PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 25 SAVAITĖ

Tai pirmojo Mėnulio ketvirčio savaitė, kai Mėnulis pasirodo danguje ir ima augti.  Mus aplanko naujo idėjos, apima nušvitimas. Pajuntame ko norime, kuria linkme judėti? Derėtų labiau įsiklausyti į nuojautas, pajusti ką kužda intuicija. Ir ne tik todėl, kad pirmąją Mėnulio fazę nuojautos stiprėja, bet ir todėl, kad prasideda Mėnulio metas!

Trečiadienį, birželio 21d. 17val. 59min. Saulė įeis į Vėžio ženklą, kuriame šeimininkauja Mėnulis. Tad vidinis pojūtis, nuojautos ims valdyti pasaulį… Prasideda laikas, kai reikia gilintis į savo pasąmonės gelmes bei galias. Na ir į savo šeimos praeitį. Ryšys su protėviais tampa itin svarbiu. Kaip ir tradicijų (šeimyninių, tautinių) išsaugojimas.

Labiau sudėtingas bei painus,  apgaulingas bus pirmadienis bei sekmadienis, – kaip savaitė prasidės, taip ir baigsis. Tad, jei kas savaitės pradžioje nepatiks, klius, gali atsikartoti savaitgalį. Sekmadienis gali tapti lūžio tašku, kai teks priimti ir nepopuliarų sprendimą, jei iki to laiko nerasite alternatyvos.

Na, o kaip seksis šokinėti per Jonių laužą įvairių Zodiako ženklų globotiniams, išgirsite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/4fFv2WMJhH8

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (25sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×