PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 22 SAVAITĖ

Savaitėje pakaks kontrastų: bus puikių galimybių pasižymėti, išpildyti seną svajonę, bet ir padaryti esminę klaidą, ypač, jei skubėsite, lėksite, elgsitės karštakošiškai. Tai dylančio Mėnulio metas, tad esminis dėmesys turėtų būti skirtas turimų sumanymų įgyvendinimui. Tai, apie ką galvojote anksčiau, prasidedant Mėnulio mėnesiui, dabar reikia įkūnyti, ar bent jau žengti pirmus žingsnius (jei tai ilgalaikis projektas).

AVINAS Pirmadienis palankus darbo kelionėms, antradienis, trečiadienis naudingi partneriškų ryšių puoselėjimui – tiek dalykinių, tiek asmeninių. Prieštaringas ketvirtadienis, penktadienis. Ne viskas klostysis pagal „planą“: dabar, kai norėsis nurimti, net kažkiek savyje užsisklęsti, ims atakuoti rūpesčiai darbe, prašys pagalbos draugai, reikalaus dėmesio gerbėjai (tiek seni, tiek nauji). Lengvai, beveik nepastebimai gali įsižiebti efektingas, nors trumpalaikis romanas… Galite sulaukti ir naudingų dalykinių pasiūlymų, – jei juos išgirsite ketvirtadienį atsisakyti nereikėtų. Sekmadienis klaidinantis, kai verta patylėti bei nereikia pretenzijų tiems kuriuos mylite.

JAUTIS Savaitės pradžia bus puiki imtis atsakingų darbų, priiminėti ilgalaikius karjeros sprendimus.Finansines problemas spręskite ketvirtadienį, – rasite netikėtą, anksčiau nepastebėtą išeitį. Tai bus palanki diena ir svarbesniems darbo susitarimams. Beje, tai bus slaptų susižavėjimų metas. Gali paaiškėti ir kas nedrąsiai jums puoselėja romantiškus jausmus… Būkite atidūs ir draugų įžvalgoms, patarimams, tuomet ketvirtadienis, penktadienis virs reikalingų permainų dienomis, kai verta spręsti įsisenėjusias, įgrisusias problemas. Dabar sulauksite norimos pagalbos, atpildo už ilgalaikį triūsą. Šeštadienis atneš nusiraminimą – tai susitaikymo metas, deja, sekmadienis gana konfliktinis, tad mokėkite neužsigauti, nesupykti.

DVYNIAI Nuo sekmadienio(05.26) prasidėjo Dvynių sėkmės era, nors galbūt to akivaizdžiai dar nepajusite pirmadienį. Atsigauti imsite nuo antradienio, trečiadienio – tai daug palankios dienos, kai atsiveria naujos perspektyvos. Ketvirtadienį, penktadienį per didelis užsispyrimas,  tikėjimas savo teisumu gali sužlugdyti gerą reikalą. Mokėkite kitą išgirsti, suprati, įvertinti. Šiomis dienomis raskite laiko ramiems apmąstymams, gal būt nebaigtų reikalų tvarkymui, užvilkintų darbų užbaigimui. Šeštadienis tas laikas, kai geriausi dalykai ateis per aplinkinius – atsiverkite pasauliui. Sekmadienis ne koks, – nebūkite tądien tikri, kad viską žinote, suprantate.

VĖŽYS Savaitės pradžioje galite sutikti žmogų, kuris pakeis jūsų planus, gal net profesinę ateitį. Beje, pokyčių nesibijokite – jie bus naudingi. Pokyčių galite tikėtis ir ketvirtadienį, penktadienį. Jei esate taikūs bei geranoriški, tuomet kai kas svarbaus, pasisuks jums palankia linkme darbe, santykiuose su mylimu asmeniu. Šiomis dienomis spręsis senai varginę klausimai ir galite gauti tai, apie ką ilgai svajojote. Negaiškite laiko savaitgalį santykių aiškinimuisi ir nemėginkite niekam įrodinėti savo teisybės, nesivelkite į kovą, nerizikuokite kelyje. Jei tektų su mylimu asmeniu pasikalbėti tai, kas senai rūpėjo, slėgė, darykite tai gražiai, be įtampos, – būkite atidūs, kad jūsų pokalbis nevirstu ginču.

