PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 23 SAVAITĖ

Astrologinių naujienų pakaks. Nuo antradienio – Baltasis Mėnulis (Selenė) iš Jaučio pereina į Dvynius, o ketvirtadienio pavakare prasideda naujas Mėnulio Mėnuo (15val.38min.). Tad pirmąją savaitės pusę derėtų koncentruotis į darbų užbaigimą, jų korekciją, apibendrinimą, na o vėliau – jau planų metas.

AVINAS Savaitės pradžia bus tinkama pasinerti į finansinius reikalus. Tai palankus metas piniginių – turtinių reikalų tvarkymui, gera proga ieškoti naujų galimybių užsidirbti. Būkite atidūs gautiems pasiūlymams bei patarimams. Ir daugiau bendraukite, užmegzkite naujas pažintis, senas atnaujinkite. Ketvirtadienis – persilaužimo metas, padėsiantis nukirsti nereikalingus ryšius, užbaigti bendravimo ciklus (iki pavakarės), na ir bent jau mintyse nutiesti tiltus naujiems santykiams. Tiesa, tai jau pavakarės užduotis, kai stos Jaunatis (15val.38min.). O, kad viskas vyktų sklandžiai: neieškokite kaltės bei kaltų. Neleiskite, kad jumyse kauptųsi įtampa, nepasitenkinimas. Nenorėkite viską žinoti, suprasti. Nesigilinkite, neanalizuokite. Viską, ką jums reikia žinoti dabartiniame laikotarpyje likimas jums pateiks penktadienį. Na, o vėliau kuriam laikui atsitraukite. Ir nieko nevertinkite. Jums tikrai nepadės aplinkinių šnekos, nuomonės, – jos gali provokuoti pavojingiems sprendimams jau kitą savaitę. Itin sudėtingas savaitgalis, kurį reikėtų skirti vien poilsiui, ramybės atgavimui. O, kad ji nebūtų sudrumsta – nieko niekam neįrodinėkite, nieko nereikalaukite.

JAUTIS Savaitės pradžia tinkama darbo reikalų tvarkymui. Tai bus maištingas metas. Tiesa, pirmadienio pirma pusė bus visiškai netinkama protestuoti  – nei darbe, nei namie. Tad atidėkite savo karo žygį antrai dienos pusei, antradieniui, trečiadieniui. Neplanuokite ketvirtadieniui, bei likusioms savaitės dienoms nieko naujo, svarbaus, sudėtingo – tai bus tuščia. Šios dienos netinkamos veiklai, finansinių reikalų tvarkymui. Savaitgalį nepervertinkite savo galimybių – dabar reikalingas budrumas, atsargumas, mat nematysite pavojų bei rizikuosite ten, kur niekada anksčiau sau neleistumėte… Tai bus tam tikrų apribojimų metas, kai teks susitaikyti su tuo, kas vyksta, kas siūloma, ką gauname. Ypač savaitei baigiantis ne laikas reikalauti meilės, dėmesio bei gražių žodžių. Juolab nesugalvokite įsimylėti – tai bus jausmas be atsako. Jei mėginsite aiškintis meilės santykius – irgi nieko nepešite, – jūsų neišgirs, nesupras. Tai bus savotiškas vienatvės meilėje metas, kai ramiau pabūti vieniems (nebent norite pasijusti nelaimingi ir pamiršti?). Beje, nors nuo sekmadienio pasijusite labiau energingi bei apims entuziazmas kalnus versti, kol kas susilaikykite: dar ne laikas ką nors keisti. Nesivelkite tądien į ginčus, atsisakykite santykių aiškinimosi – neišvengsite konflikto.

