PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 19 SAVAITĖ

Pirma savaitės pusė nebus sklandi, tad nieko svarbaus ar rizikingo, juolab naujo neplanuokite. Pirmadienis, antradienis – Mėnulio mėnesio pabaigos laikas, kai reikia baigti senus darbus, tvarkytis, išnešti iš namų šiukšles, šlamštą. Bus palankios ir iškovos, organizmą valančios dietos. Šiomis dienomis dera prisiminti duotus, bet neįvykdytus pažadus, naudinga ieškoti klaidų, trūkumų savo veikloje, jas taisyti. Stenkitės gražinti skolas.

Trečiadienio ankstų rytą 6val. 22min. stos Jaunatis, tiesa, prieš tai dar spėsime pasidžiaugti ir 30 Mėnulio para (stos 5val. 10min), siejama su Gulbės totemu. Tai lemtų labiau harmoningą būsimą mėnesį nei prieš tai buvęs. Tiesa, ir trečiadienis bei ketvirtadienio rytmetis nebus tinkami imtis kažko svarbaus. Vėliau viskas ims grįžti į savas vietas. Priminsiu, kad Mėnulio Jaunatis bei vėlesnės šios dienos šios savaitės dienos (pirma Mėnulio mėnesio fazė) bus labiau tinkamos teorinei nei praktiniai veiklai.

AVINAS Pirmadienį galite pasijusti ant bangos, kai tinka imtis ryžtingų veiksmų. O štai antradienį, trečiadienį venkite reikšti iniciatyvą darbe, – nediktuokite savo sąlygų, būsite vėliau apkaltinti klaidinimu, kenkimu… Beje, labiau pasikliaukite intuicija, – protas, neva tai akivaizdūs faktai gali tik suklaidinti, apgauti. Ir labiau pasaugokite paslaptis – ne laikas atvirauti. Ne laikas ir žadėti, įsipareigoti ar rizikuoti kelyje. Sklandžiai praeis įvairūs (dalykiniai bei asmeniniai) susitikimai ketvirtadienį, penktadienį. Jausitės visai šauniai, jei savaitgalį atsitrauksite nuo darbinių reikalų ir apsiribosite vien namų, šeimos interesais. Namai bus jūsų energijos šaltinis – ne tik ramiau, stipriau jausitės, bet ir atrodysite žavesni. Tad neplanuokite kelionių, nebent nuspręstume aplankyti tėvus ar išvykti su šeima pas atokiau gyvenančius giminaičius.

JAUTIS Dalykiniai rūpesčiai gali prislėgti savaitės pradžioje, ir tai blogas laikas aptarinėti su vadovybe ar būsimu darbdaviu jūsų veiklos sąlygas, algos perspektyvas. Tad neskubinkite įvykių, nepersistenkite savo siekdami. Stenkitės išgirsti ir priešingą nuomonę, geriau suprasti artimųjų poreikius. Tai padės išlaikyti pusiausvyrą, teisingai pakreipti įvykius, santykius su artimu žmogumi. Nuo ketvirtadienio vidudienio puikus metas, – aplinkybės tampa palankios, tad susitelkite ties svarbiomis užduotimis, neatidėliodami jų kitai savaitei, kai atsiras netikėtų kliūčių, nenumatytų rūpesčių. Ketvirtadienis, penktadienis tinkamos piniginių – turtinių reikalų tvarkymui. Galite sulaukti ir naudingų pasiūlymų, pagalbos iš įtakingo asmens ar užsieniečio. Savaitgalio griežtai neplanuokite – dėl netikėtų priežasčių gali tekti atsidurti ne ten kur ketinote bei leisti laiką ne su tais, apie kuriuos galvojote. Tiesa, neskubėkite užmegzti naujas pažintis – vėliau šiais žmonėmis galite nusivilti… Puoselėkite pasitikėjimą bei meilę su artimaisiais.

