PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 21 SAVAITĖ

Šią savaitę tikrai pajusite bei suprasite, kas yra Pilnaties šėlsmas? Iš pat širdies gelmių spontaniškai veršis emocijos ir nevaržomai liesis per kraštus, – norėsis daug (tiksliau sakant visko)! Na, o stabdžių šios Pilnaties dienotvarkėje nebus… Gal ir gerai? Bent jau tiems, kam amžinai pritrūksta motyvacijos bei jėgų pasiekti geidžiamą tikslą. Dabar kunkuliuojanti Pilnaties energija pabus keliančia viršun banga.

Ši savaitė, o tiksliau sekmadienis, atneš didžiąsias permainas, kurias galima lyginti su Kinų Naujaisiais Metais! Priminsiu, kad Rytų kalendorius remiasi Mėnulio bei Jupiterio ciklais. Reikalas tas, kad Jupiteris apeina Zodiako ratą beveik per 12 metų (11,9 m.), tad kiekvienam Zodiako ženklui dovanojami metai. Tarkim, laikas, kai Jupiteris Jaučio ženkle atitinka Drakono metus, kai Jupiteris Dvyniuose – Gyvatės metus ir t.t. Tiesa, Jupiteris savo poziciją gali keisti ir metų viduryje, – nebūtinai sausį, vasarį, kai stoja Rytų Naujieji. Pvz.: Jupiteris į Jaučio ženklą įėjo pernai gegužės 16d. Ir nors tuo metu formaliai buvo Juodojo Katino metai, tačiau prasidėjo laikas, kai realiai jautėme Drakono metų apraiškas, kurios perskirstė sėkmę jau Drakonams, Beždžionėms, Žiurkėms. Jupiteris Jaučio ženkle puikuosis iki pat šio sekmadienio. Iki to laiko turėsime klasikinį Drakoną. Nuo sekmadienio 2val. 16min. Jupiteris atsidurs Dvyniuose, kas atitiks Gyvatės metų charakteristiką, tad be abejo, atkus Gyvatės, Gaidžiai, Jaučiai. Kaip dėl šio Jupiterio tranzito ištisus metus jausis Zodiako ženklų atstovai, kas bus „ant bangos“  aptarsiu atskirame straipsnyje.

AVINAS Pirmadienis intriguos  – laukia staigmenos, ir jos bus puikios (net, jei iš karto to nesuprasite). Nepraleiskite geros progos taikymuisi, deryboms, partneriškų santykių užmezgimui. Tai bus neabejotinai geras laikas ne tik meilės pasimatymams ar naujai romantiškai pažinčiai, bet ir santykių puoselėjimui su sutuoktiniu. Antradienis, trečiadienis vers kiek įsitempti, tiesa, tai bus tinkamas metas rizikingam sumanymui įgyvendinti. Nuo ketvirtadienio viskas priklausys nuo jūsų iniciatyvos, – nepraleiskite progos laimėti pergalę svarbiame reikale, konkurencinėje kovoje. Ketvirtadienis, penktadienis – tai tas metas, kai aplinkiniai jumis žavėsis, kai sulauksite išskirtinių vertinimų. Šios dienos bus tinkamos tvarkyti ir piniginius – turtinius reikalus. Palankus laikas veiklos plėtrai, tinkamas ieškoti geriau apmokamos vietos, darbo užsienyje, darbo sutarties pasirašymui, perėjimui į naują darbovietę. Gautus veiklos pasiūlymus verta priimti. Savaitgalio susitikimais, naujos pažintys, gauti patarimai, pasiūlymai bus svarbūs veiklai ir gali laimingai pakeisti jūsų ateitį. Beje, šeštadienis – palanki proga atnaujinti seną romantišką pažintį. Diena tinkama ir sutuoktiniui pašnibždėti apie savo svajones, lūkesčius.