LIŪTAS Laimė šypsosis užmezgant naują romantišką ryšį vyresnės kartos atstovams savaitės pradžioje. Šios dienos palankios ieškoti pagalbininkų, partnerių. Gali užsimegzti ir nuoširdi draugystė.Ketvirtadienį, penktadienį laukia nevienareikšmiškos naujienos, kai nebegali suprasti: ar čia taip gerai, ar taip blogai? Dienos žada neprognozuojamus pokyčius. Savaitgalis – savotiška pauzė, kai verta susimąstyti apie nueitą kelią, pasikeitimus bei kliuvinius savo ambicijoms įgyvendinti. Bus naudinga šiomis dienomis kur išvykti toliau nuo namų, susitikti su tai, kurių senai nematėte, aplankyti tuos, kurių nuomonę vertinate. 

MERGELĖ Nuo pirmadienio dar viena gera naujiena tiems, kas vargsta dėl darbų strigimo: jūsų reikalai pajudės sparčiau. Na, o pagrindinius savaitės darbus verta spėti sutvarkyti per pirmąją savaitės pusę.Ketvirtadienį, penktadienį pirmiems rodyti iniciatyvą nederėtų, – vėliau tapsite dėl visko kalti. Keiskite, imkitės kažko naujo tik tuomet, jei kas nors jus tam pastūmės. Venkite kraštutinumų, laikykitės aukso vidurio ir savaitgalį – tai bus gana įtemptos dienos. Jausmuose būkite atsargesni, – neskubėkite įsimylėti į pirmą sutiktą. Itin sudėtingas sekmadienis – netinkamas nei kelionėms, nei svarbiems susitikimams, pavojingas santykių aiškinimuisi su mylimu asmeniu. 

SVARSTYKLĖS Neverta pirmadieniui planuoti ką nors svarbaus, reikšmingo – tai intravertiškas metas, nepalankus aktyviai veiklai, darbinių problemų sprendimui. Vėl pilni optimizmo bei lydimi sėkmės tapsite antradienį, trečiadienį, kai viskas susidėlios taip, kaip jums reikia. Ketvirtadienį, penktadienį, o taip pat ir savaitgalį pakaks įtampos, – vis dėl to pasistenkite nesivelti į konfliktus. Darbo reikalų tvarkymui, naujos veiklos sutarties sudarymui puikus ketvirtadienis. Tai bus geras laikas sudėlioti visus taškus darbinusiose santykiuose. Viešnagėms bus smagus šeštadienis – tai puikių patirčių metas, deja, to nebus galima pasakyti apie sekmadienį. Šeštadienį galima tikėtis ir susitaikymo su mylimu asmeniu (sutuoktiniu). Sekmadienis ne koks, ypač vakaras nesmagus. Diena provokuos neadekvačią aplinkinių reakciją, skatintis dirglumą, irzlumą.

SKORPIONAS Pirmadienis sėkmingas ieškant išeities iš jus varginančio klausimo. Pasistenkite tądien kuo daugiau reikalų sutvarkyti, nuo rytdienos laikinai gali viskas įstrigti. Antradieniui, trečiadieniui neplanuokite nieko naujo, sunkaus ar sudėtingo. Daugiau laiko tomis dienomis praleiskite namuose.Pačios sėkmingiausios dienos – šis ketvirtadienis, penktadienis, kai rūpesčių debesys prasisklaidys ir jūsų padangėje vėl švies saulutė. Kad ir kokius reikalus tvarkysite ketvirtadienį, likite taikūs – tai padės susitarti dėl jums palankesnių sąlygų darbe, na o namuose aptarti svarbius buitinius klausimus. Beje, tądien gali kai kas jūsų darbinėje aplinkoje  prabilti ir apie savo jausmus… Savaitgalis bus tinkamas ne tik esminiam tvarkymuisi namuose, bet ir fizinės sveikatos stiprinimui bei įvairioms gydimosi procedūroms, – verta išvykti kur toliau nuo namų į sveikatingumo stovyklą, sanatoriją ir pan.

