PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 21 SAVAITĖ

Tai bus Jauno Mėnulio pirmojo ketvirčio savaitė. Žvelgiame į ateitį, kuriame planus! Tiesa, neskubėkite jų įgyvendinti, bent jau savaitės pradžioje. Nors pirmadienį, antradienį gerų norų bei užsidegimo kalnus versti nestigs, tačiau reikėtų susilaikyti nuo karštakošiškų sprendimų bei veiksmų. Tai įtemptas metas, kai reikia pamiršti ambicijas, – kitaip konfliktų neišvengsite… Vėliau ramesnis laikas. Na, o pati sėkmingiausia diena bus bene penktadienis.

Savaitgalis vėl nesmagus: ne tik keisis Mėnulio fazės (kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių prasidės šeštadienį  12val. 1min. ir baigsis sekmadienį 13val. 16min.), bet vargins ir nepalanki Saulės bei Saturno padėtis. Dienos bus netinkamos ne tik šventimui, rizikingoms pramogoms. Nepatartina imtis ir sunkių, pavojingų fizinių darbų, ypač susijusiu su lipimu į aukštį ar svorio kėlimu. Išaugs traumų, nelaimingų atsitikimų, avarijų tikimybė. Labiau pasaugoti reikėtų stuburą, kelius, taip pat širdį. Pavojingas kelio ruožas laukia ir nestabilių sutuoktinių porų: nesiaiškinkite santykių, – avarijos neišvengsite. Savaitgalį labiau reikėtų pasaugoti mažus vaikus. Būkite atidesni savo tėvams, seneliams.

Nuoroda į video: https://youtu.be/jFlKkrXXKoE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (21sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×