DVYNIAI Pirmadienio pirma pusė ne koks metas, – nebūkite tikri, kad viską žinote, suprantate. Neskubėkite neigti, kritikuoti, kaip ir pulti į meilės glėbį naujam gerbėjui(ai). O štai nuo antradienio – šventė Dvynių gatvėje: Baltasis Mėnulis (Selenė) įeis jūsų ženklą septyniems mėnesiams atnešdama apsaugas, gerąsias likimo dovanas. Palengva viskas ims spręstis, keistis jūsų naudai. Tik svarbiausia – neskubinkite įvykių. Mokėkite išlaukti. Dabar jūsų ženkle Jupiteris, o jis reikalauja brandaus, solidaus elgesio. Jupiteris kartu su Baltuoju Mėnuliu – ypatingas gėris bei sėkmė. Ir būkite tikri, kad tai tikrai gausite. Tik mokėkite išlaukti savo valandos – čia kaip gamtoje, kad ir kaip prašysi chrizantemą birželio mėnesį pražysti – nieko nesigaus… Teks palaukti iki rudens.Tad šios savaitės prašymas: neieškokite, ko nepametėte, juolab prasmės ten, kur jos nėra, – subtilumas, įžvalga įvarys į kampą. Svarbiems susitikimams, susitarimams, kelionėms gerų dienų bus mažoka (nebent išimtis trečiadienis, penktadienis). Ypač savaitei baigiantis pakaks nestabilumo, laukia netikėtumai, kliūtys. Sužinosite, kuo negalite pasikliauti, kas išduoda? Savaitgalis (sekmadienis itin) sudėtingas, kai reikia pamiršti pretenzijas artimiesiems ir tiesiog atleisti. Beje, neišlaidaukite – atidėkite vėlesnėms dienoms vertingų daiktų įsigijimą.

VĖŽYS Nepamirškite, kad dabar laikas prieš gimtadienį, tad daugėja netikrumo, neapibrėžtumo. Lėtinkite gyvenimo tempus, nesiimkite didelio darbų kiekio. Skirkite daugiau laiko poilsiui. Beje, dabar taps svarbu labiau įsiklausyti į savo vidinius pojūčius, – elkitės taip, kaip kužda vidinis balsas. Savaitės vidurys tuščias metas – ne laikas permainoms, atsakingiems sprendimams veikloje. Nebent stojus Jaunačiai ketvirtadienį 15val.38min. pasvajokite apie sėkmę, kurkite planus ateičiai. Na, o šiuo metu bus svarbu mokėti atsiriboti nuo svetimos nuomonės, mažiau draugų klausyti (išimtis penktadienis),  – svetimi patarimai varu ar bus naudingi? Ypač savaitgalį – tai „meškos paslaugų“ metas, kai draugiški patarimai gali jus  nublokšti atgal… Kad ir kas jums bus siūloma savaitgalį, nesitikėkite, kad iš to kas gero išeis. Tai tas metas, kai naudos tikėtis bergždžia. Beje, jei šiomis dienomis sugalvosite atsikratyti mylimo žmogaus, išsikirti su sutuoktiniu, tikriausia esate neteisūs, mat dėl nepalakios planetų padėties, jūsų požiūris į meilę tampa sudėtingas: gresia pasipiktinimas, įniršis (emocijų nekontroliuosite), – ir sprendimus priimsite be rimto pagrindo, pamiršdami visą, kas buvo gera, prisimindami tik nuoskaudas. Nepalankios bus ir naujos pažintys, romantiškos irgi…

LIŪTAS Savaitės pradžia puikiai tinkama darbo reikalų tvarkymui, finansinių problemų sprendimui. Tai bus geras laikas pamąstyti apie veiklos plėtrą. Bus palanku ieškoti darbo užsienyje. Išimtis tik pirmadienis iki 13val.30min., kai tuščia aptarinėti jums svarbius dalykinius, o taip pat finansinius klausimus. Ketvirtadienį nieko nekeiskite, – permainos nepasiteisins. Nebent po pietų stojus Jaunačiai 15val.38min. susimąstykite apie tai, ką norėtumėte keisti? Penktadienis iki pavakarės gana perspektyvus, kai verta svarstyti naujas idėjas, vertinti naujus projektus. Nepasiduokite savaitgalį norui patirti kažko naujo, nežinomo. Venkite ir naujų pažinčių, romantiškų itin. Neįsipareigokite meilėje ir mažiau tikėkite  pažadais (savaitgalį itin) – galite rimtai nukentėti. Šis laikas žada netikėtas išlaidas, nuostolius. Bus nepalanku investuoti. Nusivilti meile nereikėtų, tačiau šiuo metu kurti planus bendrai ateičiai irgi neapdairu.

