PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 24 SAVAITĖ

Beveik visa savaitės bus sudėtinga. Ir būtų gerai, kad tai primintų atrakcioną „Amerikoniški Kalniukai“… Tikėtis ypatingų sėkmių neverta. Tiesiog pasistenkite išsaugoti tai, ką turite – darnius santykius šeimoje bei darbe, stabilumą veikloje, sveikatą.

AVINAS Nuo savaitės pradžios sudėtingas metas, kai galima susidurti su priešprieša, provokacijomis, net ten, kur niekada to nepasitaikydavo. Nuo pirmadienio itin pavojingos dienos, kai nutinka tai, kas neturėjo nutikti. Pirmąją savaitės pusę sutaupysite nervų ląstelių, energijos bei taip trūkstamo laiko, jei niekam nieko neįrodinėsite, iš nieko nieko nereikalausite. Saugokite save, darbo vietą, gerus santykius su aplinkiniais. Šiuo metu nereikėtų pasikliauti sėkme. Savaitės pradžioje ir labiau pasaugokite vaikus. Ne laikas asmeninių santykių aiškinimuisi, priekaištams mylimam asmeniui. Nuo ketvirtadienio pradėsite atsigauti, –  spręsis kilę konfliktai, pajudės įstrigę reikalai. Vis dėl to antrąja šios savaitės pusę patys įvykių neskubinkite, nesivelkite į konfliktus, kovas – nieko iš to nepešite. Ypač savaitgalį likite atsargūs bei saikingi. Nemėginkite teisintis, tuomet, tikrai liksite kalti. Mokėkite patylėti. Saugokite gerus santykius su artimaisiais, su antrąja puse.

JAUTIS Net, jei nestigs  gerų norų, ūpo bei kovinio užsidegimo, nesistenkite (juk nuo sekmadienio Marsas jau jūsų ženkle), tačiau dar ne laikas pirmą savaitės pusę imtis svarbių sumanymų įgyvendinimo. Tad neskubėkite griebti jautį už ragų – kol kas toks metas, kai geri norai į aklavietę atveda. Net, jei viskas bus paruošta, suskaičiuota, kad garantuotų sėkmę, niekur toli nenueisite – padarysite ratą ir grįšite į tą patį pradžios tašką. Ir mažiau reikškitės, – už iniciatyvą gali tekti nukentėti. Ketvirtadienis nuteiks smagiau – ir ko gero tai bus pati palankiausia savaitės diena. Skirkite ją svarbiausiems reikalams. Ir ne tik dalykiniams. Tai proga spręsti kilusius nesklandumus su mylimu žmogumi, su sutuoktiniu. Tai meilės metas, ir karšti jausmai žiebsis net ten, kur atrodė, jau viskas užgeso. O štai savaitgalis bei kitos savaitės pradžia nedovanos romantiškų įspūdžių, dar blogiau, jei imsite analizuoti jūsų santykius su mylimu asmeniu, – galite sunaikinti tai, kas taip gražiai skleidėsi.

DVYNIAI Nors dabar Dvynių dominavimo metas, ir jus jau globoja Jupiteris su Baltuoju Mėnuliu, tad sėkmės bei apsaugų turite daugiau nei kitų Zodiako ženklų atstovai, tačiau būtent jums šią savaitę gali kilti bene didžiausia išbandymų dozė. Ir labiau tai pajus tie, kas dar neatšventė savo gimtadienio… Ypač pirmąją savaitės pusę nepriiminėkite svarbių sprendimų darbe. Nesivelkite į ginčus, konfliktus, konkurencinę kovą. Nerizikuokite kelyje. Pasisaugokite vagių. Ketvirtadienį verta imtis to, ką kažkada darėte, susitikti su senais draugais, ir reikalai pajudės geresne linkme.Džiugias savaitgalio nuotaikas gali trikdyti rūpesčiai dėl vaikų, nesusipratimai su mylimu žmogumi. Ne laikas įtarinėti. Ir mažiau klausykite kas ką šneką – tai toli gražu neatspindės tikrosios situacijos.

