PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 20 SAVAITĖ

Savaitė bus padalinta į dvi dalis: iki trečiadienio pirma Mėnulio fazė, nuo ketvirtadienio jau antra. Tai augantis Mėnulis, tad daugiau dėmesio skiriame planavimui, projektų kūrimui. Pirmadienis, antradienis vers pamąstyti apie tai, ką reikėtų keisti savo gyvenime, kad priartėtumėte prie savo didžiųjų svajonių. Beje, pirmadienis mokys kitais pasirūpinti, duoti. O štai antradienis naudingas ieškoti būdų, kaip pagerinti savo materialinę padėtį.

Labiausiai sudėtingos dienos trečiadienis nuo popietės (13val. 7min.), kai prasidės kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių (9-a Mėnulio para siejama su iliuzijomis, apgaulėmis) bei ketvirtadienis, ypač pirma jo pusė kol tęsis 9-a Mėnulio para iki 14val.21min. Šios dienos gali atnešti daug sumaišties, kai imama abejoti ankstesniais sprendimais, kai pasiduodama žalingai aplinkos įtakai. Geriau tomis dienomis nieko nekeisti, niekam nieko nežadėti, – vėliau galite dėl to pasigailėti. Vis dėl to pentadienį vakarop gali kai kas svarbaus bei laimingo įvykti, kas padės jums sprendžiant dabartines problemas, kas atvers duris į didelę sėkmę.

Savaitgalis bus išskirtinai palankus, kai aplanko laimė, pildosi svajonės. Tai dienos, kai įvyksta gerieji stebuklai gyvenime. Tai nepaprastų susitikimų, ypatingų pokalbių, lemtingų pažinčių, laimingų įsimylėjimų metas, kai gyvenimas pasisuka laiminga linkme. Tad nepraleiskite progos tapti iš tiesų laimingais!

AVINAS. Savaitės pradžioje būsite kupini entuziazmo, kūrybinio įkvėpimo, taigi galite planuoti sudėtingus bei atsakingus uždavinius. Jūsų nuotaikos bus pakylėtos, tad sau netikėtai galite įsivelti ir į naujus romantiškus santykius. Labiausiai keblios dienos – ketvirtadienis, penktadienis, kai daug neaiškumų, painiavos. Nesiimkite nieko svarbaus darbe, neaptarinėkite reikšmingų dalykų nei su kolegomis, nei su vadovybe, nei su artimaisiais – jūsų nesupras, neįvertins. Blaivūs argumentai aplinkinių nebus išgirsti, nugalės ne protas, o jėga. Vis dėl to savaitgalį viskas ims ir pasikeis, – ankstesnių dienų įtampą išsisklaidys, išpūstos problemos subliukš. Sekmadienis intriguojantis – laukia staigmenos, ir jos bus puikios (net, jei iš kart to nesuprasite). Savaitgalis neabejotinai geras metas ir meilės pasimatymams ar naujai romantiškai pažinčiai, ir santykių puoselėjimui su sutuoktiniu.

JAUTIS. Nors jausitės pakylėti ir norėsis kai ką reikšmingo nuveikti, vis tik šiai savaitei didelių darbų neplanuokite. Jau nuo pirmadienio planai gali keistis, o reikalai kiek įstrigti. Savaitės pradžia bus naudinga įgyvendinti pokyčius namuose. Na, o darbe nieko naujo nesiimkite. Nebent verta pamąstyti, ką gero galima rasti ankstesnėje patirtyje. Nuo trečiadienio vakaro 20val. 6min. Merkurijus įeis į jūsų ženklą, priversdamas pamąstyti jau apie naujus dalykus bei iš karto sukrusti tai įgyvendinti. Tačiau neskubėkite – savaitės vidurys painus metas, kai galie daryti neteisingas išvadas, pasiduoti žalingai įtakai iš šalies. Nuo ketvirtadienio prasidės itin romantiškas metas… Ko gero jausitės įsimylėję, – jei kažkas jūsų siekia, nesunkiai įtikins, kad myli… Džiaukitės gyvenimu, tiesa, neskubėkite daryti didelių išvadų dėl jūsų bendros ateities, bent jau ketvirtadienį, penktadienio pirmąją pusę. Beje, jei tarp jūsų viskas gerai, tačiau jaučiate buvimo kartu stygių – pasiūlykite, kad mylimas asmuo padovanotų penktadienio vakarą bei šeštadienį. Sekmadienį geriau pailsėti apskritai nuo bendravimo bei daugiau dėmesio skirti sveikatos stiprinimui.