MERGELĖ Šios savaitės pirmąją pusę pavyks rasti gerą išeitį sprendžiant problemas darbe. Tai geras laikas ieškoti finansavimo veiklos plėtrai. Tiesa, pirmadienis iki 13val.30min. nepalankus jokiems finansiniams įsipareigojimams (ypač darbe). Jei jums reikia su vadovybe aptarti jūsų uždarbio perspektyvas, geriau tai daryti antrąją pirmadienio pusę.Jokių lemtingų sprendimų nereikėtų priimti antrąją savaitės pusę. Objektyvumo, teisingos informacijos stigs. Aplinkiniai labiau trukdys nei padės. Na, nebent penktadienio vakarą sugalvotumėte susitikti su geru draugu ir paatvirauti.Savaitgalį galite  iš esmės suklysti ir pasukti ne ta linkme, nes sureikšminsite tai, kas atsitiktina, kas yra smulkmena. Vis dėl to pasistenkite suprasti, kad dabartinės problemos nėra  rimtos, nors ir ganėtinai erzinančios. Būkite tikri – jos įveikiamos, jei kiek palauksite, neskubinsite įvykių. Ir labiau tikėkite mylimu asmeniu. Viskas geriau, nei gali pasirodyti ar nei koks „geras“ draugas mano.

SVARSTYKLĖS Nepalankus pirmadienis (ypač pirma pusė), antradienis. Trečiadienis atneš palengvėjimą, sugrįš vidinė taika. Tai bus sėkmės metas.Ketvirtadienio Jaunatis atvers naujas geras perspektyvas, tiesa, kol kas bus sunku jomis pasinaudoti. Jums palankus metas tik penktadienis. Tiesa, jei ką suskubsite nuveikti, dėl ko susitarsite, tai ilgam. Negaliu pradžiuginti dėl savaitgalio – tai slegiantis laikas. Pastebite, kad kai kurie jūsų įtarimai pildosi… Ir nesipykite savaitgalį su savo pora bei nesiimkite atsakingų reikalų – tai baigsis nuostoliais, pralaimėjimais. Šis laikas įspėtų nepervertinti savo galimybių, likti kuklesniais, santūresniais, nuolaidesniais, t.y.: išmintingais.

SKORPIONAS Savaitės pradžia padės rasti kompromisą net itin sudėtingais klausimais. Tai metas, kai atsiranda stiprūs sąjungininkai, aktyvūs pagalbininkai. Stiprinkite ir jau esamus ryšius, – dabar bus itin svarbi sąjungos jėga. Nuo trečiadienio bus jau labiau sudėtingas metas, kai dažniau pritrūksta stabilumo, kai neaišku kuo tikėti, kur eiti, ko griebtis? Vis dėl to nebijokite (nevenkite) nusiraminti (net jei aplink viskas kunkuliuos, sproginės), – nevarginkite save įtampa dėl įvairių nesklandumų (jų dabar bus daugiau nei statistinis vidurkis). Jei taip nutiks, nepanikuokite: tiesiog reikia sustoti ir palaukti (bent iki Joninių). O kol kas – gyvenimas ims rengti pusiausvyros valdymo pratimus. Jos pavyks neprarasti, jei nesiimsite nieko teisti, smerkti, kaltinti (ypač antrosios pusės). Tai toks laikas, kai bet kokios mintys, juolab veiksmai bumerangu grįžta. Savaitė netinkama nieko keisti, nieko naujo imtis. Jūsų sėkmės laikas dar neatėjo. Saugokite ramybę bei mokėjimą atjausti, atleisti.

ŠAULYS Savaitės pradžios nuotaikos pakilios, pakas ir darbinio entuziazmo. Tad pirmadieniui, antradieniui galite drąsiai planuoti didelį darbų kiekį. Svarbiems veiklos susitarimams, partneriškiems įsipareigojimams puiki pirmadienio antra pusė po13val.30min., na ir trečiadienis.Nepraleiskite progos taikymuisi, darnių santykių užtikrinimui ketvirtadienį – tai Jaunaties metas (stos 15val.38min.), kai svarbu įtvirtinti darną santykiuose su savo pora, su partneriais darbe. Puikus ir penktadienis iki pavakarės, kai verta tartis dėl jums svarbių dalykų. Savaitgalis, deja itin konfliktinis, kai daug ką matome neteisingai bei lengvai apsirinkame svarbiuose dalykuose. Ne laikas atsakingiems sprendimas. Vidinis nepasitenkinimas, užgautos ambicijos padės suklysti ir meilėje, – tai netikusios dienos įsimylėti ar aiškintis santykius.