VĖŽYS Savaitės pradžioje gera nuotaika gali būti sutrikdyta neplanuotais rūpesčiais, netikėtais nuostoliais. Venkite ginčų su žmonėmis už save vyresniais, viršesniais. Pasisaugokite viršininko nemalonės. Ir mažiau įtrinkite mylimą asmenį. Trečiadienį nederėtų rizikuoti, ypač darbe. Būkite atsargesni kelyje. Likite lankstesni bendraudami – ginčai bus pavojingi.Nors įtampa, konfliktiškos nuotaikos tvyros ore ir antroje savaitės pusėje, bet jums tai gali net pasitarnauti, tapti naudinga, nes privers kritiškiau įvertinti savo aplinką, o taip pat ir planus, projektus. Gal būt suprasite ko jums kol kas nereikia, ką verta atidėti, nuo ko atsiriboti, o taip pat į ką labiau sutelkti dėmesį? Ketvirtadienį, penktadienį energijos pakaks, kad užbaigtumėte „nesibaigiančius“ darbus, kad susitartumėte su darbdaviu, su užsakovais dėl jums naudingesnių sąlygų. Ne laikas savaitgalį kelti vėją namuose – nereikalaukite daug iš artimųjų, nekaltinkite, ir nemėginkite viską sužinoti. Deja, įtarimų bei neteisingų kaltinimų (dėl neteisingai suprastos situacijos) padaugės.

LIŪTAS Savaitės pradžioje būsite ganėtinai energingi bei savimi pasitikintys – kalnus versite, tiesa, ne visada kur reikia ir kada reikia. Būkite atsargesni ir su aštriais instrumentais, darbo technika, su degiais, sprogiais daiktais. Kelyje (vairuojant, važiuojant paspirtuku, dviračiu ar pėsčiomis einant gatve) bus pavojinga rizikuoti. Ir nepraraskite bendraujant diplomatiškumo, tolerancijos, – tai brangiai kainuos. Ne laikas kurti finansinius planus, nepalanku pinigus investuoti, skolinti. Ketvirtadienis įkvėps naujiems žygdarbiams, ir jei kažko svarbaus imsitės, savo pasieksite. Tai geras laikas bei darbo reikalų tvarkymui. Pasistenkite savaitgalį atsiriboti nuo rūpesčių, o taip pat nuo jums nemalonių asmenų, – jums reikia sukaupti neblogas optimizmo bei jėgų atsargas, kurių pareikalaus kitos savaitės pradžia. Ir nedalyvaukite „draugiškose“ apkalbose, nieko neteiskite, nesmerkite, – beregint patys sau tokių bėdų prisišauksite… Dabar turite būti dėmesingi savo mintims, žodžiams, veiksmams – tai neteisingų sprendimų, konfliktų, traumų, avarijų laikas.

MERGELĖ Savaitės pradžioje nepasiduokite liūdesiui – būsite linkę prisigalvoti kvailybių… Nieko sunkaus ir nemalonaus nesiimkite, nieko naujo nepradėkite ir nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Nuo trečiadienio jėgų padaugės, net, norėsis leistis į kovą už jums svarbų reikalą, tačiau ne laikas Kryžiaus Žygiui! Tad neleiskite sau pykti. Ne laikas drąsioms išvadoms bei sprendimams. Pagrindinius savaitės darbus verta planuoti ketvirtadieniui, penktadienio pirmai pusei. Tarkitės, derėkitės. Savaitgaliui sunkių darbų neplanuoti – tai tinkamas metas tiesiog patinginiauti, pasimėgauti ramybe. O jos tikrai prireiks kitos savaitės pradžioje, kuri žada tam tikrus nesklandumus.