DVYNIAI Šios savaitės pradžioje gali tekti priminėti sudėtingą sprendimą. Tiesa, jei pirmadienį nerasite išeities, vėlesnėmis dienomis geriau atsitraukti nuo problemų sprendimo. Nerizikuokite savo garbe bei pinigais, nesiaiškinkite jokių santykių antradienį, trečiadienį, ketvirtadienio rytmetį – tai gana destruktyvus metas, kai mus lengva savo rankomis sugriauti turimus pasiekimus veikloje, gerus asmeninius santykius. Tai tas metas, kai liežuvis – mano priešas. Reikalams tvarkyti labiausiai palankus ketvirtadienis (nuo pietų), penktadienis. Šią savaitę siekite, kad mintys būtų skaidrios, tuomet ir nuotaikos bus pastovesnės, giedresnės. Neleiskite sau galvoti, jog esate labai pavargę ar neaprastai užsiėmę, už viską atsakingi… Jei taip atsitiks – tuomet ne skųstis, o ilsėtis reikėtų! Šį savaitgalį iš tiesų, derėtų reikėtų pašvęsti poilsiui – kaupkite jėgas, sveikatą bei gerą ūpą!

VĖŽYS Suskubkite kuo daugiau spėti nuveikti pirmadienį. O štai antradienį, trečiadienį verta stabtelti,  kantriai lukterti. Juolab ne laikas kokioms nors svarbioms išvadoms, atsakingiems sprendimams, nors jums gali pasirodyti, kad visko trūksta – sėkmės darbe, sutuoktinio palaikymo, draugiško dėmesio, laiko? Būsite linkę netikėti tuo, kas yra ir tuo pat metu kursite iliuzijas dėl neesamų dalykų. Jei jūsų santykiai su antrąja puse sklandūs, nesugadinkite jų dėl netikusios nuotaikos, draugo piktos užuominos. Apsirikti bus lengva ir vertinant karjeros reikalus.Ketvirtadienį, penktadienį nespręskite jokių problemų, netvarkykite svarbių reikalų. Nesiimkite naujų ar sudėtingų, sunkių darbų. Bendraukite su tais, kurie jus myli bei rūpinasi, saugo, globoja. Daugiau dėmesio skirkite poilsiui. O savaitgalį šauniai jausitės bet kokioje naujoje aplinkoje, gausioje draugijoje, tad eikite svečius, į įvairius susitikimus, ypač su įdomiais žmonėmis, apsilankykite koncerte, meno parodoje, tiesiog pramogaukite! Sulauksite daug dėmesio, įdomių pasiūlymų.

LIŪTAS Pirmadienis sėkmingas ir palankus reikalams, kelionėms. Pastaroji diena gera romantiškiems pasimatymams, nutrūkusio ryšio atgaivinimui. Jei siekiate kaitriau įpūsti meilės ugnį santuokoje pirmadienis irgi pasitarnaus jūsų gerovei. Antradienį, trečiadienį gali atsinaujinti senos, neišspręstos problemos darbe, – venkite ginčų su vadovybe ir nesivelkite į intrigas, apkalbas. Ir būkite atidūs, kad konkurentai nepasinaudotu jūsų klaidomis, ir nesumenkintų prieš viršininką.Nors susikaupė daug rūpesčių bei neįvykdytų pareigų, bet jums pakaks energijos, optimizmo pasigalynėti su problemomis darbe ketvirtadienį, pentadienį. Būsite sumanūs, išradingi, rasite bendraminčių, galinčių jums padėti. Jei norite keisti darbą, šios dienos palankios naujo darbo paieškai, susitikimams su būsimu darbdaviu. Tai bus tinkamas laikas ir pirkti buitinę techniką, kompiuterį, spręsti namų apšvietimo klausimą (išskyrus ketvirtadienio rytmetį). Savaitgalį skirkite visiškam atsipalaidavimui. Beje, tai nebus tinkamas laikas kažką vertingo įsigyti… Daugiau dėmesio per išeigines skirkite sveikatos stiprinimui.

