PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 20 SAVAITĖ

Laukia permainom perkrauta savaitė! Bene rekordinė šiemet! Mainysis viskas ir iš esmės: pradedant neskubiai judančiu (maždaug vienas ženklas per metus) Jupiteriu, svarbiausia planeta lemianti metų foną ir tituluojamu Didžioji Laimė, Karalių žvaigždė, baigiant – greičiausia  judančiu Mėnuliu (visas Zodiako ratas per mėnesį). Beveik visoms pirmojo septenerio planetoms (tos, kurių orbitos arčiausia Žemės geocentrinėje sistemoje) bus ką veikti: Merkurijus mainys judėjimo kryptį, Jupiteris, Marsas, Saulė pereis į kitus Zodiako ženklus, na ir stos Mėnulio Jaunatis gegužės 19d. 18val.53min. prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Tokie radikalūs postūmiai vers persitvarkyti: juk kartu kis ir jėgų pusiausvyra, užduotys kiekvienam Zodiako ženklui. Tokiu permainingu (tad iš esmės nestabiliu) metu nepatartina nieko iš esmės keisti, nebent tai būtų individualiai itin palankus metas? Bet tai gali atsakyti tik asmeninis horoskopas.

JUPITERIO PASITIKIMAS

Beje, prie Šaulio ženklo pateiktu ritualu kaip sutikti Jupiterio įėjimą į Jaučio ženklą gali pasidžiaugti ir visi norintys. Jis bus naudingas ne tik patiems Šauliams, Žuvims ir Jaučiams, bet ir tiems, kieno horoskope stiprus Jupiteris, kurie gimę DRAKONO, BEŽDŽIONĖS, ŽIURKĖS metais arba yra atėję į šį pasaulį ketvirtadienį, Jupiterio dieną. Taip pat šiuo ritualu gali pasinaudoti mėgstantys tolimas keliones. Ritualas bus naudingas ir dirbantiems vadovaujantį darbą, politikams, pedagogams, verslininkams, kurių veikla susijusi su užsieniu, teisėsaugos bei teisėtvarkos atstovams. Taip pat tiems, kas nori būti turtingais, laimingais ir sveikais.

Nuoroda į video: https://youtu.be/2VN6n8pdwcs

AVINAS (03.21- 04.20) Pirmadienį, antradienį jūs karaliaujate – ir Mėnulis, ir Jupiteris vis dar jūsų ženkle. Tai reiškia, kad viskas priklausys nuo jūsų iniciatyvos, nuo jūsų valios. Būsite galingi, tad patartina imtis to, kas svarbiausia. Gera proga ir sprendžiantiems  senas varginančias problemas  jas įveikti vienu ypu. Na, o antradienio vakare 20val. 21min. Jupiteris išeis iš jūsų ženklo ir vėl jį pamatysite tik po dvylikos metų. Jupiteris ims judėti Jaučio ženklu ir prasidės savotiškos ramybės, taikaus gyvenimo kūrimo periodas – kovos, mūšiai jau praeityje. Tiesa, ši savaitė nebus rami – visi kažko norės, reikalaus, primins senus, neįvykdytus pažadus. Savaitės vidurys skatins koncentruotis į piniginius – turtinius reikalus. Beje, apie tai, apie būsimus pelnus vertėtų pamąstyti per Mėnulio Jaunatį, kuri stos penktadienį 18val. 53min. Jei žinote ritualus, pritraukiančius pinigus, pats laikas juos atlikti. Svarbus šeštadienis: 18val. 33min. Marsas, jūsų šeimininkas, įeis į Avinui itin palankų Liūto ženklą, kuriame išbus iki liepos 10d. Būsite kūrybingi, linkę avantiūros, tiesa, ne visada jos pasiteisins: juk Liūte dabar Lilit… Šiam laikui bus svarbu neskubėti apsispręsti bei įsisąmoninti kad „ne viskas auksas, kas žiba“!