JAUTIS Pirmadienis puikus atidėtų, užvilkintų reikalų tvarkymui, svarbiems darbiniams pokalbiams. Bei daugiau dėmesio skirkit sveikatos stiprinimui.Gyvenimas bus dosnus (tai aiškiai pajusite savaitės pradžioje), ir ne tik gyvenimas – bet ir jūsų antroji pusė. Jei norite kai ką vertingo įsigyti, antradienis, trečiadienis puikios dienos ne tik sau kažką nupirkti, bet ir jam (jai) priminti, kad viena iš meilės išraiškų yra dovanos – paįvairinkite jūsų romantiškus santykius apčiuopiamais meilės įrodymais. Nuo ketvirtadienio keistokas laikas –  lyg ir mėginate liūdėti, skųstis, tačiau viskas sudėlios kitaip: jums pasiseks net tada, kai norėsis savęs pagailėti.  Norai įsikūnys lyg savaime: tiesiog žengsite pirmą teisingą žingsnį, o paskui viskas susidėlios be ypatingų pastangų. Pasirodo turite įtakingų draugų, jums simpatizuoja svarbūs asmenys. Laimė jums vis pamerkia akį…Penktadienis bei savaitgalis gera proga įtikinti sutuoktinį, jog jūsų santykiai puikūs bei priminti pareigą rūpintis jumis. Jei norite dovanos iš savo partnerio, užsiminkite apie tai šeštadienį. Savaitgalis – jūsų pripažinimo, aukštų įvertinimų, liaupsių metas, kai verta labiau rodytis viešumoje, kai tinka spręsti neformalioje aplinkoje ir visus jums svarbius klausimus. Šios dienos palankios kelionėms.

DVYNIAI Visa savaitė nuostabi ir tai suprasite jau pirmadienį – tai bus laimingas metas. Ypač  pavakarė taps svarbi, kai 16val.01min. Saulė įeis į jūsų ženklą. Galėsite jau lengviau atsipūsti – ką tik išsiveržėte ir sudėtingojo ruožo! Dabar viskas ims gręžtis tik į gerą! Laukia šaunios permainos tiek veikloje, tiek santykiuose su mylimu asmeniu. Beje, jei savaitės pradžioje gausite naujų pasiūlymų veiklai – priimkite. Daugumai Dvynių gimtadienis tik artėja, o tai reiškia, kad turite labiau savyje susitelkti, atsiriboti nuo išorinio pasaulio, – ne laikas save sekinti bendravimu, informacijos srautais. Šiuo priešgimtadieniniu laikotarpiu galite save nualinti ir nesibaigiančiais darbais, nuvarginti besidauginančiais rūpesčiais. Tad ieškokite, kas gali su jumis pasidalinti šia našta? Bet kokiu atveju, ketvirtadienį, penktadienį būsite išgirsti, suprasti, tad nesunkiai rasite galinčių ne tik geru žodžiu atjausti, bet ir realiai padėti. Penktadienis, šeštadienis įkvėps romantiškas nuotaikas. Galima ir laiminga pažintis. Lemtingas sekmadienis – ankstų rytmetį 2val.16min. Jupiteris įeis į jūsų ženklą paversdamas Fortūnos numylėtiniais bei Zodiako lyderiais. Prasideda sėkmės era. Nors savaitgalį to galite dar nepajusti. Sėkmė ateis palengva. Jautį už ragų galėsite griebti jau nuo gimtadienio (Jupiterio dėka tokia miela dovanėlė iš Jaučio ženklo).

