PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 20 SAVAITĖ

Šią savaitę tam tikra prasme busime iliuzijų valdžioje. Ką tik praėjęs Mėnulio užtemimas vis dar neleis objektyviai vertinti situacijos.

Užtemimai vyko ašyje Skorpionas-Jautis, būtent tai labiausiai veikia mūsų piniginius ir meilės reikalus. Pagrindinis šios savaitės uždavinys kaip tik ir bus susivokti ir įsivertinti realią savo situaciją meilės santykiuose bei turtiniuose reikaluose.

Šio užtemimo metu bus itin palankių rodiklių užsidirbti, rasti naujų pelno šaltinių. Tačiau nereikia pamiršti, kad užtemimų poveikis yra kategoriškas. Jeigu priimami sprendimai yra teisingi, bus labai gerai, tačiau suklydus problema gali būti itin didelė.

Papildomų patarimų kaip paskatinti finansinį augimą sulauksite rytoj, mano youtube kanale! Prenumeruokite!

  • 16d. 7val.13min. MĖNULIO UŽTEMIMAS SKORPIONE
  • 16d. 7val.14min. PILNATIS
  • 21d. 4val.24min. SAULĖ DVYNIUOSE

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (20sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×