MERGELĖ Savaitės pradžia – dvilypis metas, kai poreikiai ima neatitikti galimybių. Ypač antradienį, trečiadienį stenkitės likti saikingi bei konservatyvūs. Ne laikas įsipareigojimams, planų kūrimui. Venkite nereikalingo bendravimo, o taip pat nebūtinų darbų. Beje, labiau pasisaugokite nuo sukčių, vagių, aferistų. Veikloje, kelyje, buityje irgi būtina didesnė atida. Antra savaitės pusė bus smagesnė ir jūs suprasite, jog verta džiaugtis gyvenimu. Ketvirtadienis (nuo 11val.), penktadienis naudingi veiklai. Tiks kažką keisti, užsiimti plėtra. Galima ir su vadovybe pasikalbėti apie jūsų augimo perspektyvas ar susitikti su nauju darbdaviu (tiesa, jei negimėte rugsėjo 16-18d.). Priimkite gautus karjeros pasiūlymus. Tai puikus laikas ir ieškantiems perspektyvaus darbo užsienyje. Na, o savaitgalį užsiimkite tuo, ko senai nedarėte, susitikite su draugais, kurių senai nematėte! 

SVARSTYKLĖS Savaitės pradžia – nuotaikų svyravimo metas, galintis paskatinti neapgalvotam žingsniui. Nepraleiskite progos pirmadienį taikymuisi, deryboms. Nevertėtų antradienį, trečiadienį aiškintis santykius, priiminėti atsakingus sprendimus, –  galite būti nesukalbami net kategoriški. Tad stenkitės nieko nesugadinkite, – jei reikia, verta žingsniu atsitraukti. Nors Jaučio metas nėra pats smagiausias periodas metuose, tačiau šis ketvirtadienis, penktadienis gali būti maloni išimtis, kai sklandžiai viskas susidėlioja, beveik savaime išsisprendžia. Pasvarstykite apie tolimesnes savo perspektyvas, apie būsimus veiksmus, – šių dienų sprendimais ilgai džiaugsitės. Savaitgalis bus kupinas įvairių dalykinių, buitinių rūpesčių, beje, jis iš tiesų bus labiau tinkamas užsiimti darbais nei romantiškai pramogauti. Pasistenkite savaitgalį daugiau dėmesio (bei triūso) skirti tėvams.

SKORPIONAS Savaitės pradžioje jūsų pastangos dažniausiai bus ne ten nukreiptos, neracionaliai panaudotos. Kitaip kalbant, manysite, kad judate viena kryptimi, o atsidursite visai kitoje vietoje. Antradienis, trečiadienis visiškai netinkamas aptarinėti santykius (tiek asmeninius, tiek dalykinius), aiškintis teisybę bei už ją kovoti. Ketvirtadienis, penktadienis bene sudėtingiausios savaitės dienos, kai maža klaida, menkas neapsižiūrėjimas atneša daug rūpesčių. Smagių netikėtumų, nepaprastų pažinčių žada savaitgalis, ypač jei kur išvyksite, tad neužsisėdėsite namuose!

ŠAULYS Kupini entuziazmo būsite pirmadienį. Vėliau – išbandymų dienos. Turite susitelkti. Likti sąmoningi, – apžavų pakaks. Jūsų neturėtų suklaidinti antradienio, trečiadienio gražūs pažadai, – tapsite avantiūros, gudraus apskaičiavimo auka.Ketvirtadienis (nuo 11val.), penktadienis – tai tas laikas, kai lengva išspręsti ankstesnius nesklandumus, rasti kompromisą ginčytinais klausimais. Ir ne tik darbe. Tai tas metas, kai verta pasikalbėti apie teisingesnį darbų, pareigų pasiskirstymą namuose. Nors tai bus tinkamas laikas iš artimųjų paprašyti pagalbos bei supratimo, tačiau patys irgi raskite būdų jiems pasitarnauti.Savaitgalis gali būti kiek sudėtingas. Labiau pasirūpinkite savo sveikata. Viskas klostysis sklandžiau, jei mažiau iš savęs reikalausite, pamirškite visus rūpesčius.

