PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 25 SAVAITĖ

Tai esminio virsmo savaitė:

  1. Keisis Zodiako ženklas (Saulė ketvirtadienį 23val.52min. pereis į Vėžio ženklą),
  2. Keisis Mėnulio fazės (iki šeštadienio bus augantis Mėnulis – antra fazė, šeštadienio rytą 4val.8min. stos Pilnatis, ir nuo jos skaičiuojama jau trečia fazė – tai mažėjančio arba dylantis Mėnesio metas),
  3. Dienos trukmės mažėjimo Šiaurės pusrutulyje pradžia – nuo vasaros saulėgrįžos (šiemet birželio 20d. 23val.52min.).

AVINAS Savaitės pradžia itin sudėtinga, kai neatsargiu žodžiu, neapgalvotu poelgiu galima susipriešinti tiek su artimu asmeniu, tiek darbe su bendradarbiais, vadovybe. Gali kilti klausimų (įtarimų) dėl jūsų darbo kokybės, dėl gaunamo atlyginimo? Vidurnaktį iš ketvirtadienio į penktadienį Saulė pereina į Vėžį, kuris skelbia Avino ženklo globotiniams atostogas. Pamirškite darbinius rūpesčius! Dabar jūsų gyvenimo centras turi tapti namai, šeima. Ir neturėkite vilčių, kad jei liksite darbe, ką nors doro nuveiksite? Jei nepavyks atsitraukti nuo veiklos, bent jau naujiems darbams neužsimokite, o susitelkite ties tuo, ką dabar veikiate, gilinkitės į ankstesnius laimėjimus – būtent ten ieškokite atspirties. Ketvirtadienį, penktadienį likite kritiškesni gautiems pasiūlymams, – optimizmas bus blogas patarėjas.  Labiau racionalūs tapsite savaitgalį ir tai ko gero apsaugos nuo paikų pažinčių. Tiesa, jei kas patiks šiomis išskirtinėmis Kupolinės šventimo dienomis, tai ilgam. Nusivilti neteks.

JAUTIS Savaitės pradžioje  būkite itin atidūs darbe – užduotys turi būti atliekamos nepriekaištingai. Tai itin konfliktinis metas: gali tekti susidurti su nepasitenkinimu tiek darbe, tiek namie. Ketvirtadienis, penktadienis gana nestabilus metas, kai sunku suprasti įvykių logiką? Susidursite su prieštaringa situacija, kai visi lyg ir geranoriški, tačiau nuo to dar blogiau… Verčiau jau geradariai nesiveržtų jums pagelbėti, patarinėti – tuo metu bus  aktyvuotos „meškos paslaugų“ dienos. Tuo metu gautais pasiūlymais, užsimezgusiomis pažintimis (tiek romantiškomis, tiek draugiškomis) labai nesidžiaukite – tai gali suklaidinti ar net sužlugdyti. O štai šventinis savaitgalis – nepriekaištingas! Viskas susiklostys net geriau, nei tikėsitės. Jei svarstote ar išvykti kur toliau, – vykite. Būtent toli nuo namų ir laukia kupolinė laimė rasti paparčio žiedą.

DVYNIAI Savaitės pradžioje būkite apdairesni darbe – galite suklysti, o viršininkas gali imti reikšti  nepasitenkinimą jūsų veikla. Labiau pasaugokite sveikatą.Neverta ieškoti pagalbos, tikėtis palaikymo iš partnerių, supratimo, užuojautos iš antrosios pusės ketvirtadienį, penktadienį. Nesugalvokite ir reikšti pretenzijas, piktintis sutuoktinio nesupratingumu (nebent norite per Kupolinės laužą šokinėti be poros?).Deja, Joninių šventimas išpuola jums ne itin palankiu metu. Tai žinant, verta iš anksto pasirūpinti santarve poroje, kad pakaktu gero užtaiso paparčio žiedo paieškoms. Šiomis dienomis geriau atsiriboti nuo nepažįstamų asmenų, vengti rizikingų pramogų.

