PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 19 SAVAITĖ

Ar  jau galime atsisveikinti su Mėnulio (taip pat ir Saulės) užtemimo įtaka? Tikrai ne. Užtemimai pakankamai stipriai veikia dar mėnesį po jų, nors iš tiesų jie programuoja įvykius net tris mėnesius po (ir tris iki jiems prasidedant). Tad vertėtų prisiminti ne tik apie praėjusį Mėnulio, bet ir itin sudėtingą Saulės užtemimą, kupina gigantiškos konfliktinės, griaunančios energijos. Nors mes ir negalime sustabdyti karinių veiksmų pasaulyje (bent jau tiesiogiai), tačiau turime pareigą šeimai, aplinkai darbe siekti ramybės, vidinės taikos, susiklausymo.

Nors ši savaitė ir bus sąlyginai ramesnė už prabėgusią užtemiminę, tačiau staigmenų pakaks, bent jau pirmąją savaitės pusę. Antrąją padaugės aiškumo bei stabilumo. Šios savaitės privilegija bei sėkmė bus susijusi su itin palankia Chirono padėtimi: iki pat šeštadienio imtinai jis judės ypatinguoju Karališku Avino laipsniu, leidžiančiu su visais susitarti bei sutarti, sutaikyti net ir „mirtinus“ priešus, rasti pati geriausią kompromisą tarp nesutariančių šalių.

Nuoroda į video: https://youtu.be/800RFDSud8Y

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (19sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×