JAUTIS (04.20- 05.20) Tai bus lemtingų permainų savaitė, nors savaitės pradžioje taip nepasirodys. Pirmadienis, antradienis – tylaus susikaupimo, savotiškos stagnacijos laikas, kai nereikia mėginti kalnus versti, veltis į kovas, – daug iliuzijų, netikrumo: vien donkichotiškos pastangos… Jums tereikia kiek lukterti, kol  Jupiteris antradienio vakarą 20val. 21min.  įeis į jūsų ženklą metams: iki 2024m. gegužės 25d. Tai pati laimingiausia planeta, vadinama Didžiąja Laime, tad  judėdama jūsų ženklų galės kai ką svarbaus pakeiks gerąją linkme. Na, o kiek – priklausys jau nuo jūsų pastangų, nuo asmeninės iniciatyvos: žmogus tikrai savo likimo kalvis!Nors Jupiteris jums atvers duris į laimę ir sėkmę, tačiau neskubėkite realizuoti artimiausiu metu savo sumanymų. Kol kas bus svarbu išlaukti. Vis dėl to ši savaitė bus sudėtinga, tad stenkitės mažiau reikšti iniciatyvą, mažiau kalbėti, mažiau klausytis svetimų nuomonių. Nereikia niekam įrodinėti savo jėgos, privalumų. Savo reikšmingumo. Nereikia varžytis, aiškintis santykių. Beje, Mėnulio Jaunatis, kuri stos penktadienį 18val. 53min. bus svarbi visiems metams, nes tai Jaunatis jūsų ženkle, tad galite kurti norus ilgam. Taip pat sėkmei sustiprinti, labiau pasinaudoti Jupiterio teikiamomis privilegijomis norėčiau pasiūlyti dar vieną šaulišką ritualą pasitinkant Jupiterį antradienio vakare. Kaip jį atlikti rasite aprašymą prie Šaulio ženklo.

DVYNIAI (05.21- 06.21) Savaitės itin dvilypė, prieštaringa. Nors Merkurijus nuo pirmadienio pagaliau ims judėti tiesiai, skatindamas Dvynius sukrusti, imtis aktyvios veiklos, kažko naujo, tačiau antradienio vakare į Jaučio ženklą įėjęs Jupiteris ims stabdyti jūsų veržliąsias iniciatyvas…  Jei reikia ką skubiai sutvarkyti, baigti užvilkintus reikalus, suskubkite tai atlikti savaitės pradžioje. Beje, nuo trečiadienio išaugs konfliktiškumas, – aplinkiniai gali būti labiau įsitempę, ginantys tik savo pažiūras, nuomonę, tad bus svarbu nepraleisti geros progos patylėti. Kodėl? Kad ir todėl, kad prasideda jūsų pasyvusis metas kai reikia kategoriškai vengti bet kokių konfliktų ir su visais. Ir labiau pasisaugokite kerštingų, pavydžių personų, intrigantų. Pasinaudokite penktadienio Jaunatimi (ji stos 18val. 53min.), kad  teigiamai pakreiptumėte savo ateitį, kad įgytumėte daugiau saugumo. O jis bus itin reikalingas visiems metams (iki kitų metų gimtadienio)!  Beje, nieko blogo negalvokite – mąstykite kokie esate stiprūs, išradingi, kokie jūsų draugai geri! Na, o sekmadienio rytą 10val. 10min. Saulė įžengs jau į jūsų ženklą. Prasideda metas, kai galite įtakoti savo likimą. Tai nutinka per gimtadienį, tiesa, tikslus jo laikas (astrologu vadinamas Soliaru) kasmet  vis kitas! Jį galima sužinoti sudarius asmeninį horoskopą. Prisimisiu, kad dabar Dvyniams jau galioja Gimtadieninė nuolaida!