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžioje viskas gali apsiverti neprognozuojama linkme, tad griežtai neplanuokite darbų, susitikimų. Beje, standartai neveiks, tad dėl nieko nebūkite tikri. Šių dienų įvykiai gali išprovokuoti permainas jūsų gyvenime. Trečiadienį, ketvirtadienį nieko rimto neveikite, nieko nespręskite – tai nebus tinkamas laikas aktyviai veiklai. Nepersistenkite, kad ir kuo užsiimsite. Taupykite nervus, jėgas, saugokite sveikatą. Savaitgalį tarsi atsigausite, ir norėsite greituoju būdu spręsti susikaupusias problemas, įveikti atidėtus užvilkintus darbus, bet dabar bus svarbus saikas: kad ir kuo užsiimsite, mokėkite laiku sustoti, pasakyti: „ne“. Reikalas tas, kad savaitgalį išaugs iliuzijų, o tai reiškia ir klaidų tikimybė, tad gali tekti pasigailėti karštakošiškų sprendimų, taisyti netinkamai atliktą darbą. Beje, ir nerizikuokite pinigais.

SKORPIONAS Savaitės pradžioje kritinis metas, kai reikia saugoti save, savo darbo vietą bei darnius santykius su aplinkiniais. Net, jei labai norėsis pasakyti “ne” jums atsibodusiam asmeniui ar atsisakyti nereikalingo reikalo ar pareigų, neskubėkite kirsti. Šiomis  dienomis būsite reiklesni, griežtesni, bet aplinkiniai taipogi iš jūsų tikėsis ne mažiau. Nepatartina aiškintis šeimyninių, meilės santykių – tik pabloginsite santykius. Ir kritiškiau vertinkite naujus pasiūlymus, ir nenustebkite, jei gausite neigiamą atsakymą jums svarbiu klausimu. Ketvirtadienį kai kas pasikeis jūsų naudai, bent jau atsiras galimybių susitaikyti, susitarti, tad pagrindinius darbus verta planuoti ketvirtadieniui, penktadienio pirmai pusei – vėliau atsiras sunkumu, apribojimų. Savaitgalį atsiribokite nuo problemų sprendimų, nuo jus trikdančių žmonių, gal ir bendravimo apskritai, – pailsėkite vieni (kitaip jėgų nesukaupsite kitai savaitei).

ŠAULYS Savaitės pradžia ne kokia, komplikuotas, nestabilus metas, tad mažiau vilkitės. Mažiau kitais pasikliaukite, – dabar gali išduoti (pamiršti pažadą, duotą įsipareigojimą) ir geras draugas, ir patikimas partneris ar pakenkti kolega, viršininkas. Dabar bus svarbu su jais palaikyti kuo geresnius santykius: jei dabar susipyksite, ilgam turėsi problemų darbe. Kad ir kas nutiktų, ir ne tik darbe, bet ir namuose – mokėsite susivaldyti, nepasiduoti emocijoms bei kritiškiau vertinti viską, ką išgirsite. Savaitės  pradžia netinkama kreiptis į aukštus asmenis, savo vadovybę su pasiūlymais ar prašymais, susitikti svarbiu reikalu su įtakingais asmenimis – jūsų lūkesčiai nepasiteisins. Tai nėra geras laikas sandoriams, perėjimui į naują darbovietę ir pan.Veiklai labiausia palankus ketvirtadienis, penktadienio pirma pusė – būkite užsispyrę, savo pasieksite. Šios dienos tinkamos pokalbiui su vadovybe, tiesa, jei reikia, sutikite su kompromisu.Savaitgalį būsite žavūs, visiems patiksite, – aplinkiniai mielai paklus jūsų valiai. Nesunkiai laimėsite jums patinkančio asmens simpatijas. Tiesa, nereiškia, kad vėliau būsite patenkinti šių dienų laimėjimais. Tad nevertėtų labai žavėtis nauja romantiška pažintimi, ypač jei jau esate susieti įsipareigojimais su kitu žmogumi, – taisyklė paprasta: „nemesk kelio, dėl takelio!“. Turintiems  porą būtų naudinga daugiau dėmesio skirti esamų santykių harmonizavimui (o ne naujų paieškai).  