VĖŽYS Jei savo rūpesčius atidėsite antradieniui, trečiadieniui –  kilusius sunkumus įveiksite vienu mostu, be to ir sulauksite reikalingos pagalbos (dažnai lydimos malonaus, nedviprasmiško romantiško dėmesio). Nereikėtų tuo labai piktintis, – šios dienos jūsų meilės metas. Tai bus itin sėkmingas laikas, kai pildosi senos svajonės. Spręskite santykių su mykimu asmeniu problemas, tvarkykite svarbius piniginius – turtinius, taip pat tarnybos reikalus – visus įtikinsi jums svarbiu klausimu bei įgysite įtakingų žmonių pagarbą bei paramą. Mąstykite apie naujas galimybes veikloje, ieškote naujų sąjungininkų, rėmėjų, kol tęsiasi palankus Jupiterio globos metas (iki sekmadienio). Šią savaitę turite spėti apsirūpinti patikimais draugais, sąjungininkais. Ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį laimė tikrai nusišypsos užmezgant pažintis – jūsų aplinkoje atsiras žmonių, kurie jus tikrai supras bei taps tikrais pagalbininkais, ilgalaikiais sąjungininkais. Na, o jei esate vieniši ir ieškote sau poros, labiausiai perspektyvus būtų šeštadienio vakaras.

LIŪTAS Nuo pirmadienio pavakarės prasideda smagus Dvynių laikas, kai suvoksite, kad esate pakankamai stiprūs, kad imtumėtės drąsių permainų. Eksperimentuokite, leiskitės į nežinomybę. Tiesa, ne antradienį, trečiadienį, kai verta kiek atsitraukti nuo darbinių reikalų bei pamąstyti, ką norėtumėte pakeisti savo namuose? Kurią linkme pakreipti santykius su artimaisiais? Antra savaitės pusė bus gana svarbi dalykinei ateičiai. Atsivers naujos perspektyvos, galite gauti naudingų pasiūlymų. Dabartiniai  susitikimai, gauti pasiūlymai nenueis veltui: jie įkvėps, suteiks drąsos, atvers galimybes karjeroje. Imsite labiau tikėti savo gabumais, atrasite naujų jėgų, kitaip išvysite pasaulį, lengviau suvoksite padarytas klaidas bei rasite būdų jas ištaisyti. Verta ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Nepraleiskite progos ketvirtadienį, penktadienį su vadovybe pakalbėti apie uždarbio padidinimą – tai tinkamas laikas svarbiems darbo susitarimams, piniginių – turtinių reikalų tvarkymui.  Penktadienio, šeštadienio   romantiškos pažintys ilgalaikės.

MERGELĖ Nuo pirmadienio prasideda svarbus laikas veiklai, kai galite pelnyti vadovybės bei visuomenės pripažinimą, sulaukti naudingų pasiūlymų naujai veiklai ar naujoms pareigoms užimti. Tiesa, jei gimėte paskutinėmis ženklo dienomis, nereikėtų skubėti kažką keisti, veržtis į naujas aukštumas. Palaukite liepos. Pagrindinius savaitės darbus geriausia planuoti antradieniui, trečiadieniui. Antra savaitės pusė jau ramesnis, labiau intravertiškas metas. Ketvirtadienis, penktadienis gali atimti nemažą jėgų rūpinantis savo šeima, namais. Tai tinkamas laikas spręsti gyvenimo sąlygų gerinimo ar būsto keitimo klausimą. Darbo reikalams tvarkyti šios dienos nebus itin tinkamos, tad nepersistenkite ir pasikliaukite savieiga, vadovaujantis principu: „muša – bėk, duoda – imk“. Savaitgalio nuotaikas džiugios. Keliaukite, bendraukite – tai nuostabių pažinčių metas.

SVARSTYKLĖS Svarbiam apsisprendimui, lemtingam žingsniui puikus pirmadienis. Tai pergalingas metas, kai viskas sprendžiasi jūsų naudai, – nepraleiskite geros progos įrodyti savo teisumą, įvykius pakreipti jums reikalinga vaga. Antradienis, trečiadienis palankūs finansinių reikalų tvarkymui – pasirašinėkite svarbius susitarimus, skolinkitės pinigus, imkite kreditą, investuokite. Gera proga  perėjimui prie sveikesnio gyvenimo būdo. Tinka rinktis dietas, ieškoti sau palankiausio mankštinimosi būdo.Ketvirtadienis, penktadienis – ypatingos dienos, kai randamas aukso vidurys, teisingas balansas. Tai puikių susitikimų, išskirtinių pasiūlymų nepaprastų pažinčių, padėsiančių jums išlaikyti pusiausvyrą metas. Šios dienos bus sėkmingos spręsti bendravimo problemas tiek su savais, tiek svetimais. Dabar galima susitarti ir su irzliu giminaičių, ir su užsispyrusiu kaimynu ar nesukalbamu viršininku, nelanksčiu sutuoktiniu. Dabar rasite teisingą bei naudingą išeitį. Savaitgalį atsipalaiduokite, atleiskite vadeles. Atėjo laikas tiesiog pasimėgauti šeimynine laime.