VĖŽYS (06.22 – 07.22) Svarbi, bet nelengva savaitė laukia: iki penktadienio pavakarės – Dylančio Mėnulio metas. Reiškia, kad slėgs susikaupę rūpesčiai, išgyvenimai, stigs jėgų, gero ūpo. Išimtys tik tiems Vėžiams, kurie gimė per Seną Mėnulį ( tai galima sužinoti iš asmeninio horoskopo). Iki Jaunaties (stos penktadienį 18val. 53min. ) niekuo nauju neužsiimkite. Baikite darbus. Nepervarkite, nepersidirbkite. Ir nesivelkite į konfliktus, intrigas darbe. Beje,  pasiruoškite staigmenoms: ne viskas vyks pagal planą. Savaitės viduryje gali paaiškėti, jog teks atsisakyti senai puoselėjamo sumanymo. Penktadienio vakare stojusi Jaunatis, atneš permainas, naujoves. Per Jaunatį kurkite naujus projektus, svajokite apie gražią ateitį, tačiau nesiimkite jokių konkrečių veiksmų.  Gerai tai užrašyti ant popieriaus, – reikėtų spėti per 10min. nuo Jaunaties pradžios. Sekmadienis, pirmadienis intriguojantys – tai ką sužinosite, apie ką kalbėsite gali radikaliai pakeisti jūsų ateitį.

LIŪTAS (07.23 – 08.22) Savaitės pradžia daug kuo palanki, net sėkminga, – nepraleiskite gerų progų senų problemų sprendimu pirmadienį, antradienį, trečiadienį. Šiomis dienomis susitelkite ir ties nebaigtų, užvilkintų reikalų tvarkymu, – pavyks paskubinti, baigti. Tiesa, būkite santūresni žadėdami, įsipareigodami  –  aplinkybės gali taip susiklostyti, kad laikui bėgant teks pakeisti planus arba nuomonę apie žmones, kuriems įsipareigojote. Taip pat venkite kištis į kitų reikalus. Penktadienį 18val. 53min. stos Mėnulio jaunatis, kuri vers išsigryninti savo tikslus, labiau koncentruotis ties veikla.  Nepamirškite lemtingų 10min. nuo Jaunaties pradžios, kai verta tuo metu susitelkti ties būsimais uždaviniais. Itin svarbus bus šeštadienis; 18val. 33min. Marsas įeis į jūsų ženklą, suteikdamas daugiau jėgos, drąsos, energijos, noro laimėti. Tiesa, patarčiau labai nesistengti būti nugalėtojais – šiuo metu, kai Juodasis Mėnulis jūsų ženkle, net pergalė gali apkarsti ir prieš jus atsisukti… Savaitgalį verta aplankyti bičiulius, – būkite atidesni draugų nuojautoms, patarimams –  jie gali teisingai įžvelgti jūsų ateitį.

MERGELĖ (08.23 – 09.22) Keistas laikas, kai likimas viena ranka moja, kviečia kita atstumia, muša, baudžia. Net pasimeti… Tampa nebeaišku: kas gerai, kas blogai? Deja, kol kas ši dviprasmybė niekur nedings ir teks gyventi tarsi tarp dviejų ugnių. Galime skaičiuoti visus pliusus: Saulė jums palankiame Jautyje, Jaučio jėgą nuo antradienio vakaro sustiprins Jupiteris (net metams), bet nepalanki planetų padėtis, dar ir Marsas nuo šeštadienio Liūte neleis pasinaudoti Saulės bei Jupiterio jums siunčiamomis geromis progomis, teikiamomis lengvatomis. Nuo savaitė pradžios jums bus keliami griežti bei aukšti reikalavimai, kurie slėgs. Likite atsargūs, kad neprarastumėte darbo vietos, aukštų pareigų bei įtakingų asmenų malonės. Kad ir keistai skamba, tačiau nepatarčiau persistengti. Imkitės tik to, ko gerai žinote ir minimaliomis apimtimis – tuomet bus vilties, kad visą atliksite kokybiškai bei laiku.

