PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 22 SAVAITĖ

Savaitės ritmas: du žingsniai į priekį ir tikėkimės tik vienas atgal. Nors pirmadienį laukia norų ir ateities planų kupina Jaunatis, tačiau retrogradinis Merkurijaus, o vėliau ir Saturno judėjimas guviai žengti į priekį neleis. Palankiausia savaitės diena – pirmadienis. Labiausiai pasisaugoti reikėtų penktadienį.

  • 05.30d. 14val.30min. STOS JAUNATIS
  • 06.03d. 10val. 58min. DIREKTINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS
  • 06.04d. 21val. 44min. RETROGRADINIS SATURNO JUDĖJIMAS

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (22sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×