OŽIARAGIS Savaitės pradžia vers nervintis, – galite jausti įtampą, nerimą, kurią nugalėti nebus paprasta. Gresia  nenumatytos problemos. Bus didesnė tikimybė konfliktų, ypač su vadovybe arba savo pavaldiniais, nesantaikos su giminaičiais, tėvais. Svarbu bus nepasiduoti azartui ginčijantis, aiškinantis santykius, vairuojant automobilį. Labiau gresia traumos, avarijos. Nuo trečiadienį nuotaika gerės, tačiau galite iš esmės suklysti, be reikalo su kuo nors susipykti mėgindami padėti, pamokyti. Nepervertinkite savo sėkmės.Ketvirtadienis palankiausia savaitės diena – imkitės to, kas kažkada nepavyko, jums tikrai pasiseks. Geriausia būtų spėti sutvarkyti svarbius reikalus, išspręsti susikaupusias problemas (asmenines irgi) per ketvirtadienį, penktadienio pirmąją pusę. Savaitgalį būtų gerai kur toliau nuo namų bei pažįstamų išvykti, kad atsiribotumėte nuo svetimų nuomonių, patarimų bei įtarimų.

VANDENIS Savaitės pradžioje galite susidurti su nesmagiais dalykais, sužinoti kai ką, kas jus apstulbins. Dalykai dėl kurių pyksite rimti, tačiau priimti lemtingus sprendimus nederėtų. Tad stenkitės likti objektyvus mylimo žmogaus, sutuoktinio atžvilgiu. Neskubėkite nusivilti tais, kuriuos senai žinote bei žavėtis nauju pažįstamu. Nepriiminėkite jokių rimtų sprendimų dėl noro kažką pamokyti ar net kai kam atkeršyti. Trečiadienį itin nepalanki diena – bus sunku tvardytis, save kontroliuoti. Būkite apdairesni dirbdami, vairuodami automobilį – galimos netikėtos traumos, darbo technikos gedimai. Ketvirtadienis, penktadienis gana sunkios dienos, kai gali apnikti liūdnokos, net dramatiškos nuotaikos, ir atrodyti, kad viskas veltui, viskam galas. Tiesa, jos tinkamos spręsti skolų (savo) grąžinimo klausimą. Nenusiminkite ir nepasiduokite, – savaitgalį jau nebebus taip slogu, atsigausite.

ŽUVYS Savaitės pradžia veiklai nebus lengvas metas, tad siekite kolegų palaikymo, venkite nesutarimų su viršininku, su partneriais. Ir likite santūresni bei atsargesni vertindami naujus pasiūlymus ar prisipažinimus meilėje. Pirmadienį, antradienį likite atidesni tariamiems niekams – per juos galite suvokti kai ką labai svarbaus, ko anksčiau nematėte, nevertinote? Tai sunkaus darbo dienos, kai viskas priklausys nuo kokybės. Beje, jūsų sąžiningumas gali būti patikrintas. Trečiadienį, ketvirtadienį labiau atsižvelkite į sutuoktinio reikalavimus. Neverta ką nors įsipareigoti dalykiniuose reikaluose – bus sunku įvykdyti šios dienos pažadus. Ketvirtadienis palankus deryboms, susitarimams.Antrąja savaitės pusę, ir ypač jai baigiantis verta atsiminti, jog tobulybių nėra, – nereikėtų per daug reikalauti nei iš savęs, nei iš savo partnerio. Net jei jūsų norai patys geriausi, rezultatai bus liūdni. Nekaltinkite sutuoktinio ir dėl savų nesėkmių.Vis dėl to nepraleiskite gerų progų nuoširdžiai pasiklabėti su sutuoktiniu apie tai, kas jums kelią nerimą ketvirtadienį, penktadienio pirmąją pusę. O štai savaitgalį reikėtų patylėti apie jūsų nuogąstavimus, įtarimus, – net jei žodis išskris žvirbliu, grįš jaučiu (jei ne iš karto, tai kitos savaitės pradžioje tikrai).


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×