SVARSTYKLĖS (09.23 – 10.23) Visa savaitė sudėtinga. Gal tik sekmadienį, kai Saulė įeis į Dvynius taps giedriau. O kol kas, jei nenorite, kad akyse aptemptų: sustokite ir gerai pagalvokite: kam visą tai darote? Nenorėkite visur suspėti, visko aprėpti. Mokėkite susitaikyti. Šiuo metu vargiai ką nors pakeisite… Dabar, kai nuo antradienio vakaro į Jaučio ženklą įeis Jupiteris, taps itin reikalinga kantrybė, mokėjimas išlaukti. Ilgam, net metams. Nors nervų grūdinimas, bene vienintelė neteisinga grūdinimo rūšis, tačiau likimas būtent tuo ir užsiims. Ši savaitė ne išimti: ji bus sudėtinga, provokuojanti konfliktus, žadanti traumas – labiau trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį. Beje, jei jūsų santykiai su antrąja puse įtempti, gali iškilti skyrybų pavojus. Labiau optimistiška bus tik savaitės pabaiga,  – gera išvykoms, viešnagėms pas senus draugus.

SKORPIONAS (10.24 – 11.22) Tai bus itin sudėtinga savaitė, kupina iššūkių, dramų, konfliktų – su savimi, su tais, kuriuos mylite, kurie su jumis, kurie už jus… Kad ir kas nutiktų, negalvokite, kad geriausias vaistas nuo galvos skausmo yra nukirsti galvą!  Deja, nuo savaitės pradžios gresia sumaištis, jei pulsite prie visų nebaigtų darbų, jei reaguosite į visus išgirstus komentarus, pastabas ar patarimus. Tad nepasinerkite visa galvą į užgriuvusius rūpesčius. Dabar reikalinga ramybė, – tik ji padės atgauti saiką bei neprarasti galvos. Dar savaitės pradžioje teisinga būtų pagalvoti apie tai, ko jums nereikia? Gal per daug pareigų, darbų užsikrovėte? Gal per daug namie daiktų, baldų ir šiaip kažko senai atgyvenusio, nebe vertingo? Tik nemanykite, kad dėl darbų, pareigų, rūpesčių  apgulties situacija beviltiška – ją pavyks sukontroliuoti, jei per Mėnulio Jaunatį penktadienį 18val. 53min. pagalvosite apie ateitį, apie taip, kaip išlaikyti pusiausvyrą, susiduriant su gyvenimo iššūkiais? Šis laikas geras pamąstyti apie savo porą – kokių santykių norite, kokio partnerio reikia ieškoti?

ŠAULYS (11.23 – 12.21) Tai bene svarbiausia ir lemtingiausia 2023m. savaitė, nes jūsų šeimininkas Jupiteris antradienio vakarą 20val. 21min. pereina į kitą ženklą: iš jums itin palankaus Avino į Jaučio ženklą metams. Šventės baigėsi, prasideda kasdienybė… Būsite įkalinti darbų, pareigų naštos.  Jau  šią savaitę tuo įsitikinsite – atsikvėpti nebus kada: vienu metu gali užgriūti visi susikaupę darbai, aplinkiniai irgi prisimins, ką esate žadėję ir prašys atlikti. Per skubėjimą, mėginimą visur ir viską spėti, galite pradėti nervintis, pykti, klysti, ir be reikalo susivaidyti su tais, kurie jums brangūs, kuriuos mylite.  Ketvirtadienis, penktadienis bene sunkiausios savaitės dienos. Pasistenkite per Mėnulio Jaunatį (stos 18val. 53min.) sukurti gražiąją ateities viziją, kurioje viską spėjate, atsiduriate reikamu laiku reikamoje vietoje. Tokiai meditacijai pakas 10min. Būt gerai pamąstyti ir apie būsimus darbus, apie remontus namie, ir beje apie sveikatos stiprinimą.

Na, ir dar vienas šauliškas ritualas: antradienio vakare apie 20val. degtuku uždekite penkias žvakes. Geriausios spalvos – ryškiai mėlyna, sodriai žalia, intensyvios geltona, violetinė. Galite ant grindų išdėlioti ratą, atsisėsti jo viduje. 20val. 21min. susikaupkite meditacijai. Pagalvokite ko norite pasiekti per metus, užrašykite tai ant popieriaus lapo (geriau lygaus be linijų, raudonu, žaliu rašikliu). Skirkite tam mažiausiai 10min. Žvakių geriau neužpūsti, tegu sudega iki galo. Na, o jei jos didelės, tuomet užgesinkite pirštais, mediniu daiktu (gali būti skalbinių džiaustymo medinis segtukas). Jas galėsite per metus palengva po vieną užsidegti, kai reikės vidinio tvirtumo, kai stigs įkvėpimo, noro kažką veikti, džiaugtis… Jei turite Palmyros Metų žvakę, ją tuomet irgi gerai įžiebti.