DVYNIAI. Per pastarąsias savaites daug patyrėte! Dėl įvykių gausos, kontrastingų išgyvenimų susikaupė įtampa, skatinanti nepasitenkinimą visa kuo – meile, veikla, šeima, esamais pasiekimais, pripažinimu, tad ir kliudanti džiaugtis bei vertinti tai, kas pavykę… Ko gero nemažai rūpesčių kilo dėl mylimo asmens, dėl vaikų  problemų? Tiesa, maištas ne išeitis, nors tokia pagunda gali kilti ketvirtadienį, penktadienį. Ketvirtadienis, penktadienis nebus tinkami ir veiklai, svarbiems susitikimams, kelionėms. Tad svarbesniems darbams bei kelionėms palanki tik savaitės pradžia. Pirmą kitos savaitės pusę vertėtų susitelkti ties nebaigtais ar užvilkintais darbais, siekiant juos paskubinti, išspręsti ankstesnę painiavą. Beje, dabar neišrišti, neatsakyti klausimai jau savaitės viduryje gali tapti rimtų rūpesčių, konfliktų priežastimi. Nuo šeštadienio antros pusės palengva viskas ims keistis. Šeštadienio vakaras, sekmadienis, – ypatingo džiugesio metas. Tikėkite tų dienų laimės pažadais…

VĖŽYS. Savaitės pirma pusė bus palanki spręsti finansinius klausimus, ieškoti naujų būdų, alternatyvių galimybių uždarbiui. Tai bus palankios dienos darbo susitikimams, komandiruotėms. Tiks priimanti ilgalaikius veiklos sprendimus. Tai bus itin tinkamas metas pirkti darbo įrankius, techniką. Jūsų vėžiškai sielai visada sunkesnis metas, kai keičiasi Mėnulio fazės. Ir šią savaitė – tai trečiadienis, ketvirtadienis. Deja, šis laikas bus apsunkintas ir nepalankia Merkurijaus padėtimi, tad net dėl nereikšmingų kliuvinių, kažkieno atsitiktinai lepteltos frazės, gali pasirodyti, kad „dangus griūva“. Tomis nelemtomis dienomis vidinį optimizmą vis kas nors trikdys: nenumatyti rūpesčiai, nelaukti kliuviniai. Vis dėl to – nereikėtų dramatizuoti. Jei savo rūpesčius atidėsite kitai savaitei –  kilusius sunkumus įveiksite vienu mostu, be to ir sulauksite reikalingos pagalbos (dažnai lydimos malonaus, nedviprasmiško romantiško dėmesio). Na, o šį nepaprastą savaitgalį geriausia praleisti su savais namuose ar kokioje atokioje kaimiškoje sodyboje.

