimą galima padaryti spontaniškų klaidų įsipareigojant reikaluose, meilėje. Atidėkite tai kitos savaitės pradžiai, kuri bus įspūdinga. Tiesa, jūsų laukia vienas ypatingas džiaugsmas: nuo šeštadienio vidudienio Juodasis Mėnulis Lilit išeina iš jūsų ženklo. Ir tai bus gera naujiena visoms Mergelėms, išskyrus tas, kurios gimė: 1971, 1980, 1998 iki 09 10; 2015.

SVARSTYKLĖS Antradienis nebus tinkamas nei reikalų tvarkymui, nei meilės problemų sprendimui, – gausis kitaip nei norėsis, gresia ir komplikacijos, kurių varginančios pasekmės dar ilgai lydės…  Vis dėl to trečiadienis bus tinkamas svarbesniems dalykiniams susitikimams bei susitarimams. Ketvirtadienį rūpesčiai ko gero pereis į namų remontų sritį. Gali tekti labiau pasidomėti ir savo sveikata. Penktadienis – sudėtingų apsisprendimų metas, kai kyla abejonės dėl turimų partnerių… Bent jau veikloje? Nuo šeštadienio prasideda jūsų išbandymų dienos: Juodasis Mėnulis Lilit įeis į Svarstykles devyniems mėnesiams, atnešdamas specialiai jūsų ženklo žmonėms pritaikytus išbandymus, kurie remsis dviprasmybe, sekins nesibaigiančiais bei į aklavietę stumiančiais pasirinkimais. Ką gi daryti tuos devynis mėnesius, klausiate? Nesiimkite nieko vertinti, smerkti. Ne laikas rinktis. Nieko nekeiskite, kaip buvo, taip tegu lieka. Na, ir daugiau keliaukite, – toli nuo namų atgausite jėgas, ateis žinojimas, kaip elgtis jus netenkinančioje situacijoje.

SKORPIONAS Antradienį nesiveržkite prie darbų – tai nebus tinkamas aktyviam reikalų tvarkymui. Diena (beje ir visa savaitė) nebus gera mėginti mylimo žmogaus kantrybę, – ne laikas priekaištams, reikalavimams, juolab gąsdinimams, kad va tuoj išeisiu pas kitą, kuris(i) labiau mane įvertins, pagerbs, pamalonins! Jei kas jus pamalonins, tai nebent vadovybė darbe trečiadienį. Tad, jei susikaupė pretenzijų viršininkui, pasiklabėkite apie savo lūkesčius. Gautus pasiūlymus pakeisti darbo vietą, išvykti į komandiruotę verta priimti. Daug  nesitikėkite savaitgalį, – šių dienų viltys gali nepasiteisinti. Geriau nesiimsi svarbių reikalų, neskirti meilės pasimatymo. Venkite gilintis į dalykus, kurių nesuprantate, kuriuos nuo jūsų slepia. Nesiaiškinkite mylimo asmens, sutuoktinio paslapčių. Deja, būsite labiau įtarūs, stigs objektyvumo, ir galite be reikalo stverti karo kirvį.

ŠAULYS Antradienis, trečiadienis nebus tinkami svarbių reikalų tvarkymui. Geriausia šias dienas praleisti namuose su savais. Trečiadienis, ketvirtadienis tai puikios dienos atsipalaidavimui namuose, kaimiškoje sodyboje.Kupini džiugesio būsite penktadienį, šeštadienį… Galimas ir aistringas įsimylėjimas. Tiesa, nuo šeštadienio prasideda tas metas, kai geriau nekurti santuokinių planų. Tad, kad ir kokie jausmai užplūstų, neskubėkite įsipareigoti žiedų sumainymui. Sekmadienis bus ypatingas. Ateis pojūtis, jog kažkas atidarė duris, atvėrė langus ir jus užsiejo šilti, skaistūs naujos laimės spinduliai…

OŽIARAGIS Savaitės pradžia rami ir suteiks gerą progą pailsėti nuo aktyvaus laužų deginimo. Darbo reikalams tvarkyti bus puikus trečiadienis, o namų – ketvirtadienis. Nors pagalbininkų vis atsiras ir nereikės vieniems tempti rūpesčių vežimo, tačiau antrą savaitės pusę galite pasijusti kiek išsekę. Jeigu pavargote nuo darbų – darbelių, nuo nesibaigiančių dalykinių rūpesčių, jau penktadienį atsiribokite nuo reikalų ir atsipūskite. Pasinerkite į šeimyninius džiaugsmus, – dabar galėsite pasimėgaukite sutuoktinio, artimųjų, aplinkinių dėmesiu bei rūpesčiu. Beje, savaitgalis bus palankus laikas užsiimti pertvarkymais namuose. 

VANDENIS Puiki savaitės pradžia: artimieji įvertins jūsų nuomonę bei nuopelnus. Trečiadienis palankus darbo reikalų tvarkymui, susitikimams su žmonėmis, galinčiais įtakoti jūsų karjerą. Gautus pasiūlymus verta priimti. Tinka spręsti veiklos finansavimo klausimą. Palanku investuoti į darbo įrangą. Būkite atidesni ir sveikatai. Tai puikus laikas ne tik sveikatingumo procedūroms, – kritiškai įvertinkite savo dienotvarkę, racionalizuokite darbus. Pasistenkite negirdėti bei nekalbėti nieko blogo apie artimus žmones savaitgalį – tai tas metas, kai reikia nustoti kitus vertinti, teisti ar mokyti. Mokykitės suprasti, pateisinti. O taip pat negalvoti, kad kažkur dangus žydresnis, žolė žalesnė.

ŽUVYS Nors optimizmo pakaks, tačiau savaitės pradžia tinkama vien ramiai poilsiui. Reikalus tiktų tvarkyti nuo trečiadienio. Tai tas sėkmingas laikas, kai pavyksta net ir tai, kas paprastai nesigauna. Dabar būsite populiarūs, – aplinkiniai jums simpatizuos, mielai padės. Pasinaudokite gera proga spręsti susikaupusias problemas tiek darbe, tiek namie. Vis dėl to išimtis bus, – nesiaiškinkite meilės santykių, jei manote, kad jums stinga dėmesio, kad jūsų indėlis bendrai gerovei nėra pakankamai įvertintas? Ne laikas išlieti nuoskaudas, aiškinti, kaip jums sunku… Palankusis Vėžio laikas jau prasidėjo, tad beveik savaime, be ypatingų jūsų pastangų santykiai pakryps jums malonia linkme jau nuo liepos pradžios.O štai penktadienį bei savaitgalį venkite išlaidauti, labiau pasaugokite pinigus, turtą. Šiomis dienomis nepatarčiau ir su sutuoktiniu aptarinėti finansinius klausimus bei apskritai aiškintis santykius – galite susipykti.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×