SKORPIONAS Pirmadienis tas metas, kai nereikia stengtis visur spėti, viską atlikti. Pasikliaukite savieiga. Ir nemanykite, kad be jūsų pasaulis sugrius… Tegu kiti pademonstruoja savo sumanumą bei miklumą. Savo sugebėjimus galėsite parodyti antradienį, trečiadienį. Beje, šiomis sėkmingomis dienomis pasiteisina rizika. Tai bus tinkamas laikas sudėtingų problemų sprendimui. Sulauksite ir paramos. Tai palankus metas sąjungoms. Ieškokite partnerių. Intensyvi ir antra savaitės pusė. Nesėdėkite sudėję rankų: eikite, kalbėkite, tarkitės, prašykite, raginkite bei dirbkite, – šių dienų triūsas nenueis veltui. Ypač ketvirtadienis, penktadienis taps svarbus įgyvendinant savo svajones. Spęsis ir finansinės problemos. Ieškokite rėmėjų, investuotojų, sąjungininkų. Laimė šypsosis ir užmezgant naujas pažintis (net tik dalykines) bei aiškinantis savo teises ar galimybes darbe, siekiant įkūnyti reikšmingus dalykinius sumanymus. Jus supras bei palaikys sutuoktinis bei visuomenė, vadovybė, darbo kolektyvas. Savaitgalis žada intriguojančias pažintis.

ŠAULYS Pirmadienį jausitės laimingi. Tai, beje, spontaniškų įsimylėjimų laikas, kai naujai sutiktas asmuo pavergia širdį, o sena draugystė virsta meilės sąjunga. Ir tai bus gera įžanga Dvynių metui, kuris padeda Šauliams išsirinkti partnerius bei sustiprinti jau esamus ryšius. Svarbesnius, skubesnius reikalus planuokite pirmadieniui, jei atidėsite vėliau reikalai užsitęs. Antradienis, trečiadienis – tas metas, kai iš esmės nieko nevyksta ir tenka tenkintis aplinkinių (bei likimo) malone. O jos, beje, pakaks. Gali megztis naujos romantiškos simpatijos darbinėje aplinkoje. Tarsi atsibusite antrą savaitės pusė: laukia išskirtinis ketvirtadienis, penktadienis, kuomet viskas dėliojasi pagal jūsų valią. Tai bus puikios dienos, kai likimo bus atlyginta už jūsų išmintingą kantrybę bei patirtus neramumus. Dabar pavyks pakreipti savo naudai net itin užsispyrusių asmenų valią, įgyti svarbių asmenų palankumą. Šiomis dienomis verta tvarkyti svarbius darbo reikalus, – aptarkite su darbdaviu jūsų karjeros, uždarbio perspektyvas. Ko gero  bus sunku išvengti Amūro atakų penktadienį, šeštadienį. Būkite atidesni sutuoktinio poreikiams sekmadienį.