OŽIARAGIS (12.22 – 01.19) Gera žinia: apribojimų, savotiškos stagnacijos laikas pagaliau baigiasi! Antradienio vakare Jupiteris įeis į Jaučio ženklą, visiems metams atnešdamas džiaugsmą, sėkmę. Puikiai jausis dirbantys kūrybinį darbą, freelanceriai, na ir mamos, auginančios vaikučius! Tai bus gerias periodas įsimylėti, sukurti šeimą, gimdyti vaikus. Deja, ši savaitė dar neleis pajusti visų Jupiterio privilegijų, tad teks susitaikyti, kad ne viskas nuo mūsų priklauso ir nepergyventi, jei ne viskas išeis, ne viską gausime. Ši savaitė bus netinkamas laikas ką nors vertinti, daryti išvadas, priiminėti atsakingus sprendimus, nebent jūs jau senai norite atsisakyti kažkokios veiklos, sekinančių santykių. Ir tam bus tinkamas ketvirtadienis, penktadienis. Na, o per Mėnulio jaunatį (stos 18val. 53min.), kurkite gražias svajones apie savo laimingą ateitį.

VANDENIS (01.20 – 02.18) Jei turite nebaigtų darbų, skubių reikalų – mėginkite spėti tai atlikti pirmadienį, antradienį. Nuo trečiadienio viskas sustos, bus sunku kažką išjudinti. Veiksmas tik iš inercijos. Arba gerojo likimo dovana… Teks nurimti, nusileisti ant žemės, atsisakyti nerealių dalykų. Deja, ilgam net metams antradienio vakare Jupiteris įeis į Jaučio ženklą – tai net ir didžiausius darboholikus pavers ramiais namisėdomis, neturinčiai ypatingų profesinių ambicijų. Svajingos nuotaikos apims nuo ketvirtadienio, ir tai proga parodyti savo meilę šeimai, tinkama ir taikymuisi su artimu žmogumi,  kas itin svarbu spėti iki Mėnulio jaunaties, kuri stos 18val. 53min. Pasistenkite tuo metu pasinerti į ramybę, – tai vidinės darnos atgavimo metas. Savaitgalį skirkite šeimai, vaikams, žmogui, su kuriuo norite sukurti šeimą. Nuo sekmadienio prasidės ir smagesnis laikas – Saulė atsidurs jau jūsų džiaugsmo, laimės ženkle Dvyniuose!

ŽUVYS (02.19 – 03.20) Savaitės pradžioje turite pagalvoti, kaip sumažinti išlaidas, darbo krūvius? Ne laikas kelionėms, svarbiems susitarimams savaitės viduryje – tai nesusikalbėjimų, paikų ginčų, konfliktų metas. Būkite atsargesni ką nors veikdami rankomis, vairuodami automobilį, eidami keliu. Venkite liežuvautojų, patys irgi nesivelkite į apkalbas. Beje, atsiskleis žmonės, kurių turėtumėte vengti, kuriais negalima pasitikėti. Saugokite savo paslaptis. Nors savaitė ir bus sudėtinga, bet verta kuo daugiau nuveikti – nuo sekmadienio jau Dvyniu metas, kai laikina viskas ims strigti vietoje. Per Mėnulio jaunatį (stos penktadienį 18val. 53min.) bus naudinga surašyti ko tikitės, ko norite, apie ką svajojate. Beje, dabar, kai Jupiteris jau nuo antradienio vakaro Jaučio ženkle, pasiteisins afirmacijų rašymas ryte. Tai galėtų tapti visiems metas geru įpročiu. Ir žinoma, jums Jupiterio numylėtiniams (juk ši planeta Žuvų naktinis šeimininkas), puikiai tiks penkių žvakučių ritualas pasitinkant Jupiterį. Jo aprašymas prie Šaulio ženklo.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (20sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×