VĖŽYS Savaitės pradžioje nepervertinkite savo sėkmės bei galimybių tiek bendraujant su pavaldiniais, klientais, viršininku, tiek su mylimu asmeniu. Ir būkite pasiruošę, kad yla iš maišo išlys. Jums gali tekti sužinoti, ką nuo jūsų slepia vaikai, gal sutuoktinis ar antroji pusė? Antrai savaitės pusei nieko griežtai neplanuokite – viskas vyks savaime ir kitaip nei manėte: ten kur būsite užtikrinti, gali nepasisekti, o reikalas ar žmogus, apie kurį nė nepagalvojote, atneš laimę. Gali sulaukti ir netikėtos dovanos, paramos savaitgalį, tačiau ir patirti: kas yra žmonių nedėkingumas, atsainumas, neprofesionalumas darbe? Ketvirtadienį, penktadienį nieko ritmo nesiimkite, venkite karščiuotis, saugokite sveikatą bei sveikus santykius su partneriais (darbe ir namie). Švenčiant Rasas stenkitės likti atidesni antrosios pusės atžvilgiu – tai puikus metas naujai įžiebti meilės ugnį.

LIŪTAS Savaitės pradžioje nereikėtų imtis didelio kiekio darbų, nes bus svarbi kokybė – šiomis dienomis geriau nepakliūti į vadovybės nemalonę. Kai kam gali tekti apsispręsti dėl slapto meilės romano – norėsis arba jį paviešinti, paversti santuoka arba nutraukti. Jei taip nutiktų, lemtingam žingsniui nėra tinkamas ketvirtadienis, penktadienis. Kad ir ką tuo metu nuspręsite, vėliau liksite nepatenkinti. Gal būt daugiau sveiko proto bei sugebėjimo blaiviai vertinti širdies reikalus bus savaitgalį (per patį Kupolinės šventimo įkarštį…). Na, o geriausia, kas pavyks per šias paslaptingas dienas, tai pririnkti ypatingų vaistažolių, kupinų mamiškųjų Joninių energijų, supinti išskirtinį vainiką.

MERGELĖ Pirmadienis, antradienis netinkamas dokumentų tvirtinimui, finansiniams įsipareigojimams. Tai įtemptas ir nervingas metas, – išaugs konfliktų, nelaimingų atsitikimų, nuostolių tikimybė. Nuo ketvirtadienio nieko neprarasite, jei atsitrauksite nuo darbų ir pradėsite ruoštis Kupolinės šventimui. Tai bus jums itin sėkmingos dienos, tad verta pasvarstyti, kaip, kur ir su kuo norėtumėte praleisti šią maginę naktį?Ketvirtadienis, penktadienis netinkamas jokių svarbių sprendimų – nei darbinių, nei asmeninių priėmimui. Apsigausite, ne ten nuvairuosite… Įdomu, kad savaitgalio pakilios šventinės nuotaikos jums neuždės rožinių akinių, ar sugebėsite suprasti, kas yra kas?

SVARSTYKLĖS Nerizikuokite pinigais pirmadienį, antradienį. Tomis dienomis  būkite apdairesni žadėdami pagalbą, pasirašinėdami finansinius dokumentus, užmegzdami verslo pažintis. Ketvirtadienis, penktadienis neramus bei komplikuotas metas, kai netikėtai gaunamas neigiamas atsakymas (tai blogiau nei geras pažadas, kuris nebus tesėtas), kai kyla įtampa bendraujat. Tai visiškai netikęs laikas kovoti už teisingumo atstatymą, aiškintis santykius. Nepatartina savaitgalį kažkur toli, į nepažįstamą aplinką, vykti deginti Joninių laužo. O štai nuo kito pirmadienio reikalai pakryps geresne linkme – tiek asmeniniuose santykiuose, tiek veikloje.

SKORPIONAS Savaitės pradžioje pakas iššūkių, provokacijų. Būsite nusiteikę  ryžtingai, elgsitės drąsiai, bet nebūtinai apgalvotai… Tai tas metas, kai reikia vengti akibrokštų, kai galima akimirksniu sugadinti svarbų reikalą, sugriauti šviesias ateities perspektyvas… Deja, išaugs konfliktų traumų, nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė. Ketvirtadienio vėlų vakarą, beveik vidurnaktį Saulė bus jau Vėžyje, ir nuo penktadienio jūsų nuotaikos taps vis labiau džiugios, pakilios. Itin apgaulingos, tad ir pavojingos dienos, kurios atkartos savaitės pradžios problemas bus ketvirtadienis, penktadienis. Tomis dienomis nerizikuosite turtu bei pinigais, – net palankiai jums šviečianti Vėžio Saulė nepadės… Kupolinė žada smagius susitikimus, intriguojančias pažintis. Joninių laužų ugnis gali įpūsti ir laimingos meilės ugnį. Na, o kur sutikti, nebus itin svarbu. Pasikliaukite draugų intuiciją, jų pasiūlymais, – jie jums pasiūlys vykti į tolimesnę, nežinomą vietą, kur dar neteko švęsti, verta sutikti.