LIŪTAS. Savaitės pradžia nebus paprasta – laukia iššūkiai, staigmenos, kurios gali priversti žengti rizikingą žingsnį, pakeisti ilgalaikius planus. Džiugu, kad šiomis dienomis įstrigę reikalai pajudės iš mirties taško, ir per dvi dienas galite padaryti tai, kas nesisekė visą mėnesį. Tai bus metas, kai atsiskleis jūsų vidinė charizma. Būsite tvirti, tikėsite savimi. Ir jums tikrai viskas gausis. Gerbėjų ratas neabejotinai augs. Tapsite išskirtinai populiarūs!Tiesa, tik savaitės vidurys kiek komplikuotas. Ketvirtadienį, penktadienį daug nervinsitės (iš esmė dėl niekų), tačiau luktelkit: jau savaitgalį gali išsipildyti sena svajonė. Tomis dienomis patirtas džiaugsmas padės naujai įvertinti save, savo gyvenimą, išvysti kitas perspektyvas. Savaitgalio susitikimai, naujos pažintys gali laimingai apversti jūsų gyvenimą.

MERGELĖ. Palankusis Jaučio metas tęsiasi. Likimas sugeba jus nudžiuginti. Tiesa, šiai savaitei nereikėtų planuoti jokių sunkių darbų. Tai savotiško poilsio metas, kai reikia imtis tik to ką gerai žinote, kas malonu, nesudėtinga. Ir ne tik savaitės pradžia nebus tinkama aktyviai veiklai. Nors atsigausite ketvirtadienį, penktadienį ir norėsis kažką reikšmingo nuveikti, tačiau stabtelkite. Tai itin nepalankus metas, kai galima nemenkai nukentėti už iniciatyvą, ypač jei gimėte ženklo paskutinėmis dienomis. Deja, dabar galite pervertinti savo galimybes ir įsivelti į nereikalingus konfliktus. Likite išmintingi ir nepasiduokite provokacijoms, spaudimui iš šalies, – laikykitės savo nuomonės, o ne bendros. Savaitgalį verta išvykti toliau nuo namų, kad galėtumėte ramiai patinginiauti, pasimėgauti jums artimo asmens draugija.

SVARSTYKLĖS. Pirmadienis žada staigmenas, kurios gali pakeisti jūsų planus, bet tai bus naudinga.Beje, nepatartina ko nors siekti savaitės pradžioje tiesmukai: pasijusite nesmagiai, jei mėginsite kakta pramušti sieną. Deja, jos, sups iš visų pusių ir įveikti sunkumus bus galima tik specifinėmis Svarstyklių bendravimo priemonėmis. Jūs tikrai sugebate visus nuraminti bei paklusti jūsų valiai. Mažai naudingas bus ketvirtadienis, penktadienis. Svarbiems reikalams tvarkyti, priimti atsakingus sprendimus netinkamos dienos. Viskas ims keisti nuo šeštadienio antrosios pusės, tad savaitgalis bei kitą savaitė išskirtinis metas, kai suvoksite, jog tvirtai rankose laikote savo gyvenimo vairą. Dabar jau aiškiai suprasite kas yra kas ir kur link sukti.

SKORPIONAS. Pirmadienis atneš pokyčius – tiek asmeniniam gyvenime, tiek reikaluose. Jei siekiate lengvai įgyvendinamų permainų, geriau jų imtis pirmadienį iki 14val. Tai bus tinkamas laikas įvairiems dalykiniams susitarimams, deryboms, teisnių reikalų tvarkymui, – galite rasti anksčiau nepastebėtų išeičių. Pirma savaitės pusė palanki susitikti su žmogumi, galinčiu padėti spręsti veiklos problemas, ypač jei tai susiję su darbo vietos pakeitimu, su veikla užsienyje ar jūsų darbų plėtra.Ketvirtadienis, penktadienis viską gali apversti aukštyn kojomis, jei pritrūks diplomatiškumo ir imsite kalbėti ką galvojate. Tuo metu galima susipykti su jums svarbiu žmogumi, su geru draugu. Itin daug rūpesčių kiltų, jei sugalvotumėte atvirai pasikalbėti su savo antrąja puse…Savaitgalį skirkite vien poilsiui. Tai, beje, labai romantiškos dienos, kurias geriausia leisti su sutuoktiniu (mylimu asmeniu) toli nuo namų. Jei per išeigines užsimegztų nauja pažintis, ji būtų laiminga.