OŽIARAGIS Svarbius tarnybinius bei finansinius reikalus spręskite pirmą savaitės pusę – pasiseks. Gautus pasiūlymus veiklai priimkite. Šios dienos žada įdomius susitikimus, naujas pažintis. Savaitės pradžioje sužinosite ir kas yra tikra draugystė bei “nuo dangaus” nukritusi sėkmė? Šios dienos išmokys kai ko labai svarbaus, padės išvysti ir supras tai, kas iki šiol jums buvo neatverti pasauliai.Ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis tinkami apmąstymams, bet ne sprendimų priėmimui, ne aktyviai veiklai. Jei slegia nesklandumai bendraujant su artimaisiais, su mylimu žmogumi (sutuoktiniu) – penktadienį pirmi ženkite tą lemtingą žingsnį, ir jūs suvaldysite situaciją. Penktadienį turite visas galimybes susitaikymui su mylimu asmeniu, nesusipratimų sprendimui su draugais, giminaičiais, kaimynais, net konkurentais. Vertą drąsą derinti su meilumu, įžūlumą su švelnumu – kontrastai bus veiksmingi. Itin romantiškas bus šeštadienis, – pasistenkite daugiau laiko skirti mylimam asmeniui. Tądien jus itin gerai nutieks poilsis gamtoje prie vandens telkinių. Savaitgalis tinkamas ir sveikatos stiprinimui sanatorijoje ar sveikatingumo stovykloje.  

VANDENIS Nuostabus pirmadienis, – bent jau nuo pavakarės pasijusite likimo numylėtiniais. Pagaliau baigsis išbandymų maratonas. Nuo antradienio – naujas, geras startas veikloje. Pirma savaitės pusė bus svarbi jūsų karjerai. Nepraleiskite gerų progų antradienį, trečiadienį, susitikti su žmonėmis, galinčiais įtakoti jūsų sėkmę. Tai bus puikus metas pasirašinėti svarbias darbo sutartis. Ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį gali pasiekti netikėta, intriguojanti žinia, jūsų gyvenime gali pasirodyti ir ypatingas žmogus… Pakaks nedidelio net atsitiktinio postūmio, kad ryžtumėtės permainai. Beje, šiomis dienomis reikėtų imtis drąsių projektų, tinka ir kažką keisti veikloje, gal būt ir asmeniniame gyvenime. Sekmadienis – ramybės metas, kai reikia mažiau galvoti, mažiau analizuoti, – juk esate apdovanoti prigimtine ateities nuojauta, ir dabar verta pasikliauti intuicija, pirmu įspūdžiu, gilintis į sapnus.

ŽUVYS Nuo pirmadienio vakaro prasideda metas, kai verta pamiršti savo didžiąsias ambicijas veikloje ir labiau susitelkti teis namų teritorija. Ką veikiate namie? Kuo užsiimate po to, kai atiduodama duoklė buitiniams rūpesčiams, kai išjungiamas televizorius, kompiuteris, telefonai? Tai tas laikas, kai reikia paieškoti to, kas iš tiesų jūsų vidinio pasaulio neatsiejama dalis. Prasideda ramios dienos, nebetinkamos ką nors skubinti. Stebėkite kas apie jus vykstą? Kaip likimas jumis rūpinasi? Gilinkitės į nepasakytus artimo žmogaus žodžius. Džiaukitės tyla. Veikla, karjera ims vis mažiau dominti. Dabar gyvenimo pagrindas bus namai, šeima. Vis dėl to būtent šią savaitę pasitaikys gerų progų ir svarbiems darbo reikalams. Štai antradienis, trečiadienis palankūs komandiruotėms, susitikimams su žmonėmis iš toli, veiklos plėtrai. Ketvirtadienis, penktadienis žada įkvepiančias naujienas, ypatingas pažintis. Dienos tinkamos priimti reikšmingus karjeros sprendimus ir puikia tinkamos dalykiniams susitikimams bei susitarimams. Palankios ir sudėtingam pokalbiui darbe su vadovybe, su kolegomis ar partneriais, taip pat ir santykių analizavimui su artimaisiais, – rizikuokite apie viską, kas jums rūpi pasišnekėti be užuolankų, be išsisukinėjimo. Savaitgalis tinkamas laikas spręsti senas problemas namuose, – ieškokite visas šeimos kartas tenkinančią išeitį. Tai tas metas, kai svarbu rasti raktus į santarve tarp tėvų, senelių, vaikų bei vaikaičių.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×