PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 2 SAVAITĖ

Geros idėjos, įkvėpimas, energijos antplūdis  – štai taip prasidės ši intensyvi trečiojo Mėnulio ketvirčio savaitė. Atrodys, kad viską galiu! Ir iš tiesų, pavyks daug ką nuveikti, seksis suderinti teoriją su praktika, tad jau antrąją savaitės pusę mūsų pastangos atneš gerų vaisių. Bene pačios naudingiausios dienos, kai verta skirti svarbiausius susitikimus, tvarkyti rūpimus reikalus būtų ketvirtadienis nuo 12val. 36min. bei penktadienis iki 16val. 26min.

Įdomu, kad tai bus mėnesio 13d. Susidurs dvi skirtingos įvykių vertinimo tradicijos: viena paremta senu, neaišku kiek šimtmečių  trunkančiu baugiu prietaru, o kita – situacijos vertinimu pagal astrologines taisykles. Ir šįkart „nuomonės“ išsiskirs. Atsižvelgiant į planetų padėtį,  galima tikėtis sėkmingesnių dalykų nei tradiciškai žada penktadienio 13-oji., tiesa, labiau iki pavakarės (16val. 26min.), kuomet ima ir išsisprendžia sena problema, sulaukiame pagalbos, atsiveria galimybė pasinaudoti kažkada praleista gera proga. To meto susitikimai, gauti pasiūlymai laimingai pakeis jūsų ateitį.

Net, jei  senasis „įprotis“ stabdytų pasinaudoti palankia planetų padėtimi, orientuotis į prietaringą penktadienio 13-osios baimę nevertėtų. O išimtis, kas turėtų būti atsargesni, galima rasti. Pirmiausia tai tie, ką pažeis Juodasis Mėnulis. Tad, jei gimėte Liūto ženklo pirmomis dienomis arba turite Lilit Liūte, nereikėtų elgtis rizikingai, – rūpesčių neišvengsite. (Tik dėl to penktadienio 13-osios nekaltinkite.) Ar turite Lilit Liūto ženkle galite pasitikrinti čia: http://palmiroshoroskopai.lt/sausis-planetu-tranzitai-zodiako-zenkluose-4/

Na, o dienos, kai visiems reikėtų vengti rizikingo elgesio bei susitarimų, įsipareigojimų, neprivalomo bendravimo būtų trečiadienis, o taip pat šeštadienis, sekmadienis.

Savaitgalis, deja, kiek komplikuotas ir žada stresus, jei sugalvosite griežtai jį suplanuoti, – paskutinę akimirką gali tekti viską keisti. Šiomis dienomis labiau saugokite savo ramybę. Labiau pažeidžiamos bus moterys, – joms bus sunkiau išlaikyti pusiausvyrą. Tai netikęs metas aiškintis santykius su tais, kuriuos mylite, nepalankus ir naujų romantiškų pažinčių užmezgimui, audringiems šventimams. Beje, jei jus apims noras susigražinti prarastus santykius – buvusią meilę, draugystę, nesiimkite kovoti už ryšio atnaujinimą, atsisakykite lindimo į akis, nieko nerašykite, neskambinkite, neperdavinėkite linkėjimų per draugus. Tik suerzinsite kitą ir vietoje susitaikymo sustiprinsite nesantaikos sieną.

Išeiginės nebus tinkamos pirkti vertingą elektros techniką, madingus drabužius, taip pat namuose spręsti apšveitimo klausimą, planuoti būsimas atostogas. Savaitės prognozė visiems Zodiako ženklams:

Nuoroda į video: https://youtu.be/cJZTgSt8-jg

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (2sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×