OŽIARAGIS Pirmadienis – namų diena, kai geriausia dirbti „iš namų“. Bet kokiu atvejų, tądien daugiau laiko skirkite šeimai, – ne laikas viršvalandžiams. Verta save labiau pasaugoti nuo aplinkinių „nuoširdaus“ dėmesio antradienį, trečiadienį. Ne visi, kurie tomis dienomis jums šypsosis, sakys komplimentus, žadės pagalbą bus jūsų draugai. Net, jei tai ir nuoširdu, vėliau nepasiteisins. Kaip ir meilės priesaikos tuo metu išgirstos…Reikalams tvarkyti sėkmingas ir ketvirtadienis (nuo 11val.), penktadienis. Planuokite svarbius susitikimus, – jums viskas pavyks. Savaitgalį pamirškite darbinius rūpesčius – skirkite šį laiką santykių su antrąja puse puoselėjimui. Itin romantiškas šeštadienis, puikus pasirodymui viešumoje. Intriguosite savo grožiu bei asmenybės žavesiu, – gali megztis naujas ryšys. Būkite atsargūs, jei esate nelaisvi, – jūsų  santuokos tvirtumui iškils pavojus.

VANDENIS Pirmadieniui verta planuoti skubius darbus, – jau antradienį, trečiadienį viskas įstrigs. Mokėkite tomis dienomis pasakyti „ne“. Ir neapsikraukite naujais darbais, naujomis pareigomis. Nebūkite patiklūs, – nepasiduokite kažkieno įkalbėjimams. Kol kas nenaudinga skubinti įvykius. Tiesiog reikia išlaukti. Romantiškos svajos nepaliks ramybėje, naujos viltys bręs po Jaunaties antroje savaitės pusėje. Gal būt šiuo metu netikėtai ims ir išsipildys svajonė?.. Kitą vertus, nenuliūskite, jei vis dar nesigaus taip, kaip norisi: žinokite, kad  palengva artėjate prie laimingojo gyvenimo etapo, kai viskas susidėlios jums pačiu palankiausiu būdu. Vis dėl to, artėjančių gerųjų permainų dvasia leis jau dabar pasijusti laimingais bei realiai kai ką išspręsti savo naudai. Savaitgalis geras įvairiems tvarkymo darbams, remontas. Beje, tai bus palankios dienos ir organizmo valymui, iškrovos dietoms

ŽUVYS Savaitės  pradžioje ramybė apgaulinga – situacija gali pasirodyti geresnė nei yra iš tiesų. Pavojaus, apgaulės galite nepastebėti. Tiesa, jei nebūsite patiklūs, neskubėsite, viską tikrinsite, mokėsite išlaukti, neteks nusivilti, patirti nuostolius. Antradieniui, trečiadieniui neverta planuoti keliones. Būtina ir didesnė atida kelyje. Ketvirtadienis, penktadienis bus palankūs spręsti problemas, susijusias su gyvenamos vietos įsigijimu. O štai spręsti darbo pakeitimo klausimą šiomis dienomis neverta, – atidėkite tai kitos savaitės pradžiai. Mėgaukitės savaitgaliu – tai džiugesio dienos. Būsite kupini jėgų bei žavesio, tad nesistebėkite, jei negalėsi atsiginti draugų, juolab gerbėjų dėmesio. Šeštadienis – jūsų meilės metas, puikus romantiškiems pasimatymams bei pažintims. Jei auginate vaikus, pasistenkite su jai daugiau laiko praleisti, – puikus laikas atviriems pokalbiams, pramogavimui kartu.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×