OŽIARAGIS Pirmadienio antra pusė, antradienis, trečiadienis bus gera proga spręsti įvairius darbo klausimus – verta pasikalbėti su vadovybe apie jus tenkinančias sąlygas, gal būt paieškoti papildomo uždarbio šaltinio. Gauti veiklos pasiūlymai tomis dienomis naudingi. Palankios bus ir darbo bei finansinės sutartys…Nuo ketvirtadienio geriau stabtelti, – antra savaitės pusė apgaulingas bei nuostolingas metas. Būsite linkę ant kažko supykti (be aiškios priežasties), elgsitės kategoriškai, ypač su mylimu asmeniu. Dabar bus mieliau pasakyti „ne“, nei „taip“. Svarbiausia neįsivelti į avantiūras reikaluose, nepatikėti kažkieno melu apie jums brangų žmogų, juolab nenutraukti santykių. Nors savaitgalis išryškins santykių su antrąja puse problemas, tačiau nereiškia, kad sugebėsite tai teisingai suprasti įvertinti bei priimti adekvatų sprendimą. Kad ir kas nutiktų, nepasiduokite panikai, nepradėkite galvoti, kad jau nieko nebebus, kad niekada nebegalėsite sutarti arba, kad jūsų gyvenime jau niekada nebus meiles. Tai laikinos liūdnos nuotaikos, ir šiuo metu geriau nepriiminėkite jokių sprendimų. Būsite linkę klysti, – patikėti ten, kur sukčiaujama, tačiau imsite įtarinėti ten, kur asmuo neprasikaltęs. Tik nesukelkite skandalo, nereikalaukite rinktis!

VANDENIS Šios savaitės pradžiai svarbių reikalų, sunkių ar sudėtingų darbų, atsakingų darbo susitikimų neplanuokite. Jiems labiau tinkamas bus trečiadienis. Pirmadienis, antradienis – tai gana intravertiškas dienos, puikiai tinkamos ilgiau užsibūti namuose (ar visai iš jų neišeiti) bei pasinerti į naminius rūpesčius…Ketvirtadienio Jaunatis (stos 15val. 38min.) žada gerus postūmius, ir jie bus realūs, jei penktadienį priimsite svarbius sprendimus, susitarsite dėl jums reikšmingų dalykų darbe, taip pat ir namuose, santykiuose su vaikais, su antrąja puse, su mylimu asmeniu. Deja, savaitgalis konfliktinis, įtemptas metas, kai viskame svarbus saikas, atsargumas, – jokių avantiūrų, jokių: „gal pasiseks, gal manęs nepalies?“ Nors viskas atrodys lengviau, paprasčiau, tačiau niekame nerizikuokite.

ŽUVYS Savaitės pradžia – produktyvus metas, kai viskas tampa aišku, suprantama bei pavyksta greitai ir paprastai viską sutvarkyti. Dabar (antra pirmadienio pusę, antradienį) teisingai vertinsite situaciją ir tai bus palankus metas svarbiam apsisprendimui – tiek reikaluose, tiek meilėje. Nuo trečiadienio reikalai ims strigti. Ir bent jau trečiadieniui, ketvirtadieniui nesiimkite jokių svarbių dalykinių reikalų tvarkyti, nieko naujo nepradėkite.Antra savaitės pusė veiklai nebus lengvas metas, tad siekite kolegų palaikymo, venkite nesutarimų su viršininku, su partneriais. Likite santūresni bei atsargesni vertindami naujus pasiūlymus – ir ne tik dalykinius. Nesureikšminkite prisipažinimų meilėje. Nereikėtų pykti ir ant sutuoktinio, net, jei taps vis sunkiau tokį elgesį pateisinti. Panašias nuotaikas tikrai galima suprasti bei pateisinti: juk jūsų kantrybę (bei sveikatą) išsekino ne tik antrosios pusės elgesys, bet ir vaikų problemos, keblumai darbe, materialiniai, buitiniai sunkumai. Suvokiate, kad sutuoktinis turėtų prisiimti atsakomybę už jus, jūsų savijautą, pagaliau finansinę padėtį… Bet nesugalvokite apie tai dabar sakyti, deja, savaitgalis žada ne tik ūmų konfliktų paaštrėjimą, bet ir spontaniškas skyrybas.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×