PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 16 SAVAITĖ

Ir ši savaitė bus kupina astrologinių naujienų, ilgam reikšmingų įvykių. Visų pirma – tai Saulės užtemimas Avino ženkle, kuris stos ketvirtadienio rytmetį. Praėjus kelioms valandoms (11val. 15min.) po užtemimo Saulė pereis į kitą Zodiako ženklą – į Jautį. Na, ir Merkurijus penktadienį 11val. 30min. nustos judėti tiesiai Žemės stebėtojo atžvilgiu, apsisuks ir ims judėti atatupstas iki gegužės 15d.

Tai bus lemtinga savaitė, nuo kurios priklausys artimiausi kelių mėnesių įvykiai. Iki Saulės užtemimo, baigiantis Mėnulio mėnesiui verta skirti darbų pabaigimui, klaidų taisymui. Tai metas, kai atsisakoma jau nebereikalingo gyvenime, atsisveikinama su tuo, kas jau nebeturi prasmės. Verta tvarkyti namus, išnešti šlamštą. Prisiminkite neįvykdytus pažadus, pasistenkite gražinti skolas (kiek tai įmanoma). Reikalų tvarkymui pati palankiausia diena – antradienis. Nuo trečiadienio komplikuotas metas, paveiktas itin sudėtingo Saulės užtemimo.

Galima pasinaudoti užtemimo energijos galia siekiant kažko atsisakyti savo gyvenime – ligų, netikusių įpročių, priklausomybių, piktybiškų santykių ir pan. Tam tinkamas laikas prieš pat stojant Jaunačiai: maždaug nuo 7val. galima pradėti meditaciją skirtą atsikratyti to, kas mus žlugdo. Galite vizualizuoti, kaip kažkas, kas jumyse blogai iš jūsų išeina ir dingsta kosmoso begalybėje, galite tai aprašyti ir sudeginti. Galite ir improvizuokite, kaip jums geriau iš savęs iškrapštyti tai, kas slegia, kankina, griauna?

7val. 12min. stos Mėnulio Jaunatis. Prasideda metas, kai galime kurti savo ateitį. Jei mėgstate vizualizacijos technikas – įsivaizduokite jus užliejančią šviesą, auksinius spindulius, apipilkite save gėlėmis, apsupkite violetinės ugnies sfera. Galite ant popieriaus parašyti tai, ką norite pasiekti per pusmetį? Reikėtų spėti tai atlikti per dešimt minučių. Norų sąrašą galima saugoti pusmetį ir sudeginti prieš kitą Saulės užtemimą.

Sudėtingas ir penktadienis, šeštadienis iki 14val. Tai, beje, labiau pajus moterys. Vis dėl to šeštadienio vakaras bei sekmadienis jau ramesnis bei smagesnis metas, kai galima atsipalaiduoti bei pasidžiaugti bendravimu su tais, kurie jums brangūs.

Nuoroda į video: https://youtu.be/GeLwlFeARQM

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (16sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×