ŠAULYS. Savaitės pradžia suteiks pagrindo optimizmui. Tai bus puikios dienos kelionėms, susitikimams su svarbiais žmonėmis. Priimkite gautus asmeninius (ypač pirmadienį) bei veiklos pasiūlymus. Pagrindinius darbus bei keliones verta planuoti pirmai savaitės pusei. Deja, ketvirtadienis, penktadienis sudėtingos dienos, kai verta atsitraukti nuo svarbių reikalų tvarkymo. Tuomet galite netikusiu žodžiu, netikslingu užsispyrimu sugriauti tą gerą, kurį buvote pasiekę. Dienos provokuos konfliktui, maištui tiek darbe, tiek namie. Kitaip kalbant, nereikėtų praleisti progos patylėti. O štai savaitgalis nepaprastas – tai gerųjų permainų metas, kai įvyksta Pelenės stebuklai.

OŽIARAGIS. Gerai, kad Saulė vis dar juda Jaučio ženklu, jums dovanodama sėkmę, laimę, populiarumą. Tai bus pagalvė savaitės pradžioje. Nors antra pirmadienio pusė, antradienis, trečiadienis –  gana įtemptas bei neprognozuojamas metas, kai gali nutikti kas tik nori arba tai, ko nesitikėjote, tačiau jums pavyks rasti pakankamai saugią išeitį. Šiomis dienomis tikrai nereikėtų priiminėti svarbių sprendimų nei darbe, nei namie. Tiesa, nors ketvirtadienio bei penktadienio nuotaikos bus nepalyginamai džiugesnės, tačiau ir tuomet dar ne laikas žengti tą lemtingą žingsnį. Galios taisyklė: „Nesuk iš kelio dėl takelio“. Nors ketvirtadienį, penktadienį ir gali kilti visokių intriguojančių minčių, kaip čia pagerinti savo būtį? Kur ir kaip klystate suvoksite gana greitai – jau savaitgalį. Tai itin perspektyvios dienos, kai viskas tampa aišku, paprasta ir pasiseka net tuomet, kai neturėtų…

VANDENIS. Nuo savaitės pradžios būkite pasiruošę permainoms, ir ko gero ne jūs būsite jų iniciatoriais. Teks susitaikyti, kad kažkas diktuoja sąlygas, jums palikdamas teisę sutikti arba ne? Jei jau būsite spaudžiami prie sienos, tuomet atsakymą pažadėkite savaitgalį. Pirmą savaitės pusę planuokite svarbesnius susitikimus – taip lengviau sulauksite palaikymo. O štai ketvirtadienis, penktadienis – pačios nesmagiausios savaitės dienos, kurias geriausia leisti atsitraukus nuo darbu ramiai savo namuose. Atsigauti imsite šeštadienio antrąja pusę, nuostabus ir sekmadienis, kai pasijusite likimo numylėtiniais. Šiomis dienomis baigsis išbandymų maratonas.

ŽUVYS Savaitės pradžioje sulaukiate bičiuliško dėmesio bei paramos, tad draugų padedami išspręsite ne vieną sudėtingą klausimą. Ketvirtadienis, penktadienis išbandys jūsų kantrybę, toleranciją, ypač bendraujant su antrąją puse. Tiesa, veikloje irgi bus svarbu likti diplomatiškais, jei nenorite ilgam įgyti priešų, kurie stabdys jūsų karjerą. Kad ir kokie rūpesčiai slėgtų, pasistenkite savaitgalį juos pamiršti, – gal jums padės išvyką toliau nuo namų? Likimas žada staigmenas, kurios kai ką pakeis jūsų gyvenime. Ir nors iš pradžių galite sutrikti, net būti nepatenkinti, bet vėliau suprasite, kad atsivėrė dar vienos durys į sėkmę. Kitaip kalbant: nėra to blogio, kuris neišeitų į gerą!


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×