PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 15 SAVAITĖ

Tai bus didelių užmojų savaitė. Vis dėl to norai gali tapti didesni už galimybes. Kol kas ne laikas ambicingiems sumanymams įgyvendinti. Kliuvinių pakaks, gauti rezultatai irgi netenkins. Jei nenorite nusivilti savimi, savo reikalu, geriau išlaukti ir atidėti bent jau mėnesio pabaigai ar gegužei, – nelygu koks kieno asmeninis horoskopas?

Ši paskutinė savaitė prieš Saulės užtemimą nėra tinkama darbo, gyvenamos vietos keitimui, naujos veiklos pradžiai. Mėnulis dylantis, tad orientuokitės į darbų apibendrinimą bei užbaigimą, taisykite klaidas. Tiesa, nepersistenkite – galite perdarydami dar labiau pabloginti situaciją.

Nuoroda į video: https://youtu.be/Ce333qkOouA

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (15sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×