ŠAULYS Gana komplikuota savaitės pradžią. Šiomis dienomis gali nutikti bet kas – pakaks neapsižiūrėjimo, mažos klaidos ir subliukš jūsų optimizmo bei sėkmės balionas. Teks iš svajonių debesų nusileisti ant kietos žemės… Nors ketvirtadienį, penktadienį užplūs jėgos, noras kažko drąsaus, radikalaus imtis, tačiau – tai apgaulingas metas, kai lengva sugadinti tai, ką ilgai kūrėte. Nebūkite patiklūs, nesivelkite į avantiūras. Naujos pažintys gali tapti nusivylimo šaltiniu. Savaitgalis atneš nusiraminimą, susitaikymą. Patartina švęsti Jonines jums žinome aplinkoje su tais draugais, su kuriais visada gerai jaučiatės, kurie supranta jūsų poreikius.

OŽIARAGIS Savaitės pradžioje svarbiausia bus žinoti, kada laiku sustoti (ypač jei kurį laiką jums puikiai sekėsi)? Tad nerizikuokite, neįsitraukite į azartą, nespręskite esminių savo (bei svetimų) gyvenimo problemų. Ir nepiktnaudžiaukite aplinkinių pagarba, sutuoktinio pasitikėjimu. Jei ketvirtadienį, penktadienį išgirsite nepaprastų pasiūlymų, pažadų, neužsisvajokite: po kurio laiko gali paaiškėti, kad atsirado nenumatytų kliuvinių ir dabartinius sumanymus (bent kol kas) teks atidėti. Šios dienos bus nepalankios piniginių – turtinių reikalų tvarkymui. Nemažai problemų gali kilti, jei sugalvosite su antrąja puse pasiklabėti apie šeimos biudžetą ar jūsų jausmus… Savaitgalį jausitės smagiai, nestigs pasitikėjimo savimi bei energijos smagiai iki aušros švęsti Jonines.

VANDENIS Savaitei prasidedant gali tekti sužinoti tai, ko nesinorėtų išgirsti, nuo ko slėpėtės? Tai gali būti susiję tiek su jūsų namais, šeima, tiek su veikla. Būkite atsargūs bendraudami, – neskubėkite patikėti tuo, ką išgirsite, nepasiduokite provokacijoms. Beje, savaitės pradžioje nepatartina planuoti kelionių bei svarbių dalykinių susitikimų. Nuo ketvirtadienio pasakykite sau “stop”. Pats laikas tapti atsargesniais, labiau diplomatiškais, kitaip galite netekti jums svarbių žmonių pasitikėjimo, palaikymo, sugadinti santykius su antrąja puse. Ne laikas bus spręsti ir meilės dilemas, – tai tas metas, kai nerandama teisinga išeitis. Savaitgalis siųs ramybę, bet ir norą nuo visko pabėgti, ramiai pailsėti… Gausus bendravimas gali kiek varginti, tad per Kupolinę geriau vengti gausių susibūrimų.

ŽUVYS Savaitės pradžioje jau reikėtų patylėti apie jūsų nuogąstavimus, įtarimus. Mažiau tikėkite kažkieno „įspėjančiomis“ užuominomis… Vargu ar šiomis dienomis sužinosite tiesą. Intuicija irgi gali meluoti… Atėjo laikas aiškiai suvokti atsakomybę už savus žodžius, jei nenorite, kad jūsų meilė išgaruotų. Sudėtingas ketvirtadienis, penktadienis. Elkitės santūriau, venkite kategoriškų sprendimų, tiek veiklos, tiek asmeniniais klausimais. Tai bus visiškai netikęs laikas viršininkui išsakyti savo pretenzijas, mylimam asmeniui kalbėti apie jūsų nuoskaudas ar lūkesčius. Šiomis dienomis, deja, būsite linkę į neapgalvotus veiksmus, tad audra arbatos stiklinėje greitai įsisiūbuos.Na, o Kupolinę švęskite su tais draugais, su kuriais visada nusiraminate, kurie jums padeda atsiriboti nuo liūdnų prisiminimų. Venkite provokatorių, žmonių mėgstančių veltis į konfliktus.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×