ŠAULYS Pirma savaitės pusė – geras laikas įvairiems darbo susitikimams bei susitarimams, o taip pat ir sveikatos tikrinimui, organizmo valymo ciklo pradžiai. Ketvirtadienis, penktadienis kupini saldžių svajonių, romantikos. Reikalams tvarkyti menkai tinkamos dienos, tad dalykinius rūpesčius geriau atidėti kitos savaitės pradžiai. Karštus jausmus gali įkvėpti šeštadienis. Sekmadienį irgi norėsis būti kartu su savo pora, su tuo, kurį myli, tačiau tai įtemptas metas, kai lengva įsitikinti, kad nuo meilės iki neapykantos vos vienas žingsnis… 

OŽIARAGIS Pirmadienį nebijokite rizikuoti, – jums pasiseks sprendžiant dalykines problemas, kovojant už teisingumo atstatymą (asmeniniuose santykiuose irgi). Sėkmingi reikalams bus ir antradienis, trečiadienis, – šiomis dienomis gali pavykti rasti naujų uždarbio šaltinių. Beje, antradienis puiki diena pirkti buitinę techniką namams, o trečiadienis iki 15val. darbinę techniką transporto priemones. Ketvirtadienio, penktadienio susitikimai, išgirsti dalykai, gauti pasiūlymai bus naudingi, tiesa, neskubėkite jų įgyvendinti. Jei jūsų santykiai su mylimu asmeniu (sutuoktiniu) kebloki, nesileiskite į ginčus antrąją savaitės pusę – jie gali baigtis ne jūsų naudai. Savaitgalis nebus tinkamas tolimoms išvykoms, nors aplankyti atokiau gyvenančius giminaičius ir tiktų šeštadienį. Sekmadienis įtemptas, – labiau pasaugokite ramybę šeimoje, na ir sveikatą (itin būkite atidesni maisto kokybei).

VANDENIS Pirmadienis – ramybės metas, kai reikia mažiau galvoti, mažiau analizuoti. Priminsiu, kad esate apdovanoti prigimtine ateities nuojauta, ir dabar verta pasikliauti intuicija, pirmu įspūdžiu, gilintis į sapnus. Savaitė bus svarbi ir sėkminga, tiesa, jėgos metas prasidės nuo antradienio, – tuomet ir kibkite į darbus, pradėkite spręskite svarbius klausimus. Tai bus gerojo persilaužimo metas. Pagaliau pradėsite kontroliuoti situaciją, paimsite iniciatyvą į savo rankas ir pakreipsite įvykius norima vaga. Tapsite ryžtingi, susitelksite ties svarbiausiais uždaviniais ir nugalėsite kliūtis! Be skrupulų pavyks atsikratyti ir varžančios praeities, – juk jums daug kas atsibodo? Tai bus itin produktyvus metas, kai pavyksta viskas, kad ir ko imatės. Deja, teks nusivilti, jei manysite, kad tikslas pateisina priemones (ypač trečiadienį, ketvirtadienį, sekmadienį). Nestings ir romantiškų nuotaikų. Deja, ne koks sekmadienis, kai neatsargiai mesteltu žodžiu galima sugriauti santykius su artimu žmogui.

ŽUVYS Pirmadienis, kiek aktyvesnis, tad suskubkite daugiau nuveikti. Antradienį perspektyvus laikas tiems, kas yra slapukai ar kurie nori sėkmingai, niekam nežinant, ką nors sutvarkyti – jiems nusišypsos laimė. Trečiadienį pirma dienos pusė iki 15val. palanki konfidencialiems susitikimams bei susitarimams. Beje, savaitės pradžia tinkamas laikas spręsti senas problemas namuose, – ieškokite visas šeimos kartas tenkinančios išeities. Tai tas metas, kai svarbu rasti raktus į santarve tarp tėvų, senelių, vaikų bei vaikaičių.Ketvirtadienį – aktyvus metas. Moterims reikėtų labiau pasikliauti savo norais, nuotaikomis. Tinkamas laikas konfidencialių finansinių reikalų tvarkymui.Nepasiduokite provokacijoms ketvirtadienį, penktadienį, sekmadienį – nesistenkite tomis dienomis aiškinti savo pozicijų bei reikalauti paklusnumo, tvarkos iš artimųjų, juolab mylimo asmens… Būkite pasiruošę prisipažinti, jog esate neteisūs, ir pasisaugokite galinčių suvilioti gražiais pažadais.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×